Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

3. HRL - središte 2017/18

1 2 3 ... 39 40 41       Idi direktno na stranicu:
AutorPoruka
Joe Black
Potencijal za velika djela


Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.092


Poslano: 07. rujna 2017. u 10:13  [direktan link na ovu poruku]
Gospodo, evo vam otvaram temu za sezonu 2017/2018 ove svima nama drage lige.

Budući da više nemam 'vezu' kod voditelja lige, nadam se da će neko od vas pruzeti na sebe objavljivanje rezultata i glasnika.

Svima sretno u novoj sezoni.
[uredio markoli - 07. rujna 2017. u 12:31]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Joe Black
Potencijal za velika djela


Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.092


Poslano: 07. rujna 2017. u 10:14  [direktan link na ovu poruku]
Kopiram s teme prošle sezone od kolege @drvo

DUBRAVA 3

GORICA 2

IVANIĆ 2

LIBRA TEHNIČAR

MAKSIMIR PASTELA 2

METALAC 2

ODEMA

POLET

PPD ZAGREB 3

REKREATIVAC

RUDAR 2

SLOGA NK

SLOGA SN

TRNJE

VERN

ZAPREŠIĆ 

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Joe Black
Potencijal za velika djela


Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.092


Poslano: 07. rujna 2017. u 10:15  [direktan link na ovu poruku]

1. kolo                      16./17.9.2017.

2. kolo                      23./24.9.2017.

ZAPREŠIĆ – METALAC 2

METALAC 2 – MAKSIMIR PASTELA 2

ODEMA – DUBRAVA 3

PPD ZAGREB 3 – SLOGA SN

REKREATIVAC – RUDAR 2

GORICA 2 – VERN

LIBRA TEHNIČAR – POLET

IVANIĆ 2 – SLOGA NK

TRNJE – IVANIĆ 2

POLET – TRNJE

SLOGA NK – GORICA 2

RUDAR 2 – LIBRA TEHNIČAR

VERN – PPD ZAGREB 3

DUBRAVA 3 – REKREATIVAC

SLOGA SN – MAKSIMIR PASTELA 2

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
kilogore888
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 11.10.2016.
Poruka: 43


Poslano: 07. rujna 2017. u 12:06  [direktan link na ovu poruku]
favoriti? ambicije? pojačanja? zna netko
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 307


Poslano: 07. rujna 2017. u 16:03  [direktan link na ovu poruku]

1. kolo                      16./17.9.2017.

2. kolo                      23./24.9.2017.

ZAPREŠIĆ – METALAC 2

METALAC 2 – MAKSIMIR PASTELA 2

ODEMA – DUBRAVA 3

PPD ZAGREB 3 – SLOGA SN

REKREATIVAC – RUDAR 2

GORICA 2 – VERN

LIBRA TEHNIČAR – POLET

IVANIĆ 2 – SLOGA NK

TRNJE – IVANIĆ 2

POLET – TRNJE

SLOGA NK – GORICA 2

RUDAR 2 – LIBRA TEHNIČAR

VERN – PPD ZAGREB 3

DUBRAVA 3 – REKREATIVAC

SLOGA SN – MAKSIMIR PASTELA 2

ZAPREŠIĆ – ODEMA

 

 

3. kolo                        30.9./1.10.2017.

4. kolo                             7./8.10.2017.

ODEMA – METALAC 2

METALAC 2 – PPD ZAGREB 3

REKREATIVAC – ZAPREŠIĆ

GORICA 2 – MAKSIMIR PASTELA 2

LIBRA TEHNIČAR – DUBRAVA 3

IVANIĆ 2 – SLOGA SN

TRNJE – RUDAR 2

POLET – VERN

SLOGA NK – POLET

RUDAR 2 – SLOGA NK

VERN – IVANIĆ 2

DUBRAVA 3 – TRNJE

SLOGA SN – GORICA 2

ZAPREŠIĆ – LIBRA TEHNIČAR

MAKSIMIR PASTELA 2 – PPD ZAGREB 3

ODEMA - REKREATIVAC

 

 

5. kolo                         14./15.10.2017.

6. kolo (preko tjedna) 18. /19.10.2017

REKREATIVAC – METALAC 2

METALAC 2 – GORICA 2

LIBRA TEHNIČAR – ODEMA

IVANIĆ 2 – PPD ZAGREB 3

TRNJE – ZAPREŠIĆ

POLET – MAKSIMIR PASTELA 2

SLOGA NK – DUBRAVA 3

RUDAR 2 – SLOGA SN

VERN – RUDAR 2

DUBRAVA 3 – VERN

SLOGA SN – POLET

ZAPREŠIĆ – SLOGA NK

MAKSIMIR PASTELA 2 – IVANIĆ 2

ODEMA – TRNJE

PPD ZAGREB 3 – GORICA 2

REKREATIVAC – LIBRA TEHNIČAR

 

 

 

 

7. kolo                         21./22.10.2017.

8. kolo                         28./29.10.2017.

LIBRA TEHNIČAR – METALAC 2

METALAC 2 – IVANIĆ 2

TRNJE – REKREATIVAC

POLET – GORICA 2

SLOGA NK – ODEMA

RUDAR 2 – PPD ZAGREB 3

VERN – ZAPREŠIĆ

DUBRAVA 3 – MAKSIMIR PASTELA 2

SLOGA SN – DUBRAVA 3

ZAPREŠIĆ – SLOGA SN

MAKSIMIR PASTELA 2 – RUDAR 2

ODEMA – VERN

PPD ZAGREB 3 – POLET

REKREATIVAC – SLOGA NK

GORICA 2 – IVANIĆ 2

LIBRA TEHNIČAR - TRNJE

 

9. kolo                             4./5.11.2017.

10. kolo                       11./12.11.2017.

TRNJE – METALAC 2

METALAC 2 – POLET

SLOGA NK – LIBRA TEHNIČAR

RUDAR 2 – IVANIĆ 2

VERN – REKREATIVAC

DUBRAVA 3 – GORICA 2

SLOGA SN – ODEMA

ZAPREŠIĆ – PPD ZAGREB 3

MAKSIMIR PASTELA 2 – ZAPREŠIĆ

ODEMA – MAKSIMIR PASTELA 2

PPD ZAGREB 3 – DUBRAVA 3

REKREATIVAC – SLOGA SN

GORICA 2 – RUDAR 2

LIBRA TEHNIČAR – VERN

IVANIĆ 2 – POLET

TRNJE – SLOGA NK

 

11. kolo                       18./19.11.2017.

12. kolo                       25./26.11.2017.

SLOGA NK – METALAC 2

METALAC 2 – RUDAR 2

VERN – TRNJE

DUBRAVA 3 – POLET

SLOGA SN – LIBRA TEHNIČAR

ZAPREŠIĆ – IVANIĆ 2

MAKSIMIR PASTELA 2 – REKREATIVAC

ODEMA – GORICA 2

PPD ZAGREB 3 – ODEMA

REKREATIVAC – PPD ZAGREB 3

GORICA 2 – ZAPREŠIĆ

LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA 2

IVANIĆ 2 – DUBRAVA 3

TRNJE – SLOGA SN

POLET – RUDAR 2

SLOGA NK – VERN

 

13. kolo                           2./3.12.2017.

14. kolo                         9./10.12.2017.

VERN – METALAC 2

METALAC 2 – DUBRAVA 3

SLOGA SN – SLOGA NK

ZAPREŠIĆ – RUDAR 2

MAKSIMIR PASTELA 2 – TRNJE

ODEMA – POLET

PPD ZAGREB 3 – LIBRA TEHNIČAR

REKREATIVAC – IVANIĆ 2

GORICA 2 – REKREATIVAC

LIBRA TEHNIČAR – GORICA 2

IVANIĆ 2 – ODEMA

TRNJE – PPD ZAGREB 3

POLET – ZAPREŠIĆ

SLOGA NK – MAKSIMIR PASTELA 2

RUDAR 2 – DUBRAVA 3

VERN – SLOGA SN

 

15. kolo                       16./17.12.2017.

SLOGA SN – METALAC 2

MAKSIMIR PASTELA 2 – VERN

PPD ZAGREB 3 – SLOGA NK

GORICA 2 – TRNJE

IVANIĆ 2 – LIBRA TEHNIČAR

POLET – REKREATIVAC

RUDAR 2 – ODEMA

DUBRAVA 3 – ZAPREŠIĆ

 

 

 

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Ferko8
Željan dokazivanja


Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 934


Poslano: 07. rujna 2017. u 17:31  [direktan link na ovu poruku]
Pozdrav svima u novoj sezoni! 

Eto kreće ova vječna liga. Nadam se da će i ove sezone bit svega kao i dosad. Vidim dva novaka u ligi, prije svih Dubrava 3 koja je zamijenila Dubravu 2 i mislim da ti dečki ove sezone rastu kroz ligu, a sljedeće je napadaju. Vraća nam se i stari/novi Zaprešić, druga liga im je očito bila prevelik zalogaj.
Po meni favoriti lige Libra (ako nastavi u istom tonu kao i prošle sezone), VERN, Rudar 2 i Zaprešić. Oni bi mogli voditi borbu za ulazak u rang više. Bit ćemo pametniji nakon prva 2, 3 kola kad vidimo kako ekipe dišu... 


Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
ajmo
Željan dokazivanja


Pristupio: 22.09.2015.
Poruka: 234


Poslano: 11. rujna 2017. u 13:46  [direktan link na ovu poruku]
Ajmo prognozirat da malo krenu informacije,

ZAPREŠIĆ - METALAC 2             1
ODEMA - DUBRAVA 3                  1
REKREATIVAC - RUDAR 2           2
LIBRA - POLET                             1
TRNJE - IVANIĆ 2                         2
SLOGA NK - GORICA 2               2
VERN - PPD3                                2
SLOGA SN - MP 2                         1

   Prognoze mogu biti "tanke" pošto se radi o prvom kolu, ne znaju se sastavi momčadi, navodno su "poharani" Vern i Trnje, dvojke standardno nepoznanica, da li će tko spuštati, ali početak je tu.
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
J0ker
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 10.05.2017.
Poruka: 40


Poslano: 12. rujna 2017. u 16:06  [direktan link na ovu poruku]
ZAPREŠIĆ - METALAC 2          1
ODEMA - DUBRAVA 3               2
REKREATIVAC - RUDAR 2       2
LIBRA - POLET                          1
TRNJE - IVANIĆ 2                      2
SLOGA NK - GORICA 2             2
VERN - PPD 3                            2
SLOGA SN - MP 2                     1

Sretno svim ekipama u novoj sezoni.!
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Ferko8
Željan dokazivanja


Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 934


Poslano: 12. rujna 2017. u 17:05  [direktan link na ovu poruku]
Ajmo 

Zaprešić - Metalac 2 : 1 (Zaprešić se vratio nazad u ovu ligu, ne znam kakav im je roster, ali ako je sličan kao prošle sezone teško će oni doma gubit)
Odema - Dubrava 3 : 1 (Odema na početku ide na svježinu i iskustvo, Dubrava jedna nova generacija)
Rekreativac - Rudar 2 : X (nastavljam kao i prošle sezone, jedan X po svakom kolu, ovaj par mi je nekako najizgledniji za to)
Libra - Polet : 1 (Libra je već bila jaka, sad je netko spomenuo i da se još pojačala, za Polet nemam pojma pa na domaće)
Trnje - Ivanić 2 : 2 (neznam kakvo je Trnje, ali Ivanić je jači i iskusniji za jednu sezonu)
Sloga NK - Gorica 2 : 2 (ima ko kakve info o Slogi? Su i dalje u remontu i smjeni generacija?)
VERN - PPD 3 : 1 (netko je spomenuo da je Vern slabiji, ali vidjet ćemo kad lopta krene)
Sloga SN - MP 2 : 1 (domaći teren i iskustvo)

Sretno svima! 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Lopta1005
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 16.10.2016.
Poruka: 52


Poslano: 14. rujna 2017. u 01:28  [direktan link na ovu poruku]
Odema dovela veliko pojacanje lijevog vanjskog Metalca Matka Jurinovica
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
andol
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 13.11.2016.
Poruka: 33


Poslano: 15. rujna 2017. u 08:17  [direktan link na ovu poruku]
Lp, kod SlogeNK nema ništa novog, i dalje ista prića.
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Funky7
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 08.10.2015.
Poruka: 89


Poslano: 16. rujna 2017. u 14:35  [direktan link na ovu poruku]

ZAPREŠIĆ - METALAC 2          1  Zaprešić pomlađen, s par starijih igrača, igraju veoma lijep i brz rukomet, tako da bi                                                              trebali s lakoćom svladati Metalac.
ODEMA - DUBRAVA 3               1  Stari hakleri pojačani s Jurinovićem, skroz nova ekipa Dubrave, vjerujem većina                                                                  dečkiju 2000. godište, tako da Odema favorit
REKREATIVAC - RUDAR 2        X Ovo je teško prognozirati, zavisi od sastava, tako da stavljam X.
LIBRA - POLET                          1  Vjerujem da Libra cilja na rang više ove godine, tako da neće ništa prepuštati                                                                  slučaju već od prvog kola.
TRNJE - IVANIĆ 2                      2  Ako je Trnje u sastavu kao pred kraj sezone, onda imaju neke šanse, sve ostalo ide                                                        Ivaniću.
SLOGA NK - GORICA 2             2  Dečki iz Gorice za jednu godinu fizički i psihički jači, Sloga u ponovnom sastavljanju                                                        ekipe.
VERN - PPD 3                            2  Ovdje bih dao prednost rastrčanim dečkima PPD-a, prošle sezone su me oduševili,                                                         tako da su ove sezone među mojim favoritima.
SLOGA SN - MP 2                     1   To je uvijek bilo tu negdje, ako pošto je Sloga domaćin onda na njih.

SRETNO SVIMA!

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
ksapi
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 19.04.2014.
Lokacija: Zagreb
Poruka: 77


Poslano: 17. rujna 2017. u 12:25  [direktan link na ovu poruku]
Libra-Polet 32-21
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+2
ajmoRKR
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 14.11.2016.
Poruka: 54


Poslano: 17. rujna 2017. u 16:09  [direktan link na ovu poruku]
RKR - Rudar 32:33
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 307


Poslano: 17. rujna 2017. u 21:31  [direktan link na ovu poruku]
MRK Sloga Sveta Nedelja - RK Maksimir Pastela 2      25:25
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
J0ker
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 10.05.2017.
Poruka: 40


Poslano: 18. rujna 2017. u 12:32  [direktan link na ovu poruku]
Utakmica Odema - Dubrava 3 odgođena za srijedu.
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Linocervar
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 18.09.2017.
Poruka: 10


Poslano: 18. rujna 2017. u 13:42  [direktan link na ovu poruku]
Pozdrav,

Ima li netko sve rezultate 1. kola?
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 307


Poslano: 18. rujna 2017. u 15:21  [direktan link na ovu poruku]

MRK  ZAPREŠIĆ

MRK  METALAC  2

30:27

11:14

ODEMA

DUBRAVA  3

 

 

REKREATIVAC

RUDAR  2

32:33

12:14

LIBRA  TEHNIČAR

POLET

32:21

15:11

TRNJE

IVANIĆ  2

42:31

23:15

SLOGA  NK

GORICA  2

24:30

12:16

VERN

PPD  ZAGREB  3

0:10

 

SLOGA  SN

MAKSIMIR  PASTELA  2

25:25

15:11

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 307


Poslano: 18. rujna 2017. u 15:21  [direktan link na ovu poruku]

1.

Libra Tehničar

1

1

0

0

32

:

21

2

+11

2.

Trnje

1

1

0

0

42

:

31

2

+11

3.

PPD Zagreb 3

1

1

0

0

10

:

0

2

+10

4.

Gorica 2

1

1

0

0

30

:

24

2

+6

5.

Zaprešić

1

1

0

0

30

:

27

2

+3

6.

Rudar 2

1

1

0

0

33

:

32

2

+1

7.

Sloga SN

1

0

1

0

25

:

25

1

0

8.

Maksimir Pastela 2

1

0

1

0

25

:

25

1

0

9.

Rekreativac

1

0

0

1

32

:

33

0

-1

10.

Metalac 2

1

0

0

1

27

:

30

0

-3

11.

Sloga NK

1

0

0

1

24

:

30

0

-6

12.

Polet

1

0

0

1

21

:

32

0

-11

13.

Ivanić 2

1

0

0

1

31

:

42

0

-11

14.

Vern

1

0

0

1

0

:

10

-1

-10

15.

Dubrava 3

0

0

0

0

0

:

0

0

0

16.

Odema

0

0

0

0

0

:

0

0

0

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 307


Poslano: 18. rujna 2017. u 15:23  [direktan link na ovu poruku]

utakmica

ZAPREŠIĆ     -     METALAC  2

rezultat

30  -  27

11  -  14

termin, dvorana

16.9.2017.    15.00

Zaprešić,  ŠRC  Zaprešić 

gledatelja :  50

ekipa  A

Zorman, Ferenec, Mlinarić 4, Varošanec 1, Pavelić, Svib, Lukić 4, M.Marušić 5, Berbić 1, A.Marušić, Pavlović, Radić 8 (4), Sporiš, Šikoronja 7 (1), Rimac, Siročić.

                                            trener : Marijan CINDORI   sl.osobe : Požeg, Varošanec

ekipa  B

Vukšić 11 (3), Bogdanović 2, Boras, Starešina 2, Smokrović, Pažin 2, Kvesić, Šifel, Lalić 3, Rimac, Škripek 2, Marentić 1, Gunjača 4.                trener : Domagoj SOJČIĆ

suci

Borna Božiković

Zagreb

mjeritelj

Zdravko Marković

Zagreb

Marko Đurinović

Zagreb

zapisničar

Josip Kovačec

Zaprešić

nadzornik

Milorad Golner

Ivanić Grad

liječnik

Ljubica Kadlec Mikulić

obavijesti, kazne

 

                 

 

 

utakmica

ODEMA     -     DUBRAVA  3

rezultat

  - 

  - 

termin, dvorana

20.9.2017.  21.45

Zagreb,  SD  Dubrava

gledatelja :

ekipa  A

 

ekipa  B

 

suci

Kristijan Kovačević

Zaprešić

mjeritelj

 

 

Velimir Šoić

Samobor

zapisničar

 

 

nadzornik

Saša Szekely

Zagreb

liječnik

 

obavijesti, kazne

Utakmica se igra u srijedu 20.9.2017. s početkom u 21,45 sati u SD Dubrava.

                 

 

 

utakmica

REKREATIVAC     -     RUDAR  2

rezultat

32  -  33

12  -  14

termin, dvorana

17.9.2017.  14.30

Zagreb,  SD  Trešnjevka

gledatelja : 30

ekipa  A

Predragović 1, Jovičić, Zadro, Kunić 2 (1), S.Štironja 2, I.Štironja 8, Cividini 5, Pintarić, Dujić, Hrstić 3, Višnjić 6, Čižek, Sušilović 5 (2), Požegić.

                                                       trener : Neven KALINIĆ

ekipa  B

Kus, Lopac 1, Piršić, Kušić 4, Jurić 7, Runtas, Trčak 15 (7), Skendrović 4, Matijašec, Delišimunović 1, Lucević, Pukšar 1, Mapilele, Goreta.

                                                       trener : Krunoslav HOFER

suci

Ivana Koren

Koprivnica

mjeritelj

Melita Imamović

Zagreb

Vedrana Stančir

Botovo

zapisničar

Melita Imamović

Zagreb

nadzornik

Ratko Budimir

Bjelovar

liječnik

Duško Vukobratović

obavijesti, kazne

 

                 

 

 

 

utakmica

LIBRA  TEHNIČAR     -     POLET

rezultat

32  -  21

15  -  11

termin, dvorana

17.9.2017.     10.30

Zagreb,  SD  Sutinska vrela

gledatelja : 35

ekipa  A

Šestan, M.Petrić, Dimić 9 (3), Štefek 3, Grobelšek 4, Mikulaš, Viduka, F.Petrić, A.Petrić 1, Kezerić 1, Žagar 4, Radić 10.               trenerica : Radmila LALIĆ

ekipa  B

Todorović, Lauš 1, Perković, Rajič 10 (3), Kolak 1, Dizdar 1, Mušec 1, Poljak, Vinojčić, Damjanov 1, Matovinović 6, Tominac.                    trener : Bojan JELENIĆ

suci

Denis Erceg

Bjelovar

mjeritelj

Hrvoje Stipanović

Zagreb

Dario Heršak

Kapela

zapisničar

Hrvoje Stipanović

Zagreb

nadzornik

Tomislav Bjelopera

Bjelovar

liječnik

Vladimir Šimić

obavijesti, kazne

 

                 

 

 

 

utakmica

TRNJE     -     IVANIĆ  2

rezultat

42  -  31

23  -  15

termin, dvorana

16.9.2017.   18.30

Zagreb,  SD  Sutinska vrela

gledatelja : 45

ekipa  A

Letina, Zelić 5, Kožarić 8 (3), Kovačević 2, Nogić 5, Valjak, Jonjić 10 (1), Parač 5, Dražić, Brnić 3, Grobelšek 4, Žitković.

                                        trener : Edin Josip MEHMEDOVIĆ   sl.osobe : Žižić, Matić

ekipa  B

Križanić 1, Perković 5, Kljak 3, Lukačec 7 (2), Renić 8, Svetlečić 3, Pleša, Lovrić 2, Magdić.                                            trener : Nedjeljko DRUŽIJANIĆ

suci

Željka Cvetko

Zagreb

mjeritelj

Žarko Jerneić

Zagreb

Tea Vidović

Zagreb

zapisničar

Hrvoje Stipanović

Zagreb

nadzornik

Ivan Goreta

Zagreb

liječnik

Eduard Jinek

obavijesti, kazne

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

utakmica

SLOGA  NOVOSELEC  KRIŽ     -     GORICA  2

rezultat

24  -  30

12  -  16

termin, dvorana

16.9.2017.  19.00

Križ,  ŠSD  Križ

gledatelja : 50

ekipa  A

Lukšić, Kapelski, Gambiroža 11 (4), K.Tutić, A.Tutić, Špoljarić, Rukljač, Cvijanović 2, Tadić, Gotić, Ermakora 1, Perković 5 (1), Venturin, Pečnjak, Sokolić 5.

                                             trener : Zoran Toni ŠPOLJARIĆ   sl.osoba : G.Špoljarić

ekipa  B

Čurek, Božiček 5, Zrinušić 1, Barišić 10 (3), Nedić 8 (2), Horvačić 3, Uzelac, Rogan, Krkač, Pušić 2, Jurić 1, Rabuzin.       trener : Hrvoje PEKERA   sl.osoba : Karavanić

suci

Leon Huremović

Petrinja

mjeritelj

Jasmina Štimac

Križ

Dubravko Matejaš

Lipovljani

zapisničar

Petra Štimac

Križ

nadzornik

Ivica Golubić

Garešnica

liječnik

Jasenka Gotić

obavijesti, kazne

 

                 

 

 

utakmica

VERN     -     PPD  ZAGREB  3

rezultat

0  -  10

  - 

termin, dvorana

 

 

gledatelja :

ekipa  A

 

ekipa  B

 

suci

 

 

mjeritelj

 

 

 

 

zapisničar

 

 

nadzornik

 

 

liječnik

 

obavijesti, kazne

Utakmicu sukladno članku 42.6 Propozicija natjecanja HRS-a, registriram službenim rezultatom 10:0 u korist RK PPD Zagreb 3 a ARK Vern oduzimam jedan bod.

ARK Vern kažnjavam novčanom kaznom u iznosu od 5000,00 kn a sukladno članku 101. Propozicija natjecanja.

                 

 

 

utakmica

SLOGA  SVETA  NEDELJA     -     MAKSIMIR  PASTELA  2

rezultat

25  -  25

15  -  11

termin, dvorana

17.9.2017.  18.30

Novaki,  ŠSD OŠ Rakitje

gledatelja : 50

ekipa  A

Mandić, Samaržija 1, T.Fabeković 8, V.Zlodi, Tomašković, Ivanković, Karačić 5, Vlašić D.Fabeković, Bušić 1, Z.Fabeković 7 (5), Vlašić 1, M.Zlodi 2 (1), Ćorluka, Matijaščić, Jančinec.                                         trener : Mario KENFELJA

ekipa  B

Kniewald, Birkić 6 (3), Vidović 3 (1), Brzica, Krizmanić, Franić, Samahodaj 5, Tičić, Finek 7, Puvačić Solomun 3, Zelić 1.                     trener : Domagoj MATOIC

suci

Milan Musulin

Bjelovar

mjeritelj

Pavao Mihelić

Samobor

Tomislav Paripović

Bjelovar

zapisničar

Danijela Bolfek

Bestovje

nadzornik

Rudolf Vidović

Zagreb

liječnik

Karmen Šogorić

obavijesti, kazne

Zbog dodijeljene diskvalifikacije u 60. min susreta igraču RK Maksimir Pastela 2  Jakova Franića (mat.br. 41065) a sukladno čl. 106. st. 3. Propozicija natjecanja, kažnjavam RK Maksimir Pastela s 300,00 kn.

[uredio Drvo - 18. rujna 2017. u 15:26]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
1 2 3 ... 39 40 41       Idi direktno na stranicu: