Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

1. HRL za djevojčice (2004. i mlađe)

1 2 3 4 5 6       Idi direktno na stranicu:
AutorPoruka
nikola87
Potencijal za velika djela


Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.238


Poslano: 04. svibnja 2016. u 14:07  [direktan link na ovu poruku]
Umag, 19.-22.05.2016.

Skupina A
SESVETE
BELIŠĆE
TROGIRKA
PODRAVKA

Skupina B
DUGO SELO '55
SPLIT 2010
BUZET
SENIA

Skupina C
SPLIT
RUGVICA
BUJE
LIBURNIJA

Skupina D
KTC
LOKOMOTIVA
OSIJEK
IVANIĆ

Raspored prvog dana (19.05.)
15:00 SESVETE - PODRAVKA  
15:45 DUGO SELO 55 - SENIA 
16:30 LOKOMOTIVA -  KTC 
17:15 RUGVICA - BUJE 
18:00 OSIJEK - IVANIĆ 
18:45 SPLIT - LIBURNIJA 
19:30 BELIŠĆE – TROGIRKA 
20:15 SPLIT 2010 - BUZET     
21:00 SVEČANO OTVARANJE ZAVRŠNICE ZA MLAĐE DJEVOJČICE
[uredio nikola87 - 04. rujna 2017. u 11:31]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+4
mamaroditelj
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 17.05.2016.
Poruka: 12


Poslano: 17. svibnja 2016. u 14:40  [direktan link na ovu poruku]
jedva čekamo početak
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
nikola87
Potencijal za velika djela


Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.238


Poslano: 18. svibnja 2016. u 20:46  [direktan link na ovu poruku]
Evo i cijelog rasporeda za završnicu djevojčica 2004. god.

ČETVRTAK 19.05.2016.
Sve utakmice igraju se u SD MARIJA I LINA - *MA-LI
001 15:00 MA-LI SESVETE - PODRAVKA
002 15:45 MA-LI DUGO SELO 55 - SENIA
003 16:30 MA-LI LOKOMOTIVA - KTC
004 17:15 MA-LI RUGVICA - BUJE
005 18:00 MA-LI OSIJEK - IVANIĆ
006 18:45 MA-LI SPLIT - OPATIJA LIBURNIJA
007 19:30 MA-LI BELIŠĆE - TROGIRKA
008 20:15 MA-LI SPLIT 2010 - BUZET

PETAK, 20.05.2016.
Igra se u dvije sportske dvorane:
*STELLA MARIS - STELA
*MARIJA I LINA - MA-LI
009 09:30 STELA SENIA - BUZET
010 09:30 MA-LI TROGIRKA - PODRAVKA
011 10:15 STELA DUGO SELO 55 - SPLIT 2010
012 10:15 MA-LI SESVETE - BELIŠĆE
013 11:00 STELA SPLIT - RUGVICA
014 11:00 MA-LI OSIJEK - LOKOMOTIVA
015 11:45 STELA OPATIJA LIBURNIJA - BUJE
016 11:45 MA-LI IVANIĆ - KTC
017 17:00 STELA TROGIRKA - SESVETE
018 17:00 MA-LI SPLIT 2010 - SENIA
019 17:45 STELA BELIŠĆE - PODRAVKA
020 17:45 MA-LI BUZET - DUGO SELO 55
021 18:30 STELA LOKOMOTIVA - IVANIĆ
022 18:30 MA-LI RUGVICA - OPATIJA LIBURNIJA
023 19:15 STELA KTC - OSIJEK
024 19:15 MA-LI BUJE - SPLIT

SUBOTA, 21.05.2016.
Igra se u dvije sportske dvorane:
*STELLA MARIS - STELLA
*MARIJA I LINA - MA-LI
025 09:30 STELA A3 - B4
026 09:30 MA-LI B3 - A4
027 10:15 STELA C3 - D4
028 10:15 MA-LI C4 - D3
029 11:00 STELA A1 - B2 / četvrtfinale
030 11:00 MA-LI B1 - A2 / četvrtfinale
031 11:45 STELA C1 - D2 / četvrtfinale
032 11:45 MA-LI C2 - D1 / četvrtfinale

033 16:00 STELA Poraženi ut. 025 – Poraženi ut. 027
034 16:00 MA-LI Pobjednik ut. 025 – Pobjednik ut. 027
035 16:45 STELA Poraženi ut. 026 – Poraženi ut. 028
036 16:45 MA-LI Pobjednik ut. 026 – Pobjednik ut. 028
037 17:30 STELA Poraženi ut. 030 – Poraženi ut. 032
038 18:30 STELA Poraženi ut. 029 – Poraženi ut. 031
039 19:15 STELA Pobjednik ut. 029 – Pobjednik ut. 031 / polufinale
040 20:00 STELA Pobjednik ut. 030 – Pobjednik ut. 032 / polufinale

NEDJELJA 22.05.2016.
Sve utakmice igraju se u SD MARIJA I LINA - *MA-LI
041 15/16 mjesto 09:00 Poraženi ut. 033 - Poraženi ut. 035
042 13/14 mjesto 09:45 Pobjednik ut. 033 - Pobjednik ut. 035
043 11/12 mjesto 10:30 Poraženi ut. 034 - Poraženi ut 036
044 9/10 mjesto 11:15 Pobjednik ut. 034 - Pobjednik ut. 036
045 7/8 mjesto 12:00 Poraženi ut. 037 - Poraženi ut. 038
046 5/6 mjesto 12:45 Pobjednik ut. 037 - Pobjednik ut. 038
047 3/4 mjesto 13:30 Poraženi ut. 039 - Poraženi ut. 040
048 FINALE 14:15 Pobjednik ut. 039 - Pobjednik ut. 040

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 19. svibnja 2016. u 17:33  [direktan link na ovu poruku]
KTC je dobio Lokomotivu !!!!
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 19. svibnja 2016. u 18:01  [direktan link na ovu poruku]
Rugvica je dobija Buje
Podravka dobila Sesvete
Dugo Selo dobilo 1-2 razlike Seniu  

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 19. svibnja 2016. u 22:11  [direktan link na ovu poruku]

15:00 (Ma-Li) Sesvete - Podravka 7:12 (1:5) 
15:45 (Ma-Li) Dugo Selo 55 - Senia 14:13 (7:7) 
16:30 (Ma-Li) Lokomotiva - KTC 10:17 (5:8) 
17:15 (Ma-Li) Rugvica - Buje 16:8 (7:2) 
18:00 (Ma-Li) Osijek - Ivanić 13:16 (7:9) 
18:45 (Ma-Li) Split – Opatija Liburnija 11:6 (6:3) 
19:30 (Ma-Li) Belišće - Trogirka 11:21 (5:8) 
20:15 (Ma-Li) Split 2010 - Buzet 21:9 (6:6) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 10:35  [direktan link na ovu poruku]
Podravka Trogir 14-13
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Prvak2
Potencijal za velika djela


Pristupio: 12.10.2008.
Lokacija: Croatia
Poruka: 1.889


Poslano: 20. svibnja 2016. u 10:37  [direktan link na ovu poruku]
Senia - Buzet 15 : 6
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
UNHCR
Željan dokazivanja


Pristupio: 26.12.2008.
Poruka: 863


Poslano: 20. svibnja 2016. u 11:13  [direktan link na ovu poruku]
D.Selo-Split 12:13
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
UNHCR
Željan dokazivanja


Pristupio: 26.12.2008.
Poruka: 863


Poslano: 20. svibnja 2016. u 11:13  [direktan link na ovu poruku]
Sesvete-Belišće 14:9
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 11:33  [direktan link na ovu poruku]

Ut.br.

Sati

SD

DOMAĆIN-GOST

REZULTAT 

009

09:30

STELA

SENIA- BUZET

15:6  (9:3)

010

09:30

MA-LI

TROGIRKA-PODRAVKA

13:14  (8:4)

011

10:15

STELA

DUGO SELO 55- SPLIT 2010

12:13  (3:7)

012

10:15

MA-LI

SESVETE -  BELIŠĆE

14:9  (5:3)

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 11:48  [direktan link na ovu poruku]
Lokomotiva je dobila Osijeka jako
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 11:56  [direktan link na ovu poruku]

013

11:00

STELA

SPLIT-RUGVICA

19:18  (7:10)

014

11:00

MA-LI

OSIJEK-LOKOMOTIVA

8:15  (4:9)

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 13:05  [direktan link na ovu poruku]

015

11:45

STELA

OPATIJA LIBURNIJA-BUJE

3:12  (1:6)

016

11:45

MA-LI

IVANIĆ-KTC

14:14  (9:9)

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 13:09  [direktan link na ovu poruku]

Tablica grupa “A”

1.

RK PODRAVKA

2

2

0

0

26

:

20

4

+6

2.

KRM TROGIRKA

2

1

0

1

34

:

25

2

+9

3.

RK SESVETE

2

1

0

1

21

:

21

2

0

4.

ŽRK BELIŠĆE

2

0

0

2

20

:

35

0

-15

Tablica grupa “B”

1.

ŽRK SPLIT 2010

2

2

0

0

34

:

21

4

+13

2.

ŽRK SENIA

2

1

0

1

28

:

20

2

+8

3.

ŽRK DUGO SELO   55

2

1

0

1

26

:

26

2

0

4.

RK BUZET

2

0

0

2

15

:

36

0

-21

Tablica grupa “C”

1.

ŽARK SPLIT

2

2

0

0

30

:

24

4

+6

2.

ŽRK RUGVICA

2

1

0

1

34

:

27

2

+7

3.

ŽRK BUJE

2

1

0

1

20

:

19

2

-1

4.

ŽRK LIBURNIJA OPATIJA

2

0

0

2

9

:

23

0

-14

Tablica grupa “D”

1.

ŽRK KTC

2

1

1

0

31

:

24

3

+7

2.

ŽRK IVANIĆ

2

1

1

0

30

:

27

3

+3

3.

ŽRK OSIJEK

2

0

0

2

21

:

31

0

-10

4.

RK LOKOMOTIVA

2

1

0

1

25

:

25

2

0

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 17:49  [direktan link na ovu poruku]
Trogirka je pobjedila Sesvete i prošla dalje
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Prvak2
Potencijal za velika djela


Pristupio: 12.10.2008.
Lokacija: Croatia
Poruka: 1.889


Poslano: 20. svibnja 2016. u 17:55  [direktan link na ovu poruku]
Split -Senia 17 : 10
Prošle Split i D.Selo
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
mamaroditelj
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 17.05.2016.
Poruka: 12


Poslano: 20. svibnja 2016. u 19:54  [direktan link na ovu poruku]
sramotno suđenje na važnoj utakmici ivanić lokomotiva.

Lokomotiva pokradena
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
-1
buntovnik2013
Željan dokazivanja


Pristupio: 13.02.2013.
Poruka: 260


Poslano: 20. svibnja 2016. u 21:09  [direktan link na ovu poruku]
Pa kaj se i u toj dobi već krade.Valjda HRS voli Ivanić jer se tamo pripremaju reprezentacije!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
-2
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 20. svibnja 2016. u 21:27  [direktan link na ovu poruku]

17:00 (Stella Maris) Trogirka - Sesvete 18:9 (12:4) 
17:00 (Ma-Li) Split 2010 - Senia 17:10 (9:6) 
17:45 (Stella Maris) Belišće - Podravka 9:15 (5:6) 
17:45 (Ma-Li) Buzet – Dugo Selo 55 6:15 (3:9) 
18:30 (Stella Maris) Lokomotiva - Ivanić 11:12 (5:4) 
18:30 (Ma-Li) Rugvica – Opatija Liburnija 15:3 (7:3) 
19:15 (Stella Maris) KTC - Osijek 15:9 (9:3) 
19:15 (Ma-Li) Buje - Split 13:18 (5:11) 


GRUPA A: 
Podravka 6 
KRM Trogirka 4 
Sesvete 2 
Belišće 0 

GRUPA B: 
Split 2010 6 
Dugo Selo 4 
Senia 2 
Buzet 0 

GRUPA C: 
Split 6 
Rugvica 4 
Buje 2 
Liburnija Opatija 0 

GRUPA D: 
KTC 5 
Ivanić 5 
Lokomotiva 2 
Osijek 0 

Subota, 21.05.2015.

9:30 (Stella Maris) Sesvete - Buzet 
9:30 (Ma-Li) Senia - Belišće 
10:15 (Stella Maris) Buje - Osijek 
10:15 (Ma-Li) Liburnija - Lokomotiva 
11:00 (Stella Maris) Podravka – Dugo Selo 55 
11:00 (Ma-Li) Split 2010 - Trogirka 
11:45 (Stella Maris) Split - Ivanić 
11:45 (Ma-Li) Rugvica – KTC 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
1 2 3 4 5 6       Idi direktno na stranicu: