Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

1. HRL za djevojčice (2004. i mlađe)

   1 2 3 4 5 6       Idi direktno na stranicu:
AutorPoruka
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 12:52  [direktan link na ovu poruku]
Trogirka-Ivanić  18-15
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 13:43  [direktan link na ovu poruku]
KTC-Dugo Selo 13-3
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 13:46  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010 POdravka 7-2 11 min
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 13:53  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010 -  Podravka 8-5 poluvrijeme
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:00  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010-Podravka 10-6 u 18 min
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:01  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010-Podravka 11-7 u 19
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:05  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010-Podravka  13-9  u 23 min
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:12  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010-Podravka  15-12 u 27
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:17  [direktan link na ovu poruku]
Split 2010-Podravka   15-13 kraj      Split 2010 je 3.
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Kosilica99
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 03.09.2014.
Poruka: 23


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:33  [direktan link na ovu poruku]
Jel pocelo finale? Moze netko rezultate govorit? Hvala unaprijed
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 14:51  [direktan link na ovu poruku]
Split je vodio 3 razlike Rugvicu
[uredio MAX99 - 22. svibnja 2016. u 14:52]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
handball_forever
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 21


Poslano: 22. svibnja 2016. u 15:29  [direktan link na ovu poruku]
Zna li tko rezultat finala
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 15:42  [direktan link na ovu poruku]
SPLIT-RUGVICA NERJEŠENO I NA PENALE DOBIO SPLIT
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+2
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 22. svibnja 2016. u 15:49  [direktan link na ovu poruku]

Ut.br.

Za poredak

Sati

DOMAĆIN-GOST

REZULTAT

041

15/16 mjesto

09:00

Por.033 BUZET – Por.035 BELIŠĆE

7:9  (3:6)

042

13/14 mjesto

09:45

Pob.033 OSIJEK - Pob.035 LIBURNIJA

7:18  (6:7)

043

11/12 mjesto

10:30

Por.034 BUJE - Por.036 SENIA

12:11(7:7)(4:5)

044

9/10 mjesto

11:15

Pob.034 SESVETE – Pob.036 LOKOMOTIVA

10:9  (4:4)

045

7/8 mjesto

12:00

Por.037 TROGIRKA – Por.038 IVANIĆ

18:15  (10:10)

046

5/6 mjesto

12:45

Pob.037 KTC –Pob.038 DUGO SELO 55

13:3  (9:0)

047

3/4  mjesto

13:30

Por.039 PODRAVKA – Por.040 SPLIT 2010

13:15  (5:8)

048

FINALE

14:15

Pob.039 SPLIT – Pob.040 RUGVICA

12:10(9:9)(6:3)

 

 

15:00

PODIJELA NAGRADA I ZATVARANJE  ZAVRŠNICE ZA MLAĐE DJEVOJČICE

 

KONAČAN POREDAK:

POREDAK

KLUB

MJESTO

1.

ŽARK SPLIT

Split

2.

ŽRK RUGVICA

Rugvica

3.

ŽRK SPLIT 2010

Split

4.

RK PODRAVKA

Koprivnica

5.

ŽRK KTC

Križevci

6.

ŽRK DUGO SELO 55

Dugo Selo

7.

KRM TROGIRKA

Trogir

8.

ŽRK IVANIĆ

Ivanić Grad

9.

RK SESVETE

Sesvete

10.

RK LOKOMOTIVA

Zagreb

11.

ŽRK BUJE

Buje

12.

ŽRK SENIA

Senj

13.

RK LIBURNIJA-OPATIJA

Opatija

14.

ŽRK OSIJEK

Osijek

15.

ŽRK BELIŠĆE

Belišće

16.

RK BUZET

Buzet

NAJBOLJA SEDMORKA TURNIRA

Ime i prezime

klub

pozicija

Ema NOVOSEL

ŽRK DUGO SELO 55

Vratarka

Zoa SEVER

RK PODRAVKA

Lijevo krilo

Tara KUZMEC

ŽRK RUGVICA

Vanjski

Ema ĐURANEK

RK PODRAVKA

Vanjski

Tija CVIJIĆ

KRM TROGIRKA

Vanjski

Sara MARENDIĆ

ŽARK SPLIT

Kružni

Ivona STRINIĆ

ŽRK SPLIT 2010

Desno krilo

NAJBOLJE POJEDINKE:

Ime i prezime

klub

pozicija

Ana ČUKUŠIĆ

ŽARK SPLIT

Najbolja igračica

Lea KRZNAR

ŽRK RUGVICA

Najbolja vratarka

Nika GAVRILOVIĆ

RK SESVETE

Najbolja obrambena igračica

Ema STRUČIĆ

ŽRK KTC

Najbolji strijelac   47 golova

NAJBOLJI TRENER:

Ime i prezime

klub

Danijela ČUKUŠIĆ

ŽARK SPLIT

 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
nikola87
Potencijal za velika djela


Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.238


Poslano: 12. travnja 2017. u 14:09  [direktan link na ovu poruku]

Još je tjedan dana ostalo do završnice za djevojčice rođene 2004. godine i mlađe.
Nakon odigranih utakmica po regijama, ukupno 16 ekipa se plasiralo na završnicu; 7 sa zapada, 5 sa sjevera i 4 sa juga.

Skupina A
RUGVICA
LOKOMOTIVA ZAGREB
LIBURNIJA OPATIJA
SPLIT 2010

Skupina B
SENIA SENJ
PODRAVKA KOPRIVNICA
IVANIĆ
TROGIRKA

Skupina C
SPLIT
DUGO SELO '55
KOKA VARAŽDIN
BUJE

Skupina D
SESVETE
HOTELI MAKARSKA
KTC KRIŽEVCI
BJELOVAR

Tablice po regijama

1. SENIA 14 13 0 1 305 180 125 26
2. SESVETE 14 13 0 1 259 149 110 26
3. DUGO SELO 14 11 0 3 271 214 57 22
4. LOKOMOTIVA 14 9 1 4 237 166 71 19
5. IVANIĆ 14 9 1 4 256 236 20 19
6. LIBURNIJA 14 9 1 4 216 174 42 19
7. BUJE 14 7 2 5 194 169 25 16
8. KARLOVAC 14 8 0 6 193 181 12 16
9. KVARNER 14 6 0 8 234 207 27 12
10. BUZET 14 5 1 8 155 163 -8 11
11. OGULIN 14 3 1 10 177 206 -29 7
12. TREŠNJEVKA 13 3 0 10 159 219 -60 6
13. SAMOBOR 13 2 1 10 163 197 -36 5
14. POREČ 14 1 2 11 160 238 -78 4
15. ARENA 14 0 0 14 16 268 -252 0


1. RUGVICA 13 13 0 0 299 189 110 26
2. PODRAVKA 13 12 0 1 301 174 127 24
3. KTC 13 10 0 3 284 192 92 20
4. KOKA 13 9 1 3 303 223 80 19
5. BJELOVAR 13 9 0 4 241 222 19 18
6. BROD 13 8 0 5 243 191 52 16
7. ZRINSKI 13 7 0 6 255 225 30 14
8. ZELINA 13 6 1 6 236 210 26 13
9. OSIJEK 13 6 0 7 210 254 -44 12
10. MULTINORM 13 4 0 9 217 234 -17 8
11. LONIA 13 4 0 9 205 242 -63 8
12. TVIN 13 2 0 11 179 232 -53 4
13. ĐURĐEVAC 13 1 0 12 98 375 -277 2
14. BARANJA 13 0 0 13 128 248 -120 0


1. SPLIT 9 8 0 1 196 104 92 16
2. SPLIT 2010 9 8 0 1 214 110 104 16
3. TROGIRKA 9 6 2 1 186 128 58 14
4. HOTELI MAKARSKA 9 5 2 2 158 135 23 12
5. VRANJIC 9 5 0 4 150 116 34 10
6. METKOVIĆ 9 4 1 4 159 120 39 9
7. SINJ 9 3 1 5 173 165 8 7
8. DALMATINKA 9 2 0 7 116 166 -50 4
9. TRILJ 9 1 0 8 77 178 -102 2
10. DUBROVNIK 9 0 0 9 41 228 -187 0
[uredio nikola87 - 12. travnja 2017. u 14:11]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
mamaroditelj
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 17.05.2016.
Poruka: 12


Poslano: 17. travnja 2017. u 14:17  [direktan link na ovu poruku]
Srijeda:

001 18:00 MA-LI LOKOMOTIVA– LIBURNIJA
002 18:00 STELA PODRAVKA-IVANIĆ
003 18:45 MA-LI SESVETE- BJELOVAR
004 18:45 STELA DUGO SELO 55-KOKA
005 19:30 MA-LI RUGVICA-SPLIT 2010
006 19:30 STELA SPLIT-BUJE
007 20:15 MA-LI HOTELI MAKARSKA - KTC
008 20:15 STELA SENIA-TROGIRKA
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
mamaroditelj
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 17.05.2016.
Poruka: 12


Poslano: 17. travnja 2017. u 14:18  [direktan link na ovu poruku]
četvrtak:

009 09:30 STELA TROGIRKA- IVANIĆ
010 09:30 MA-LI LIBURNIJA-SPLIT 2010
011 10:15 STELA SENIA- PODRAVKA
012 10:15 MA-LI RUGVICA - LOKOMOTIVA
013 11:00 STELA SPLIT-DUGO SELO 55
014 11:00 MA-LI SESVETE-HOTELI MAKARSKA
015 11:45 STELA BUJE-KOKA 016 11:45 MA-LI BJELOVAR-KTC
017 17:00 STELA LIBURNIJA-RUGVICA
018 17:00 MA-LI PODRAVKA-TROGIRKA
019 17:45 STELA LOKOMOTIVA- SPLIT 2010
020 17:45 MA-LI IVANIĆ-SENIA
021 18:30 STELA HOTELI MAKARSKA- BJELOVAR
022 18:30 MA-LI DUGO SELO 55-BUJE
023 19:15 STELA KTC-SESVETE
024 19:15 MA-LI KOKA-SPLIT
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
skiier
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 179


Poslano: 20. travnja 2017. u 21:32  [direktan link na ovu poruku]
Završilo natjecanje po skupinama.

- Plasman među 8 ostvarili: Split 2010, Rugvica, Senia, Trogirka, Split, Dugo Selo '55, Radnik i Sesvete.
- Plasman za razigravanje od 9. do 16. mjesta: Lokomotiva, Liburnija, Podravka Vegeta, Ivanić, Koka, Buje, Bjelovar i Hoteli Makarska.

Četvrtfinalni parovi:
Split 2010 - Trogirka
Split - Sesvete
Senia - Rugvica
Dugo Selo '55 - Radnik

Parovi razigravanja od 9.-16.mjesta:
Lokomotiva - Ivanić
Koka - Hoteli Makarska
Podravka Vegeta - Liburnija
Buje - Bjelovar

Raspored na stranici HRS-a:
http://hrs.hr/natjecanja-2/zavrsnice-ph/1-hrld-djevojke-rodene-2004-i-mlade/
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
jurari
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 08.05.2015.
Poruka: 85


Poslano: 21. travnja 2017. u 08:09  [direktan link na ovu poruku]
Kamo ide ženski rukome?
Ni Podravka ni Lokomotiva u četvrtfinalu.
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
polukontra
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 27.01.2014.
Poruka: 6


Poslano: 21. travnja 2017. u 09:26  [direktan link na ovu poruku]
Očito se "rukometna karta RH" mijenja...
Samo da savez ima sluha i podržava klubove i regije koji smisleno vode svoju razvojnu politiku.
Rukometni pozdrav iz Istre
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
   1 2 3 4 5 6       Idi direktno na stranicu: