Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Dječaci A - 2004. godište

   1 2 3 4 5       Idi direktno na stranicu:
AutorPoruka
hrkica
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 06.10.2013.
Poruka: 12


Poslano: 29. travnja 2016. u 12:57  [direktan link na ovu poruku]
Prognoziram finale Pastela-Dugo Selo
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
-1
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 15:09  [direktan link na ovu poruku]

12:10 (Stella M.) Koprivnica – Čakovec 2:19 (2:7) 

12:10 (Ma-Li) Umag - Feniks 19:8 (7:4) 

[uredio MAX99 - 29. travnja 2016. u 15:10]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 15:10  [direktan link na ovu poruku]
POREDAK GRUPA A: 
1. Trsat 3 3 0 0 6 
2. Rudar 3 2 0 1 4 
3. Metković ŠR 2 1 0 1 2 
4. Prelog 3 1 0 22 
5. Varaždin 1930 3 0 0 3 0 

POREDAK GRUPA B: 
1. Dugo Selo 3 3 0 0 6 
2. Buje 3 2 0 1 4 
3. Čakovec 3 1 0 2 2 
4. Valpovka 2 1 0 1 2 
5. Koprivnica 3 0 0 3 0 

POREDAK GRUPA C: 
1. PPD Zagreb 3 3 0 0 6 
2. Bjelovar 3 2 0 1 4 
3. Ribola Kaštela 2 1 0 1 2 
4. Gospić 3 1 0 2 2 
5. Đakovo 3 0 0 3 0 

POREDAK GRUPA D: 
1. Maksimir Pastela 3 3 0 0 6 
2. Ivanić 3 2 0 1 4 
3. Umag 3 1 0 2 2 
4. Feniks 3 1 0 2 2 
5. Solin 2 0 0 2 0 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 16:05  [direktan link na ovu poruku]
15:30 (Ma-Li) Trsat – Metković ŠR 18:10 (10:2) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 16:35  [direktan link na ovu poruku]
15:30 (Stella M.) Gospić – Ribola Kaštela 11:12 (6:6) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 16:55  [direktan link na ovu poruku]
16:20 (Ma-Li) Buje - Valpovka 7:8 (4:5) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 18:55  [direktan link na ovu poruku]

17:10 (Stella M.) PPD Zagreb - Đakovo 24:8 (13:4) 

17:10 (Ma-Li) Prelog - Rudar 16:17 (7:6) 

18:00 (Stella M.) Ivanić - Feniks 12:11 (5:6) 

18:00 (Ma-Li) Dugo Selo - Čakovec 16:12 (9:6) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 21:03  [direktan link na ovu poruku]
18:50 (Stella M.) Ribola Kaštela - Bjelovar 13:15 (8:10) 

18:50 (Ma-Li) Metković ŠR – Varaždin 1930 11:12 (7:6) 

19:40 (Stella M.) Solin – Umag 14:12 (7:5) 

19:40 (Ma-Li) Valpovka - Koprivnica 19:10 (11:3) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 21:03  [direktan link na ovu poruku]

POREDAK GRUPA A: 
1. Trsat 4 4 0 0 8 
2. Rudar 4 3 0 1 6 
3. Metković ŠR 4 1 0 3 2 
4. Prelog 4 1 0 3 2 
5. Varaždin 1930 4 1 0 3 2 

POREDAK GRUPA B: 
1. Dugo Selo 4 4 0 09 8 
2. Valpovka 4 3 0 1 6 
3. Buje 4 2 0 2 4 
4. Čakovec 4 1 0 3 2 
5. Koprivnica 4 0 0 4 0 

POREDAK GRUPA C: 
1. PPD Zagreb 4 4 0 0 8 
2. Bjelovar 4 3 0 1 6 
3. Ribola Kaštela 4 2 0 2 4 
4. Gospić 4 1 0 3 2 
5. Đakovo 4 0 0 4 0 

POREDAK GRUPA D: 
1. Maksimir Pastela 4 4 0 0 8 
2. Ivanić 4 3 0 1 6 
3. Umag 4 1 0 3 2 
4. Solin 4 1 0 3 2 
5. Feniks 4 1 0 3 2 
 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 29. travnja 2016. u 21:04  [direktan link na ovu poruku]

Razigravanja za četvrtfinale: 
8:50 (Stella M.) Valpovka - Metković ŠR 
8:50 (Ma-Li) Ivanić – Ribola Kaštela 
9:40 (Stella M.) Rudar - Buje 
9:40 (Ma-Li) Bjelovar – Umag 

Razigravanja za poredak: 
10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 
11:20 (Stella M.) Prelog - Koprivnica 
11:20 (Ma-Li) Gospić - Feniks 

Četvrtfinala: 
15:30 (Ma-Li) Trsat – pobjednik Bjelovar-Umag 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – pobjednik Ivanić-Ribola K. 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – pobjednik Rudar-Buje 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – pobjednik Valpovka-Metković ŠR 

Razigravanja za poredak: 
17:10 (Stella M.) Pobjednik 4A-5B – Pobjednik 4C-5D 
17:10 (Ma-Li) Pobjednik 4B-5A – 4D-5C 
18:00 (Stella M.) 
18:00 (Ma-Li) 
18:50(Stella M.) 
18:50 (Ma-Li) 
19:40 (Stella M.) 
19:40 (Ma-Li) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 09:49  [direktan link na ovu poruku]
8:50 (Ma-Li) Ivanić – Ribola Kaštela 11:10 (4:7) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 09:53  [direktan link na ovu poruku]
8:50 (Stella M.) Valpovka - Metković ŠR 17:12 (9:3) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
EvoMeTuSam
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.09.2013.
Poruka: 150


Poslano: 30. travnja 2016. u 10:13  [direktan link na ovu poruku]
hrkica je napisao/la:
Prognoziram finale Pastela-Dugo Selo


Misliš polufinale!!!???
Te dvije momčadi se susreću u polufinalu, naravno ako prođu četvrtfinale

Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 10:31  [direktan link na ovu poruku]
9:40 (Ma-Li) Bjelovar – Umag 21:9 (12:4) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 10:35  [direktan link na ovu poruku]
9:40 (Stella M.) Rudar - Buje 19:13 (11:5) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 10:37  [direktan link na ovu poruku]
U četvrtfinale su prošli Ivanić,Valpovka,Bjelovar,Rudar
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 10:39  [direktan link na ovu poruku]
Četvrtfinala: 
15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić. 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 11:26  [direktan link na ovu poruku]
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 14:13 (6:6)
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 11:31  [direktan link na ovu poruku]
Razigravanja za poredak: 
10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 16:15 (7:7) 
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 14:13 (6:6) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 12:16  [direktan link na ovu poruku]
11:20 (Ma-Li) Gospić - Feniks 18:6 (7:5) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
   1 2 3 4 5       Idi direktno na stranicu: