Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Dječaci A - 2004. godište

   1 2 3 4 5       Idi direktno na stranicu:
AutorPoruka
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 12:22  [direktan link na ovu poruku]
Razigravanja za poredak: 
10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 14:15* 12:12 (7:7) 
*nakon sedmeraca 
10:30 (Ma-Li) Solin - Đakovo 14:13 (6:6) 
11:20 (Stella M.) Prelog - Koprivnica 18:21 
11:20 (Ma-Li) Gospić - Feniks 18:6 (7:5) 

Četvrtfinala: 


15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić. 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 

Razigravanja za poredak: 
17:10 (Stella M.) Varaždin 1930 – Solin 
17:10 (Ma-Li)Koprivnica – Gospić 
18:00 (Stella M.) Metković ŠR - Ribola Kaštela 
18:00 (Ma-Li) Buje - Umag 
18:50(Stella M.) Čakovec - Đakovo 
18:50 (Ma-Li) Prelog - Feniks 
19:40 (Stella M.) 
19:40 (Ma-Li) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 18:07  [direktan link na ovu poruku]
Četvrtfinala: 

15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 20:8 (11:5) 
15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić.16:12 (7:6) 
16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 13:11 (5:7) 
16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 14:8 (9:6) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 18:07  [direktan link na ovu poruku]
Polufinala: 
9:00 (Ma-Li) Trsat - PPD Zagreb 
9:50 (Ma-Li) Dugo Selo - Maksimir Pastela 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 18:47  [direktan link na ovu poruku]
Razigravanja za poredak: 
17:10 (Stella M.) Varaždin 1930 – Solin 9:11 (4:6) 
17:10 (Ma-Li) Koprivnica – Gospić 11:15 (8:5) 
18:00 (Stella M.) Metković ŠR - Ribola Kaštela 12:14 (6:6) 
18:00 (Ma-Li) Buje - Umag 11:10 (7:6) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 19:16  [direktan link na ovu poruku]
18:50(Stella M.) Čakovec - Đakovo (3:3)
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 19:39  [direktan link na ovu poruku]
18:50(Stella M.) Čakovec - Đakovo 14:9 (3:3) 
18:50 (Ma-Li) Prelog - Feniks 13:15 (7:7) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 20:20  [direktan link na ovu poruku]
19:40 (Stella M.) Ivanić - Valpovka 16:13 (10:5) 
19:40 (Ma-Li) Bjelovar - Rudar 15:22 (10:11) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
MAX99
Potencijal za velika djela


Pristupio: 04.05.2010.
Lokacija: Hrvatska
Poruka: 1.736


Poslano: 30. travnja 2016. u 20:20  [direktan link na ovu poruku]
Nedjelja, 01.05.2016.


Polufinala: 
9:00 (Ma-Li) Trsat - PPD Zagreb 
9:50 (Ma-Li) Dugo Selo - Maksimir Pastela 

Utakmica za 19. mjesto: 
8:00 (Stella M.) Prelog - Đakovo 

Utakmica za 17. mjesto: 
8:50 (Stella M.) Feniks - Čakovec 

Utakmica za 15. mjesto: 
9:40 (Stella M.) Kopirvnica - Varaždin 1930 

Utakmica za 13. mjesto: 
10:30 (Stella M.) Gospić - Solin 

Utakmica za 11. mjesto: 
11:20 (Stella M,) Umag - Metković ŠR 

Utakmica za 9. mjesto: 
12:10 (Stella M.) Buje - Ribola Kaštela 

Utakmica za 7. mjesto: 
10:40 (Ma-Li) Valpovka - Bjelovar 

Utakmica za 5. mjesto: 
11:30 (Ma-Li) Rudar - Ivanić 

Utakmica za 3. mjesto: 
12:40 (Ma-Li) 

Finale: 
13:30 (Ma-Li) 
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 313


Poslano: 01. svibnja 2016. u 10:29  [direktan link na ovu poruku]
9:50 (Ma-Li) Dugo Selo - Maksimir Pastela   13:19
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 313


Poslano: 01. svibnja 2016. u 14:04  [direktan link na ovu poruku]
Maksimir Pastela - PPD Zagreb 12.5
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 313


Poslano: 01. svibnja 2016. u 14:07  [direktan link na ovu poruku]
Maksimir Pastela - PPD Zagreb 13.6
zadnjih 5 minuta

[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:08]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 313


Poslano: 01. svibnja 2016. u 14:11  [direktan link na ovu poruku]
Maksimir Pastela - PPD Zagreb  15:6
zadnja minuta
[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:11]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 313


Poslano: 01. svibnja 2016. u 14:29  [direktan link na ovu poruku]
Trsat - PPD Zagreb 16:21 (6:10) 
Dugo Selo - Maksimir Pastela 13:19 (8:9) 

3. mjesto Trsat - Dugo Selo 18:20 (10:10) 

1. mjesto PPD Zagreb - Maksimir Pastela    7:15   (4:10)

1. Maksimir Pastela
2. PPD Zagreb
3. Dugo Selo 


4. Trsat 
5. Rudar 
6. Ivanić 
7. Valpovka 
8. Bjelovar 
9. Buje 
10. Ribola Kaštela 
11. Metković ŠR 
12. Umag 
13. Gospić 
14. Solin 
15. Varaždin 1930 
16. Koprivnica 
17. Čakovec 
18. Feniks 
19. Prelog 
20. Đakovo
[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:45]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
Drvo
Željan dokazivanja


Pristupio: 07.04.2014.
Poruka: 313


Poslano: 01. svibnja 2016. u 14:47  [direktan link na ovu poruku]

NAJBOLJI POJEDINCI TURNIRA PREMA IZBORU TRENERA:

Pozicija

Ime i prezime

Klub

Lijevo krilo

 

LOVRO RANDIĆ

TRSAT

Lijevi Vanjski

 

IVAN ČULO

MAKSIMIR PASTELA

Srednji vanjski

 

TIAN BOROVEC

DUGO SELO

Desni Vanjski

 

KARLO JURIĆ

IVANIĆ

Desno krilo

 

ADRIAN ČOSIĆ

RUDAR

Kruzni napadač

 

DAVID MIKULIČIĆ

TRSAT

Vratar

 

DORIJAN STANKIĆ

MAKSIMIR PASTELA

Najbolji obrambeni igrač

NIKO MARAKOVIĆ

MAKSIMIR PASTELA

Najkorisniji igrač

 

TIN BAKOVIĆ

PPD ZAGREB

Najbolji strelac

 

FILIP SARAJA – 41 pogodak

BJELOVAR

 

[uredio Drvo - 01. svibnja 2016. u 14:48]
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+1
sveznajući
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 16.10.2013.
Poruka: 52


Poslano: 26. rujna 2016. u 08:11  [direktan link na ovu poruku]
poz....počelo prvenstvo.... MRK Čakovec pobjeda nad RK Bjelovar i RK Čazma
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
Tomis
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 31.08.2016.
Poruka: 71


Poslano: 27. rujna 2016. u 17:03  [direktan link na ovu poruku]
1 hrl zapad

Trsat - Veruda  33:1
Trsat - Zamet  33:5
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 45


Poslano: 28. rujna 2016. u 11:36  [direktan link na ovu poruku]
Turnir ovaj vikend u Valpovu
Djećaci "A"
Igra se u 3 dvorane


Grupa A
1.Maksimir Pastela
2.Buje
3.Bjeljina (BiH)
4.Metković 1963
5.Valpovka B

Grupa B
1.Valpovka A
2.Varaždin
3.ZG Dubrava
4.DRŠ A.Mihalja (Slovenija)
5.Maksimir Pastela B

Grupa C
1.Rudar
2.Koprivnica H 18
3.Polet
4.Đakovo
5.Požega

Grupa D
1.Dugo Selo
2.Bjelovar
3.Nexe
4.Virovitica
5.PSN ZRT Pesc (Mađarska)

Grupa E
1.Ivanić
2.Izviđać CO  A (BiH) 
3.Moslavina
4.Borovo
5.Feniks

Grpa F
1.Kozara MP (BiH)
2.Rugvica
3.Osijek
4.Izviđać CO B (BiH)
5.Petrijevci

[uredio valpovo100 - 30. rujna 2016. u 09:54]
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
valpovo100
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 23.09.2016.
Poruka: 45


Poslano: 05. listopada 2016. u 09:30  [direktan link na ovu poruku]
Turnir u Valpovu,poredak

1. RK Maksimir Pastela "A"
2. RK Valpovka "A"
3. MRK Dugo Selo
[uredio valpovo100 - 05. listopada 2016. u 09:30]
sinovi ravnice,sinovi atara vraćaju se kući zora kad je plava
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
bond007
Nedokazan i sumnjiv


Pristupio: 09.05.2014.
Poruka: 53


Poslano: 30. siječnja 2017. u 13:50  [direktan link na ovu poruku]
memorijalni turnir Karlović & Kauzlarić - Rijeka
1 TRSAT
2 ČAKOVEC
3 KRKA



https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1929938427241969&id=1601582706744211
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
0
A.N.T.E.
Željan dokazivanja


Pristupio: 25.08.2008.
Lokacija: Ouagadougou
Poruka: 446


Poslano: 24. svibnja 2017. u 14:29  [direktan link na ovu poruku]

Završnica PH Dječaci 2004/2005 - od 25. do 28. svibnja



Po skupinama

Skupina A, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Dugo Selo 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Arbanasi 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Gospić 0 0 0 0 0 0 0 0
4  RK Koprivnica Hangar 18 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Valpovka 0 0 0 0 0 0 0 0

Skupina B, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Varaždin 1930 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Maksimir Pastela 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Nexe 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Poreč 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Solin 0 0 0 0 0 0 0 0

Skupina C, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Buje 53 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Osijek 0 0 0 0 0 0 0 0
3  PPD Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Ribola Kaštela 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Čakovec 0 0 0 0 0 0 0 0

Skupina D, Poredak i raspored

 KlubOdigranePobjedeNeriješenoPoraziBodoviOsvojeniIzgubljeniGol razlika
1  Metković ŠR 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Bjelovar 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Feniks 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Rugvica 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Trsat 0 0 0 0 0 0 0 0
Bravo majstore!Pišeš gluposti!
+2
   1 2 3 4 5       Idi direktno na stranicu: