Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Hrvatski nogometni kup 2013/14 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

1. pretkolo

27.08.2013. 16:00Gorica6 : 0MoslavacIzvještaj
27.08.2013. 16:00Zagorec1 : 4KustošijaIzvještaj
28.08.2013. 16:00Zelina7 : 5 **Croatia GrabrovnicaIzvještaj
28.08.2013. 16:00Drava N. Podravski3 : 0Novalja-
28.08.2013. 16:00Opatija2 : 3LučkoIzvještaj
28.08.2013. 16:00Mladost Ždralovi1 : 2 *MarsoniaIzvještaj
28.08.2013. 16:00Međimurje4 : 3LekenikIzvještaj
28.08.2013. 16:00Torpedo Kuševac9 : 0Omladinac N. Grad-
28.08.2013. 16:00Novigrad5 : 0Mladost PalinovecIzvještaj
28.08.2013. 16:00Slavonija2 : 0GraničarIzvještaj
28.08.2013. 16:00Radnički Mece3 : 5Suhopolje-
28.08.2013. 16:00Zagora6 : 3Ogulin-
28.08.2013. 16:00Borac Imbriovec2 : 5Zmaj Blato-
28.08.2013. 16:00Jadran Poreč3 : 2 *Bobota AgrarIzvještaj
28.08.2013. 16:00Podravina3 : 1 *ImotskiIzvještaj
28.08.2013. 18:00Zadar5 : 0PlitvicaIzvještaj

1/16 finala

24.09.2013. 15:30Jadran Poreč0 : 6Slaven BelupoIzvještaj
25.09.2013.Međimurje3 : 0Karlovac-
25.09.2013. 15:30Zelina0 : 1Vinogradar-
25.09.2013. 15:30Segesta0 : 2ZadarIzvještaj
25.09.2013. 15:30HAŠK1 : 2Zagora-
25.09.2013. 15:30Marsonia0 : 5ZagrebIzvještaj
25.09.2013. 15:30Podravina1 : 0ŠibenikIzvještaj
25.09.2013. 15:30Slavonija1 : 2Istra 1961Izvještaj
25.09.2013. 15:30Lučko4 : 1Pomorac-
25.09.2013. 15:30Gorica1 : 2Inter-ZaprešićIzvještaj
25.09.2013. 15:30Drava N. Podravski0 : 3Cibalia-
25.09.2013. 15:30Torpedo Kuševac0 : 3OsijekIzvještaj
25.09.2013. 15:30Novigrad3 : 0VaraždinIzvještaj
25.09.2013. 15:30Suhopolje0 : 6DinamoIzvještaj
01.10.2013. 15:00Kustošija1 : 5HajdukIzvještaj
09.10.2013. 18:00Rijeka11 : 0Zmaj BlatoIzvještaj

Osmina finala

30.10.2013. 14:00Novigrad0 : 2Inter-ZaprešićIzvještaj
30.10.2013. 14:00Zagora0 : 5DinamoIzvještaj
30.10.2013. 14:00Vinogradar1 : 3 *HajdukIzvještaj
30.10.2013. 14:00Cibalia0 : 2ZadarIzvještaj
30.10.2013. 14:00Zagreb3 : 4 **Istra 1961Izvještaj
30.10.2013. 14:00Podravina1 : 3RijekaIzvještaj
30.10.2013. 17:00Međimurje0 : 2 *OsijekIzvještaj
30.10.2013. 17:00Slaven Belupo5 : 4LučkoIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

26.11.2013. 17:00Istra 19611 : 0ZadarIzvještaj
27.11.2013. 17:00Slaven Belupo2 : 1Inter-ZaprešićIzvještaj
04.12.2013. 18:00Dinamo5 : 0HajdukIzvještaj
19.02.2014. 17:00Rijeka1 : 0OsijekIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

03.12.2013. 17:00Zadar0 : 2Istra 1961Izvještaj
04.12.2013. 16:00Inter-Zaprešić0 : 0Slaven BelupoIzvještaj
18.12.2013. 16:00Hajduk1 : 2DinamoIzvještaj
12.03.2014. 17:00Osijek2 : 4 **RijekaIzvještaj

Polufinale - prve utakmice

12.03.2014. 17:00Slaven Belupo0 : 2DinamoIzvještaj
19.03.2014. 18:00Rijeka2 : 1Istra 1961Izvještaj

Polufinale - uzvrati

26.03.2014. 17:00Dinamo2 : 1Slaven BelupoIzvještaj
26.03.2014. 19:00Istra 19610 : 1RijekaIzvještaj

Finale - prve utakmica

07.05.2014. 18:00Dinamo0 : 1RijekaIzvještaj

Finale - uzvrat

13.05.2014. 20:00Rijeka2 : 0DinamoIzvještaj