Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Europska liga 2017/18 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

Europska liga, kvalifikacije

1. pretkolo

29.06.2017. 14:00Širak0 : 2ND GoricaIzvještaj
29.06.2017. 16:00Irtysh Pavlodar1 : 0Dunav RuseIzvještaj
29.06.2017. 16:45Kairat Almati6 : 0AtlantasIzvještaj
29.06.2017. 17:00Partizani Tirana1 : 3BotevIzvještaj
29.06.2017. 17:00Pjunik1 : 4Slovan BratislavaIzvještaj
29.06.2017. 17:00Ventspils0 : 0Valur ReykjavikIzvještaj
29.06.2017. 17:20Trenčin5 : 1Torpedo KutaisiIzvještaj
29.06.2017. 17:30Dinamo Minsk2 : 1RunavikIzvještaj
29.06.2017. 17:30Levadia0 : 2Cork CityIzvještaj
29.06.2017. 18:00Čihura0 : 1AltachIzvještaj
29.06.2017. 18:00Dinamo Batumi0 : 1JagielloniaIzvještaj
29.06.2017. 18:00Škendija3 : 0Dacia KišinjevIzvještaj
29.06.2017. 18:00Šahtjor Soligorsk0 : 0SuduvaIzvještaj
29.06.2017. 18:00VPS1 : 0Olimpija LjubljanaIzvještaj
29.06.2017. 18:30Kalju2 : 1B36 TórshavnIzvještaj
29.06.2017. 18:30Lyngby1 : 0BangorIzvještaj
29.06.2017. 18:45Beitar Jerusalem4 : 3VasasIzvještaj
29.06.2017. 18:45Ferencvaros2 : 0JelgavaIzvještaj
29.06.2017. 19:00AEK Larnaca5 : 0LincolnIzvještaj
29.06.2017. 19:00Haugesund7 : 0ColeraineIzvještaj
29.06.2017. 19:00Levski3 : 1Sutjeska NikšićIzvještaj
29.06.2017. 19:00Odds3 : 0BallymenaIzvještaj
29.06.2017. 19:00UE Santa Coloma0 : 2OsijekIzvještaj
29.06.2017. 19:00Zaria Balti2 : 1SarajevoIzvještaj
29.06.2017. 19:00Zira2 : 0DifferdangeIzvještaj
29.06.2017. 19:30Fola2 : 1MilsamiIzvještaj
29.06.2017. 20:00Bala Town1 : 2VaduzIzvještaj
29.06.2017. 20:00Connah's Quay1 : 0HJK HelsinkiIzvještaj
29.06.2017. 20:00Klaksvik0 : 0AIKIzvještaj
29.06.2017. 20:00Maccabi Tel Aviv2 : 0TiranaIzvještaj
29.06.2017. 20:00Midtjylland6 : 1Derry CityIzvještaj
29.06.2017. 20:00IFK Norrkoping5 : 0PrištinaIzvještaj
29.06.2017. 20:00Skënderbeu1 : 0Sant JuliaIzvještaj
29.06.2017. 20:00Vojvodina2 : 1RužomberokIzvještaj
29.06.2017. 20:30Crvena zvezda3 : 0FlorianaIzvještaj
29.06.2017. 20:30Domžale2 : 0FloraIzvještaj
29.06.2017. 20:30Mladost Lučani0 : 3Inter BakuIzvještaj
29.06.2017. 20:30Mladost Podgorica1 : 0GandzasarIzvještaj
29.06.2017. 20:30Široki Brijeg2 : 0OrdabasyIzvještaj
29.06.2017. 20:30Tre Penne0 : 1RabotničkiIzvještaj
29.06.2017. 20:45Crusaders3 : 1FK LiepajaIzvještaj
29.06.2017. 20:45Lech Poznań4 : 0PelisterIzvještaj
29.06.2017. 20:45Glasgow Rangers1 : 0NiedercornIzvještaj
29.06.2017. 20:45St. Josephs0 : 4AEL LimassolIzvještaj
29.06.2017. 20:45St Johnstone1 : 2TrakaiIzvještaj
29.06.2017. 20:45Valletta2 : 0FolgoreIzvještaj
29.06.2017. 20:45Videoton2 : 0BalzanIzvještaj
29.06.2017. 20:45Željezničar1 : 0ZetaIzvještaj
29.06.2017. 21:15KR Reykjavik0 : 0SJKIzvještaj
29.06.2017. 21:15Stjarnan0 : 1Shamrock RoversIzvještaj
04.07.2017. 17:45Balzan3 : 3VideotonIzvještaj
04.07.2017. 19:45Niedercorn2 : 0Glasgow RangersIzvještaj
06.07.2017. 16:00AEL Limassol6 : 0St. JosephsIzvještaj
06.07.2017. 16:00Dacia Kišinjev0 : 4ŠkendijaIzvještaj
06.07.2017. 17:00Milsami1 : 1FolaIzvještaj
06.07.2017. 17:00Ordabasy0 : 0Široki BrijegIzvještaj
06.07.2017. 17:00Pelister0 : 3Lech PoznańIzvještaj
06.07.2017. 17:00Suduva2 : 1Šahtjor SoligorskIzvještaj
06.07.2017. 17:00Tirana0 : 3Maccabi Tel AvivIzvještaj
06.07.2017. 17:30Jelgava0 : 1FerencvarosIzvještaj
06.07.2017. 17:30Rabotnički6 : 0Tre PenneIzvještaj
06.07.2017. 18:00Atlantas1 : 2Kairat AlmatiIzvještaj
06.07.2017. 18:00Flora2 : 3DomžaleIzvještaj
06.07.2017. 18:00Gandzasar0 : 3Mladost PodgoricaIzvještaj
06.07.2017. 18:00HJK Helsinki3 : 0Connah's QuayIzvještaj
06.07.2017. 18:00SJK0 : 2KR ReykjavikIzvještaj
06.07.2017. 18:00Trakai1 : 0St JohnstoneIzvještaj
06.07.2017. 18:45FK Liepaja2 : 0CrusadersIzvještaj
06.07.2017. 19:00AIK5 : 0KlaksvikIzvještaj
06.07.2017. 19:00Botev1 : 0Partizani TiranaIzvještaj
06.07.2017. 19:00Differdange1 : 2ZiraIzvještaj
06.07.2017. 19:00Dunav Ruse0 : 2Irtysh PavlodarIzvještaj
06.07.2017. 19:00Inter Baku2 : 0Mladost LučaniIzvještaj
06.07.2017. 19:00Ružomberok2 : 0VojvodinaIzvještaj
06.07.2017. 19:00Slovan Bratislava5 : 0PjunikIzvještaj
06.07.2017. 19:00Torpedo Kutaisi0 : 3TrenčinIzvještaj
06.07.2017. 19:00Vaduz3 : 0Bala TownIzvještaj
06.07.2017. 19:30Bangor0 : 3LyngbyIzvještaj
06.07.2017. 19:30Runavik0 : 2Dinamo MinskIzvještaj
06.07.2017. 20:00B36 Tórshavn1 : 2KaljuIzvještaj
06.07.2017. 20:00Priština0 : 1IFK NorrkopingIzvještaj
06.07.2017. 20:00Sarajevo5 : 6 **Zaria BaltiIzvještaj
06.07.2017. 20:15Olimpija Ljubljana0 : 1VPSIzvještaj
06.07.2017. 20:30Altach1 : 1ČihuraIzvještaj
06.07.2017. 20:30Floriana3 : 3Crvena zvezdaIzvještaj
06.07.2017. 20:30Folgore0 : 1VallettaIzvještaj
06.07.2017. 20:30Jagiellonia4 : 0Dinamo BatumiIzvještaj
06.07.2017. 20:30ND Gorica2 : 2ŠirakIzvještaj
06.07.2017. 20:30Sant Julia0 : 5SkënderbeuIzvještaj
06.07.2017. 20:30Sutjeska Nikšić0 : 0LevskiIzvještaj
06.07.2017. 20:30Vasas0 : 3Beitar JerusalemIzvještaj
06.07.2017. 20:30Zeta2 : 2ŽeljezničarIzvještaj
06.07.2017. 20:45Ballymena0 : 2OddsIzvještaj
06.07.2017. 20:45Coleraine0 : 0HaugesundIzvještaj
06.07.2017. 20:45Cork City4 : 2LevadiaIzvještaj
06.07.2017. 20:45Derry City1 : 4MidtjyllandIzvještaj
06.07.2017. 20:45Osijek4 : 0UE Santa ColomaIzvještaj
06.07.2017. 21:00Shamrock Rovers1 : 0StjarnanIzvještaj
06.07.2017. 22:00Lincoln1 : 1AEK LarnacaIzvještaj
06.07.2017. 22:00Valur Reykjavik1 : 0VentspilsIzvještaj

2. pretkolo

12.07.2017. 18:00Inter Baku1 : 0Fola-
13.07.2017. 16:00Irtysh Pavlodar1 : 1Crvena zvezdaIzvještaj
13.07.2017. 16:45Kairat Almati1 : 1SkënderbeuIzvještaj
13.07.2017. 17:00Maccabi Tel Aviv3 : 1KR ReykjavikIzvještaj
13.07.2017. 18:00Rabotnički1 : 1Dinamo MinskIzvještaj
13.07.2017. 18:00Ružomberok0 : 1BrannIzvještaj
13.07.2017. 18:00Škendija3 : 1HJK HelsinkiIzvještaj
13.07.2017. 18:15Kalju0 : 3VideotonIzvještaj
13.07.2017. 18:30Altach1 : 1Dinamo BrestIzvještaj
13.07.2017. 18:30Brondby2 : 0VPSIzvještaj
13.07.2017. 18:45FK Liepaja0 : 2SuduvaIzvještaj
13.07.2017. 19:00Apollon Limassol3 : 0Zaria BaltiIzvještaj
13.07.2017. 19:00Gabala1 : 1JagielloniaIzvještaj
13.07.2017. 19:00Haugesund3 : 2Lech PoznańIzvještaj
13.07.2017. 19:00Östersunds2 : 0GalatasarayIzvještaj
13.07.2017. 19:00Vaduz0 : 1OddsIzvještaj
13.07.2017. 19:30Astra Giurgiu3 : 1ZiraIzvještaj
13.07.2017. 19:30Valletta0 : 0UtrechtIzvještaj
13.07.2017. 19:45Niedercorn0 : 1AEL LimassolIzvještaj
13.07.2017. 20:00Beitar Jerusalem1 : 1BotevIzvještaj
13.07.2017. 20:00IFK Norrkoping2 : 1TrakaiIzvještaj
13.07.2017. 20:15Slovan Bratislava0 : 1LyngbyIzvještaj
13.07.2017. 20:30Hajduk1 : 0LevskiIzvještaj
13.07.2017. 20:30Sturm Graz0 : 1Mladost PodgoricaIzvještaj
13.07.2017. 20:30Trenčin1 : 1Bnei Yehuda Tel-Aviv Izvještaj
13.07.2017. 20:45Aberdeen1 : 1Široki BrijegIzvještaj
13.07.2017. 20:45Cork City0 : 1AEK LarnacaIzvještaj
13.07.2017. 20:45Osijek2 : 0LuzernIzvještaj
13.07.2017. 20:45Željezničar0 : 0AIKIzvještaj
13.07.2017. 21:00Ferencvaros2 : 4MidtjyllandIzvještaj
13.07.2017. 21:00Panionios2 : 0ND GoricaIzvještaj
13.07.2017. 21:00Shamrock Rovers2 : 3Mladá BoleslavIzvještaj
13.07.2017. 22:00Valur Reykjavik1 : 2DomžaleIzvještaj
20.07.2017. 17:00Dinamo Minsk3 : 0RabotničkiIzvještaj
20.07.2017. 17:00Lyngby2 : 1Slovan BratislavaIzvještaj
20.07.2017. 18:00HJK Helsinki1 : 1ŠkendijaIzvještaj
20.07.2017. 18:00Mladá Boleslav2 : 0Shamrock RoversIzvještaj
20.07.2017. 18:00Suduva0 : 1FK LiepajaIzvještaj
20.07.2017. 18:00Trakai5 : 3 **IFK NorrkopingIzvještaj
20.07.2017. 18:00VPS2 : 1BrondbyIzvještaj
20.07.2017. 18:30Dinamo Brest0 : 3AltachIzvještaj
20.07.2017. 19:00AEK Larnaca1 : 0Cork CityIzvještaj
20.07.2017. 19:00AIK2 : 0ŽeljezničarIzvještaj
20.07.2017. 19:00Brann0 : 2RužomberokIzvještaj
20.07.2017. 19:00Levski1 : 2HajdukIzvještaj
20.07.2017. 19:00Midtjylland3 : 1FerencvarosIzvještaj
20.07.2017. 19:00Odds1 : 0VaduzIzvještaj
20.07.2017. 19:00Bnei Yehuda Tel-Aviv 2 : 0TrenčinIzvještaj
20.07.2017. 19:00Zaria Balti1 : 2Apollon LimassolIzvještaj
20.07.2017. 19:00Zira0 : 0Astra GiurgiuIzvještaj
20.07.2017. 19:30Botev4 : 0Beitar JerusalemIzvještaj
20.07.2017. 19:30Fola4 : 1Inter BakuIzvještaj
20.07.2017. 19:30Galatasaray1 : 1ÖstersundsIzvještaj
20.07.2017. 19:30Utrecht3 : 1VallettaIzvještaj
20.07.2017. 19:45Luzern2 : 1OsijekIzvještaj
20.07.2017. 20:00AEL Limassol2 : 1NiedercornIzvještaj
20.07.2017. 20:00Domžale3 : 2Valur ReykjavikIzvještaj
20.07.2017. 20:00Lech Poznań2 : 0HaugesundIzvještaj
20.07.2017. 20:00Skënderbeu2 : 0Kairat AlmatiIzvještaj
20.07.2017. 20:30Crvena zvezda2 : 0Irtysh PavlodarIzvještaj
20.07.2017. 20:30Jagiellonia0 : 2GabalaIzvještaj
20.07.2017. 20:30Mladost Podgorica0 : 3Sturm GrazIzvještaj
20.07.2017. 20:45ND Gorica2 : 3PanioniosIzvještaj
20.07.2017. 20:45Široki Brijeg0 : 2AberdeenIzvještaj
20.07.2017. 21:00Videoton1 : 1KaljuIzvještaj
20.07.2017. 21:15KR Reykjavik0 : 2Maccabi Tel AvivIzvještaj

3. pretkolo

27.07.2017. 18:00Mladá Boleslav2 : 1SkënderbeuIzvještaj
27.07.2017. 18:30Olimpik1 : 1PAOKIzvještaj
27.07.2017. 18:30Trakai2 : 1ŠkendijaIzvještaj
27.07.2017. 18:45Maccabi Tel Aviv1 : 0PanioniosIzvještaj
27.07.2017. 19:00AEK Larnaca2 : 0Dinamo MinskIzvještaj
27.07.2017. 19:00AIK1 : 1BragaIzvještaj
27.07.2017. 19:00Krasnodar2 : 1LyngbyIzvještaj
27.07.2017. 19:00Östersunds1 : 0FolaIzvještaj
27.07.2017. 19:00PSV Eindhoven0 : 1OsijekIzvještaj
27.07.2017. 19:00Sturm Graz1 : 2FenerbahçeIzvještaj
27.07.2017. 19:00Suduva3 : 0SionIzvještaj
27.07.2017. 19:00Utrecht0 : 0Lech PoznańIzvještaj
27.07.2017. 19:30Astra Giurgiu0 : 0OleksandrijaIzvještaj
27.07.2017. 19:30Botev0 : 0MarítimoIzvještaj
27.07.2017. 19:30Dinamo Bukurešt1 : 1Athletic BilbaoIzvještaj
27.07.2017. 19:30Bnei Yehuda Tel-Aviv 0 : 2ZenitIzvještaj
27.07.2017. 20:00Arka Gdynia3 : 2MidtjyllandIzvještaj
27.07.2017. 20:00Brondby0 : 0HajdukIzvještaj
27.07.2017. 20:00CS Universitatea Craiova0 : 1MilanIzvještaj
27.07.2017. 20:30Bordeaux2 : 1VideotonIzvještaj
27.07.2017. 20:30Crvena zvezda2 : 0Sparta PragIzvještaj
27.07.2017. 20:30Gent1 : 1AltachIzvještaj
27.07.2017. 20:30Panathinaikos1 : 0GabalaIzvještaj
27.07.2017. 20:45Aberdeen2 : 1Apollon LimassolIzvještaj
27.07.2017. 20:45Dinamo2 : 1OddsIzvještaj
27.07.2017. 20:45Marseille4 : 2OostendeIzvještaj
27.07.2017. 21:05Austria Beč0 : 0AEL LimassolIzvještaj
27.07.2017. 21:05Everton1 : 0RužomberokIzvještaj
27.07.2017. 21:05Freiburg1 : 0DomžaleIzvještaj
02.08.2017. 18:00AEL Limassol1 : 2Austria Beč-
02.08.2017. 18:00Sion1 : 1Suduva-
03.08.2017. 17:00Dinamo Minsk1 : 1AEK LarnacaIzvještaj
03.08.2017. 17:00Škendija3 : 0TrakaiIzvještaj
03.08.2017. 18:30Odds0 : 0DinamoIzvještaj
03.08.2017. 19:00Apollon Limassol2 : 0AberdeenIzvještaj
03.08.2017. 19:00Gabala1 : 2PanathinaikosIzvještaj
03.08.2017. 19:00Oleksandrija1 : 0Astra GiurgiuIzvještaj
03.08.2017. 19:00Sparta Prag0 : 1Crvena zvezdaIzvještaj
03.08.2017. 19:00Videoton1 : 0BordeauxIzvještaj
03.08.2017. 19:30Fenerbahçe1 : 1Sturm GrazIzvještaj
03.08.2017. 19:30Fola1 : 2ÖstersundsIzvještaj
03.08.2017. 19:45Lyngby1 : 3KrasnodarIzvještaj
03.08.2017. 20:00Marítimo2 : 0BotevIzvještaj
03.08.2017. 20:00PAOK2 : 0OlimpikIzvještaj
03.08.2017. 20:00Skënderbeu4 : 2 **Mladá BoleslavIzvještaj
03.08.2017. 20:00Zenit0 : 1Bnei Yehuda Tel-Aviv Izvještaj
03.08.2017. 20:15Lech Poznań2 : 2UtrechtIzvještaj
03.08.2017. 20:30Altach3 : 1GentIzvještaj
03.08.2017. 20:30Hajduk2 : 0BrondbyIzvještaj
03.08.2017. 20:30Midtjylland2 : 1Arka GdyniaIzvještaj
03.08.2017. 20:45Milan2 : 0CS Universitatea CraiovaIzvještaj
03.08.2017. 20:45Athletic Bilbao3 : 0Dinamo BukureštIzvještaj
03.08.2017. 20:45Oostende0 : 0MarseilleIzvještaj
03.08.2017. 20:45Osijek1 : 0PSV EindhovenIzvještaj
03.08.2017. 20:45Ružomberok0 : 1EvertonIzvještaj
03.08.2017. 21:00Panionios0 : 1Maccabi Tel AvivIzvještaj
03.08.2017. 21:05Domžale2 : 0FreiburgIzvještaj
03.08.2017. 22:00Braga2 : 1 *AIKIzvještaj

4. pretkolo

16.08.2017. 18:00Utrecht1 : 0ZenitIzvještaj
17.08.2017. 19:00Apollon Limassol3 : 2MidtjyllandIzvještaj
17.08.2017. 19:00BATE Borisov1 : 1OleksandrijaIzvještaj
17.08.2017. 19:00Dinamo1 : 1SkënderbeuIzvještaj
17.08.2017. 19:00Krasnodar3 : 2Crvena zvezdaIzvještaj
17.08.2017. 19:45Hafnarfjör?ur1 : 2BragaIzvještaj
17.08.2017. 20:00PAOK3 : 1ÖstersundsIzvještaj
17.08.2017. 20:00Vardar2 : 0FenerbahçeIzvještaj
17.08.2017. 20:00Osijek1 : 2Austria BečIzvještaj
17.08.2017. 20:15Viktoria Plzeň3 : 1AEK LarnacaIzvještaj
17.08.2017. 20:30Altach0 : 1Maccabi Tel AvivIzvještaj
17.08.2017. 20:30Ludogorec Razgrad2 : 0SuduvaIzvještaj
17.08.2017. 20:30Panathinaikos2 : 3Athletic BilbaoIzvještaj
17.08.2017. 20:45Milan6 : 0ŠkendijaIzvještaj
17.08.2017. 20:45Ajax0 : 1RosenborgIzvještaj
17.08.2017. 20:45Club Brugge0 : 0AEK AtenaIzvještaj
17.08.2017. 20:45Domžale1 : 1MarseilleIzvještaj
17.08.2017. 20:45Viitorul1 : 3Red Bull SalzburgIzvještaj
17.08.2017. 20:45Legia Varšava1 : 1Šerif TiraspolIzvještaj
17.08.2017. 21:00Partizan0 : 0VideotonIzvještaj
17.08.2017. 21:05Everton2 : 0HajdukIzvještaj
17.08.2017. 21:30Marítimo0 : 0Dynamo KijevIzvještaj
24.08.2017. 18:00AEK Larnaca0 : 0Viktoria PlzeňIzvještaj
24.08.2017. 18:45Dynamo Kijev3 : 1MarítimoIzvještaj
24.08.2017. 19:00Maccabi Tel Aviv2 : 2AltachIzvještaj
24.08.2017. 19:00Oleksandrija1 : 2BATE BorisovIzvještaj
24.08.2017. 19:00Östersunds2 : 0PAOKIzvještaj
24.08.2017. 19:00Šerif Tiraspol0 : 0Legia VaršavaIzvještaj
24.08.2017. 19:00Red Bull Salzburg4 : 0ViitorulIzvještaj
24.08.2017. 19:00Zenit2 : 0 *UtrechtIzvještaj
24.08.2017. 19:30Fenerbahçe1 : 2VardarIzvještaj
24.08.2017. 19:30Suduva0 : 0Ludogorec RazgradIzvještaj
24.08.2017. 20:00AEK Atena3 : 0Club BruggeIzvještaj
24.08.2017. 20:00Midtjylland1 : 1Apollon LimassolIzvještaj
24.08.2017. 20:00Skënderbeu0 : 0DinamoIzvještaj
24.08.2017. 20:00Videoton0 : 4PartizanIzvještaj
24.08.2017. 20:45Athletic Bilbao1 : 0PanathinaikosIzvještaj
24.08.2017. 20:45Braga3 : 2Hafnarfjör?urIzvještaj
24.08.2017. 20:45Marseille3 : 0DomžaleIzvještaj
24.08.2017. 20:45Rosenborg3 : 2AjaxIzvještaj
24.08.2017. 20:45Škendija0 : 1MilanIzvještaj
24.08.2017. 21:00Crvena zvezda2 : 1KrasnodarIzvještaj
24.08.2017. 21:00Hajduk1 : 1EvertonIzvještaj
24.08.2017. 21:05Austria Beč0 : 1OsijekIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

14.09.2017. 19:00Slavia Prag1 : 0Maccabi Tel AvivIzvještaj
14.09.2017. 19:00Villarreal3 : 1AstanaIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 17:00Astana1 : 1Slavia PragIzvještaj
28.09.2017. 21:05Maccabi Tel Aviv0 : 0VillarrealIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 17:00Astana4 : 0Maccabi Tel AvivIzvještaj
19.10.2017. 21:05Villarreal2 : 2Slavia PragIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

28.09.2017. 21:05Partizan2 : 3Dynamo KijevIzvještaj
28.09.2017. 21:05Skënderbeu1 : 1Young BoysIzvještaj

2. kolo

14.09.2017. 19:00Young Boys1 : 1PartizanIzvještaj
14.09.2017. 19:00Dynamo Kijev3 : 1SkënderbeuIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Dynamo Kijev2 : 2Young BoysIzvještaj
19.10.2017. 21:05Skënderbeu0 : 0PartizanIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

14.09.2017. 19:00Hoffenheim1 : 2BragaIzvještaj
14.09.2017. 19:00Istanbul Basaksehir0 : 0Ludogorec RazgradIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05Braga2 : 1Istanbul BasaksehirIzvještaj
28.09.2017. 21:05Ludogorec Razgrad2 : 1HoffenheimIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Braga0 : 2Ludogorec RazgradIzvještaj
19.10.2017. 21:05Hoffenheim3 : 1Istanbul BasaksehirIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

14.09.2017. 19:00Rijeka1 : 2AEK AtenaIzvještaj
14.09.2017. 19:00Austria Beč1 : 5MilanIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05AEK Atena2 : 2Austria BečIzvještaj
28.09.2017. 21:05Milan3 : 2RijekaIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05- : --
19.10.2017. 21:05Austria Beč1 : 3RijekaIzvještaj

Europska liga, skupina E

1. kolo

14.09.2017. 19:00Apollon Limassol1 : 1LyonIzvještaj
14.09.2017. 19:00Atalanta3 : 0EvertonIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05Lyon1 : 1AtalantaIzvještaj
28.09.2017. 21:05Everton2 : 2Apollon LimassolIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Atalanta3 : 1Apollon LimassolIzvještaj
19.10.2017. 21:05Everton1 : 2LyonIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

14.09.2017. 19:00Zlin0 : 0Šerif TiraspolIzvještaj
14.09.2017. 19:00Kobenhavn0 : 0Lokomotiv MoskvaIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 21:05Šerif Tiraspol0 : 0KobenhavnIzvještaj
28.09.2017. 21:05Lokomotiv Moskva3 : 0ZlinIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 21:05Šerif Tiraspol1 : 1Lokomotiv MoskvaIzvještaj
19.10.2017. 21:05Zlin1 : 1KobenhavnIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

14.09.2017. 21:05Hapoel Beer Sheva2 : 1LuganoIzvještaj
14.09.2017. 21:05FCSB3 : 0Viktoria PlzeňIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Lugano1 : 2FCSBIzvještaj
28.09.2017. 19:00Viktoria Plzeň3 : 1Hapoel Beer ShevaIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Hapoel Beer Sheva1 : 2FCSBIzvještaj
19.10.2017. 19:00Lugano3 : 2Viktoria PlzeňIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

14.09.2017. 21:05Arsenal3 : 1KölnIzvještaj
14.09.2017. 21:05Crvena zvezda1 : 1BATE BorisovIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00BATE Borisov2 : 4ArsenalIzvještaj
28.09.2017. 19:00Köln0 : 1Crvena zvezdaIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Crvena zvezda0 : 1ArsenalIzvještaj
19.10.2017. 19:00BATE Borisov1 : 0KölnIzvještaj

Europska liga, skupina I

1. kolo

14.09.2017. 21:05Vitória Guimaraes1 : 1Red Bull SalzburgIzvještaj
14.09.2017. 21:05Marseille1 : 0KonyasporIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Konyaspor2 : 1Vitória GuimaraesIzvještaj
28.09.2017. 19:00Red Bull Salzburg1 : 0MarseilleIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Konyaspor0 : 2Red Bull SalzburgIzvještaj
19.10.2017. 19:00Marseille2 : 1Vitória GuimaraesIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

14.09.2017. 21:05Zorja0 : 2ÖstersundsIzvještaj
14.09.2017. 21:05Hertha Berlin0 : 0Athletic BilbaoIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Athletic Bilbao0 : 1ZorjaIzvještaj
28.09.2017. 19:00Östersunds1 : 0Hertha BerlinIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Östersunds2 : 2Athletic BilbaoIzvještaj
19.10.2017. 19:00Zorja2 : 1Hertha BerlinIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

14.09.2017. 21:05Zulte Waregem1 : 5NiceIzvještaj
14.09.2017. 21:05Vitesse2 : 3LazioIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Lazio2 : 0Zulte WaregemIzvještaj
28.09.2017. 19:00Nice3 : 0VitesseIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Nice1 : 3LazioIzvještaj
19.10.2017. 19:00Zulte Waregem1 : 1VitesseIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

14.09.2017. 21:05Real Sociedad4 : 0RosenborgIzvještaj
14.09.2017. 21:05Vardar0 : 5ZenitIzvještaj

2. kolo

28.09.2017. 19:00Rosenborg3 : 1VardarIzvještaj
28.09.2017. 19:00Zenit3 : 1Real SociedadIzvještaj

3. kolo

19.10.2017. 19:00Zenit3 : 1Real SociedadIzvještaj
19.10.2017. 19:00Vardar0 : 6Real SociedadIzvještaj