Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Premijer liga 2017/18 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

HT Premijer liga

1. kolo

06.10.2017. 18:00Cedevita76 : 65ZadarIzvještaj
07.10.2017. 19:00Škrljevo70 : 59Hermes AnaliticaIzvještaj
07.10.2017. 19:30Alkar85 : 62Ribola KaštelaIzvještaj
08.10.2017. 12:00Zagreb68 : 86Vrijednosnice OsijekIzvještaj
08.10.2017. 15:00Zabok72 : 81GKK ŠibenikIzvještaj
10.10.2017. 20:15Jazine66 : 71CibonaIzvještaj

2. kolo

12.10.2017. 19:00Zadar124 : 99ZagrebIzvještaj
13.10.2017. 18:00GKK Šibenik103 : 101 *ŠkrljevoIzvještaj
14.10.2017. 18:00Hermes Analitica75 : 72JazineIzvještaj
15.10.2017. 17:05Vrijednosnice Osijek65 : 85Zabok-
15.10.2017. 18:30Alkar61 : 88CedevitaIzvještaj
16.10.2017. 18:00Cibona86 : 67SplitIzvještaj

3. kolo

20.10.2017. 18:00Zagreb81 : 75AlkarIzvještaj
21.10.2017. 19:00Zabok71 : 92Zadar-
21.10.2017. 20:00Jazine36 : 72GKK Šibenik-
22.10.2017. 17:05Škrljevo89 : 81Vrijednosnice Osijek-
22.10.2017. 18:00Split94 : 67Hermes Analitica-
23.10.2017. 18:00Cedevita93 : 55Ribola Kaštela-

4. kolo

27.10.2017. 18:00GKK Šibenik79 : 65SplitIzvještaj
28.10.2017. 16:00Vrijednosnice Osijek67 : 63Jazine-
28.10.2017. 19:30Alkar57 : 79Zabok-
29.10.2017. 17:05Zadar97 : 78ŠkrljevoIzvještaj
29.10.2017. 17:30Ribola Kaštela76 : 91CibonaIzvještaj
29.10.2017. 19:00Cedevita129 : 87ZagrebIzvještaj

5. kolo

04.11.2017. 19:00Split100 : 91 *Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.11.2017. 19:00Škrljevo82 : 66AlkarIzvještaj
05.11.2017. 12:00Zagreb101 : 86Ribola KaštelaIzvještaj
05.11.2017. 18:00Zabok74 : 111CedevitaIzvještaj
06.11.2017. 18:00Jazine78 : 89ZadarIzvještaj
07.11.2017. 18:00Cibona83 : 92Hermes AnaliticaIzvještaj

6. kolo

09.11.2017. 19:00Cedevita93 : 68Škrljevo-
11.11.2017. 19:00Ribola Kaštela73 : 79Hermes Analitica-
11.11.2017. 19:30Alkar78 : 76Jazine-
12.11.2017. 12:00Zagreb67 : 96ZabokIzvještaj
12.11.2017. 17:00GKK Šibenik73 : 71CibonaIzvještaj
13.11.2017. 18:00Zadar78 : 76SplitIzvještaj

7. kolo

17.11.2017. 18:00Cibona86 : 61Vrijednosnice OsijekIzvještaj
17.11.2017. 19:30Zabok92 : 70Ribola KaštelaIzvještaj
18.11.2017. 18:00Hermes Analitica60 : 87GKK Šibenik-
18.11.2017. 19:00Škrljevo111 : 73Zagreb-
19.11.2017. 18:00Split79 : 54AlkarIzvještaj
19.11.2017. 19:00Jazine70 : 96CedevitaIzvještaj

8. kolo

30.11.2017. 18:00Zadar76 : 66CibonaIzvještaj
02.12.2017. 16:30Vrijednosnice Osijek61 : 69Hermes Analitica-
02.12.2017. 19:00Ribola Kaštela63 : 70GKK Šibenik-
02.12.2017. 19:00Zabok65 : 66Škrljevo-
03.12.2017. 12:00Zagreb85 : 77JazineIzvještaj
03.12.2017. 17:05Cedevita74 : 67SplitIzvještaj

9. kolo

07.12.2017. 17:00Cibona101 : 69AlkarIzvještaj
08.12.2017. 18:00GKK Šibenik74 : 62Vrijednosnice OsijekIzvještaj
09.12.2017. 19:00Split111 : 86Zagreb-
09.12.2017. 19:00Škrljevo117 : 75Ribola Kaštela-
10.12.2017. 17:05Hermes Analitica63 : 87ZadarIzvještaj
10.12.2017. 20:00Jazine69 : 83Zabok-

10. kolo

15.12.2017. 18:00Cedevita84 : 81CibonaIzvještaj
16.12.2017. 19:00Ribola Kaštela96 : 100Vrijednosnice OsijekIzvještaj
16.12.2017. 19:00Škrljevo69 : 59JazineIzvještaj
16.12.2017. 19:00Zabok81 : 85SplitIzvještaj
16.12.2017. 19:00Alkar73 : 70Hermes AnaliticaIzvještaj
18.12.2017. 20:00Zadar81 : 72GKK ŠibenikIzvještaj

11. kolo

21.12.2017. 18:00Cibona100 : 83ZagrebIzvještaj
22.12.2017. 18:00Vrijednosnice Osijek72 : 88ZadarIzvještaj
22.12.2017. 18:00GKK Šibenik79 : 73AlkarIzvještaj
22.12.2017. 18:10Split97 : 75ŠkrljevoIzvještaj
23.12.2017. 18:00Jazine91 : 70Ribola KaštelaIzvještaj
24.12.2017. 12:00Hermes Analitica68 : 73CedevitaIzvještaj

12. kolo

11.01.2017. 18:00Cedevita88 : 58GKK ŠibenikIzvještaj
12.01.2018. 17:45Ribola Kaštela47 : 97Zadar-
12.01.2018. 18:00Jazine62 : 114Split-
13.01.2018. 17:05Zabok68 : 97CibonaIzvještaj
13.01.2018. 19:30Alkar81 : 74Vrijednosnice OsijekIzvještaj
14.01.2018. 12:00Zagreb87 : 95Hermes Analitica-

13. kolo

18.01.2018. 18:00Cibona90 : 83ŠkrljevoIzvještaj
19.01.2018.Hermes Analitica65 : 74ZabokIzvještaj
19.01.2018.Zadar93 : 62AlkarIzvještaj
20.01.2018. 17:05GKK Šibenik104 : 70Zagreb-
20.01.2018. 19:00Split96 : 79Ribola Kaštela-
21.01.2018. 18:00Cedevita75 : 55Vrijednosnice Osijek-

14. kolo

27.01.2018.Ribola Kaštela73 : 64Alkar-
27.01.2018.GKK Šibenik77 : 64Zabok-
27.01.2018.Vrijednosnice Osijek76 : 71Zagreb-
27.01.2018.Hermes Analitica77 : 84Škrljevo-
28.01.2018.Zadar83 : 72CedevitaIzvještaj
30.01.2018.Cibona119 : 76JazineIzvještaj

15. kolo

31.01.2018. 18:00Zagreb70 : 120Zadar-
02.02.2018. 18:00Split80 : 97CibonaIzvještaj
03.02.2018. 17:30Škrljevo86 : 80GKK ŠibenikIzvještaj
03.02.2018. 19:00Zabok94 : 76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
04.02.2018. 17:00Jazine81 : 72Hermes Analitica-
04.02.2018. 18:00Cedevita100 : 60Alkar-

16. kolo

08.02.2018. 20:00Zadar83 : 81ZabokIzvještaj
10.02.2018. 18:00GKK Šibenik89 : 75Jazine-
10.02.2018. 19:30Alkar80 : 71Zagreb-
11.02.2018. 19:00Vrijednosnice Osijek78 : 83ŠkrljevoIzvještaj
15.02.2018. 18:00Hermes Analitica85 : 94Split-
28.02.2018. 17:45Ribola Kaštela56 : 89CedevitaIzvještaj

17. kolo

25.02.2018. 18:00Cibona109 : 49Ribola KaštelaIzvještaj
02.03.2018. 17:00Split94 : 70GKK ŠibenikIzvještaj
02.03.2018. 19:30Zabok72 : 66AlkarIzvještaj
03.03.2018. 17:30Škrljevo82 : 99ZadarIzvještaj
04.03.2018. 16:30Jazine84 : 87Vrijednosnice Osijek-
06.03.2018. 18:00Zagreb81 : 94CedevitaIzvještaj

18. kolo

07.03.2018. 18:00Hermes Analitica83 : 109Cibona-
09.03.2018. 18:00Zadar116 : 94JazineIzvještaj
10.03.2018. 17:05Vrijednosnice Osijek73 : 68SplitIzvještaj
10.03.2018. 19:00Ribola Kaštela91 : 64ZagrebIzvještaj
10.03.2018. 19:30Alkar72 : 81ŠkrljevoIzvještaj
12.03.2018. 20:00Cedevita85 : 68ZabokIzvještaj

19. kolo

16.03.2018. 20:00Cibona88 : 68GKK ŠibenikIzvještaj
17.03.2018. 18:00Hermes Analitica73 : 83Ribola KaštelaIzvještaj
17.03.2018. 19:00Zabok85 : 74ZagrebIzvještaj
18.03.2018. 17:05Split88 : 120ZadarIzvještaj
18.03.2018. 19:00Jazine93 : 86AlkarIzvještaj
21.03.2018. 18:00Škrljevo72 : 88CedevitaIzvještaj

20. kolo

23.03.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek69 : 86CibonaIzvještaj
24.03.2018. 19:00GKK Šibenik93 : 63Hermes AnaliticaIzvještaj
24.03.2018. 19:00Ribola Kaštela63 : 82ZabokIzvještaj
25.03.2018. 12:00Zagreb95 : 88ŠkrljevoIzvještaj
25.03.2018. 17:05Alkar58 : 73SplitIzvještaj
27.03.2018. 18:00Cedevita116 : 65JazineIzvještaj

21. kolo

29.03.2018. 18:00Cibona80 : 98ZadarIzvještaj
30.03.2018.Hermes Analitica82 : 76Vrijednosnice OsijekIzvještaj
31.03.2018. 16:00Jazine101 : 97ZagrebIzvještaj
31.03.2018. 17:05Škrljevo83 : 76ZabokIzvještaj
31.03.2018. 19:00GKK Šibenik74 : 57Ribola KaštelaIzvještaj
04.04.2018. 17:00Split63 : 108CedevitaIzvještaj

22. kolo

05.04.2018. 19:00Zadar83 : 74Hermes AnaliticaIzvještaj
07.04.2018. 19:00Ribola Kaštela73 : 81ŠkrljevoIzvještaj
07.04.2018. 19:30Alkar88 : 99 *CibonaIzvještaj
07.04.2018. 19:30Zabok96 : 78JazineIzvještaj
08.04.2018. 12:00Zagreb82 : 103SplitIzvještaj
09.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek71 : 73GKK Šibenik-

23. kolo

14.04.2018. 15:00Hermes Analitica94 : 95Alkar-
14.04.2018. 17:00GKK Šibenik72 : 92ZadarIzvještaj
14.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek87 : 67Ribola Kaštela-
14.04.2018. 19:00Jazine101 : 90Škrljevo-
14.04.2018. 19:00Split88 : 63Zabok-
15.04.2018. 17:05Cibona71 : 79CedevitaIzvještaj

24. kolo

17.04.2018. 18:00Zagreb91 : 98CibonaIzvještaj
17.04.2018. 19:30Alkar77 : 76GKK ŠibenikIzvještaj
18.04.2018. 17:45Ribola Kaštela99 : 71Jazine-
18.04.2018. 18:00Cedevita93 : 48Hermes Analitica-
18.04.2018. 19:00Škrljevo98 : 100Split-
18.04.2018. 19:00Zadar95 : 79Vrijednosnice Osijek-

25. kolo

21.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek95 : 72AlkarIzvještaj
21.04.2018. 19:00GKK Šibenik54 : 75CedevitaIzvještaj
21.04.2018. 19:00Split111 : 81JazineIzvještaj
21.04.2018. 19:00Zadar105 : 56Ribola KaštelaIzvještaj
22.04.2018. 12:00Hermes Analitica95 : 69Zagreb-
23.04.2018. 18:00Cibona72 : 65ZabokIzvještaj

26. kolo

25.04.2018. 17:45Ribola Kaštela77 : 89SplitIzvještaj
25.04.2018. 18:00Vrijednosnice Osijek54 : 74CedevitaIzvještaj
25.04.2018. 18:00Zagreb77 : 97GKK ŠibenikIzvještaj
26.04.2018. 19:30Alkar81 : 103ZadarIzvještaj
26.04.2018. 19:30Zabok80 : 51Hermes AnaliticaIzvještaj
26.04.2018. 20:00Škrljevo66 : 94CibonaIzvještaj

HT Premijer liga

Četvrtfinale

02.05.2018. 18:00Cedevita111 : 67Vrijednosnice OsijekIzvještaj
02.05.2018. 18:00Cibona88 : 65ŠkrljevoIzvještaj
02.05.2018. 18:00Split94 : 76GKK ŠibenikIzvještaj
02.05.2018. 19:00Zadar98 : 76ZabokIzvještaj
05.05.2018. 17:00Vrijednosnice Osijek62 : 89CedevitaIzvještaj
05.05.2018. 17:05Zabok69 : 87ZadarIzvještaj
05.05.2018. 19:00GKK Šibenik82 : 84SplitIzvještaj
05.05.2018. 19:00Škrljevo62 : 61CibonaIzvještaj
09.05.2018. 18:00Cibona116 : 77ŠkrljevoIzvještaj

Polufinale

12.05.2018. 19:00Zadar89 : 78CibonaIzvještaj
13.05.2018. 18:00Cedevita84 : 80SplitIzvještaj
15.05.2018. 20:00Cibona96 : 86ZadarIzvještaj
16.05.2018. 19:00Split75 : 66CedevitaIzvještaj
19.05.2018. 20:00Cedevita95 : 64SplitIzvještaj
20.05.2018. 18:00Zadar88 : 96CibonaIzvještaj

Finale

24.05.2018. 18:00Cedevita87 : 96CibonaIzvještaj