Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija ili zatvori obavijest.

Liga prvaka 2017/18 - Rezultati

Sport: Sezona: Natjecanje: Klub:
Prikaži

Liga prvaka, skupina A

1. kolo

16.09.2017. 16:00IFK Kristianstad28 : 28PPD ZagrebIzvještaj
17.09.2017. 19:00Orlen Wisla Plock22 : 26Vardar SkopljeIzvještaj
17.09.2017. 19:30Rhein-Neckar Löwen31 : 31BarcelonaIzvještaj
17.09.2017. 19:30HBC Nantes30 : 26Pick SzegedIzvještaj

2. kolo

20.09.2017. 18:30Rhein-Neckar Löwen31 : 27Orlen Wisla PlockIzvještaj
23.09.2017. 17:30Vardar Skoplje27 : 23HBC NantesIzvještaj
23.09.2017. 18:00Barcelona31 : 29IFK KristianstadIzvještaj
23.09.2017. 20:00PPD Zagreb23 : 28Pick SzegedIzvještaj

3. kolo

27.09.2017.HBC Nantes26 : 26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
01.10.2017. 17:00Vardar Skoplje28 : 21PPD ZagrebIzvještaj
01.10.2017. 17:00Pick Szeged36 : 27IFK Kristianstad-
01.10.2017. 19:00Orlen Wisla Plock30 : 37Barcelona-

4. kolo

07.10.2017. 17:30Pick Szeged26 : 26Vardar SkopljeIzvještaj
07.10.2017. 17:30IFK Kristianstad22 : 35Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
07.10.2017. 20:00Barcelona31 : 26HBC NantesIzvještaj
08.10.2017. 17:00PPD Zagreb28 : 28Orlen Wisla PlockIzvještaj

5. kolo

11.10.2017. 18:00Orlen Wisla Plock27 : 33Pick SzegedIzvještaj
12.10.2017. 21:00Rhein-Neckar Löwen31 : 24PPD ZagrebIzvještaj
14.10.2017. 17:30Vardar Skoplje27 : 24Barcelona-
14.10.2017. 17:30HBC Nantes34 : 25IFK Kristianstad-

6. kolo

04.11.2017. 18:00Barcelona32 : 22PPD ZagrebIzvještaj
04.11.2017. 18:00IFK Kristianstad23 : 26Vardar SkopljeIzvještaj
05.11.2017. 17:15Pick Szeged31 : 34Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
05.11.2017. 19:00Orlen Wisla Plock30 : 32HBC NantesIzvještaj

7. kolo

11.11.2017. 16:00IFK Kristianstad25 : 24Orlen Wisla PlockIzvještaj
11.11.2017. 17:30Pick Szeged30 : 33HBC NantesIzvještaj
11.11.2017. 20:00PPD Zagreb23 : 29Vardar SkopljeIzvještaj
12.11.2017. 19:00Barcelona26 : 26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj

8. kolo

18.11.2017. 17:30Vardar Skoplje30 : 26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
19.11.2017. 17:00HBC Nantes28 : 27PPD ZagrebIzvještaj
19.11.2017. 17:00Pick Szeged31 : 28Barcelona-
19.11.2017. 18:30Orlen Wisla Plock25 : 25IFK Kristianstad-

9. kolo

23.11.2017. 19:00PPD Zagreb24 : 32BarcelonaIzvještaj
25.11.2017. 17:30HBC Nantes32 : 30Orlen Wisla PlockIzvještaj
26.11.2017. 19:00IFK Kristianstad33 : 32Pick Szeged-
26.11.2017. 19:00Rhein-Neckar Löwen21 : 21Vardar Skoplje-

10. kolo

29.11.2017. 19:00PPD Zagreb30 : 26Rhein-Neckar LöwenIzvještaj
02.12.2017. 16:00Pick Szeged24 : 25Orlen Wisla PlockIzvještaj
02.12.2017. 17:30Vardar Skoplje31 : 15IFK KristianstadIzvještaj
02.12.2017. 20:45HBC Nantes29 : 25BarcelonaIzvještaj

Liga prvaka, skupina B

1. kolo

16.09.2017. 16:00Meškov Brest28 : 25Vive Tauron KielceIzvještaj
16.09.2017. 17:30SG Flensburg-Handewitt30 : 27AaB HandballIzvještaj
16.09.2017. 17:30Celje Pivovarna L.31 : 39Telekom VeszpremIzvještaj
17.09.2017. 17:15THW Kiel22 : 25Paris Saint-Germain HandballIzvještaj

2. kolo

23.09.2017. 17:30Telekom Veszprem28 : 27SG Flensburg-HandewittIzvještaj
24.09.2017. 16:50AaB Handball32 : 30Celje Pivovarna L.-
24.09.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball32 : 28Meškov Brest-
24.09.2017. 18:30Vive Tauron Kielce32 : 21THW Kiel-

3. kolo

27.09.2017. 18:30THW Kiel27 : 26AaB HandballIzvještaj
30.09.2017. 16:00Meškov Brest26 : 29Telekom Veszprem-
30.09.2017. 17:30SG Flensburg-Handewitt33 : 29Paris Saint-Germain Handball-
30.09.2017. 19:00Celje Pivovarna L.31 : 27Vive Tauron Kielce-

4. kolo

08.10.2017. 15:00Vive Tauron Kielce25 : 25SG Flensburg-HandewittIzvještaj
08.10.2017. 16:50AaB Handball20 : 23Meškov BrestIzvještaj
08.10.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball32 : 27Celje Pivovarna L.Izvještaj
08.10.2017. 17:00Telekom Veszprem26 : 24THW KielIzvještaj

5. kolo

14.10.2017. 19:00Celje Pivovarna L.33 : 33Meškov Brest-
15.10.2017. 16:50AaB Handball26 : 33Paris Saint-Germain Handball-
15.10.2017. 18:30THW Kiel20 : 20SG Flensburg-Handewitt-
15.10.2017. 19:00Vive Tauron Kielce32 : 32Telekom Veszprem-

6. kolo

01.11.2017. 18:30SG Flensburg-Handewitt33 : 28Celje Pivovarna L.-
04.11.2017. 17:30Meškov Brest24 : 25THW KielIzvještaj
04.11.2017. 17:30Telekom Veszprem30 : 24AaB HandballIzvještaj
05.11.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball33 : 28Vive Tauron KielceIzvještaj

7. kolo

11.11.2017. 17:30Meškov Brest28 : 30SG Flensburg-HandewittIzvještaj
12.11.2017. 16:50AaB Handball30 : 34Vive Tauron KielceIzvještaj
12.11.2017. 17:00THW Kiel26 : 29Celje Pivovarna L.Izvještaj
12.11.2017. 17:00Paris Saint-Germain Handball33 : 28Telekom VeszpremIzvještaj

8. kolo

18.11.2017. 16:00Vive Tauron Kielce28 : 27AaB HandballIzvještaj
18.11.2017. 17:30Telekom Veszprem24 : 29Paris Saint-Germain HandballIzvještaj
19.11.2017. 17:00Celje Pivovarna L.27 : 28THW Kiel-
19.11.2017. 19:00SG Flensburg-Handewitt37 : 30Meškov Brest-

9. kolo

25.11.2017. 17:30THW Kiel33 : 23Meškov BrestIzvještaj
26.11.2017. 16:50AaB Handball29 : 26Telekom Veszprem-
26.11.2017. 17:00Celje Pivovarna L.27 : 30SG Flensburg-Handewitt-
26.11.2017. 19:00Vive Tauron Kielce29 : 30Paris Saint-Germain Handball-

10. kolo

29.11.2017. 19:30SG Flensburg-Handewitt30 : 33THW KielIzvještaj
02.12.2017. 16:15Meškov Brest29 : 24Celje Pivovarna L.Izvještaj
02.12.2017. 17:30Paris Saint-Germain Handball31 : 28AaB HandballIzvještaj
02.12.2017. 18:00Telekom Veszprem31 : 26Vive Tauron KielceIzvještaj

Liga prvaka, skupina C

1. kolo

14.09.2017.Kadetten Schaffhausen36 : 30Elverum-
17.09.2017. 16:50Skjern- : -Dinamo BukureštIzvještaj
17.09.2017. 17:00Gorenje Velenje- : -Reale Ademar LeonIzvještaj

2. kolo

23.09.2017. 17:00Elverum27 : 32SkjernIzvještaj
23.09.2017. 19:00Dinamo Bukurešt26 : 27Gorenje VelenjeIzvještaj
24.09.2017. 17:00Reale Ademar Leon29 : 28Kadetten Schaffhausen-

3. kolo

27.09.2017.Dinamo Bukurešt29 : 28Kadetten SchaffhausenIzvještaj
30.09.2017. 19:30Reale Ademar Leon26 : 30Elverum-
01.10.2017. 17:00Gorenje Velenje31 : 29Skjern-

4. kolo

05.10.2017.Kadetten Schaffhausen31 : 28Gorenje VelenjeIzvještaj
08.10.2017. 15:10Skjern33 : 25Reale Ademar LeonIzvještaj
08.10.2017. 17:00Elverum40 : 32Dinamo BukureštIzvještaj

5. kolo

12.10.2017. 20:15Kadetten Schaffhausen25 : 24Skjern-
15.10.2017. 17:00Dinamo Bukurešt24 : 28Reale Ademar Leon-
15.10.2017. 17:00Elverum29 : 28Gorenje Velenje-

6. kolo

04.11.2017. 19:30Reale Ademar Leon32 : 29Dinamo BukureštIzvještaj
04.11.2017. 19:30Gorenje Velenje30 : 21ElverumIzvještaj
05.11.2017. 16:50Skjern32 : 22Kadetten SchaffhausenIzvještaj

7. kolo

08.11.2017. 19:30Elverum26 : 22Kadetten Schaffhausen-
09.11.2017. 19:30Dinamo Bukurešt23 : 36Skjern-
11.11.2017. 19:30Reale Ademar Leon28 : 24Gorenje VelenjeIzvještaj

8. kolo

16.11.2017.Kadetten Schaffhausen23 : 24Reale Ademar LeonIzvještaj
16.11.2017.Gorenje Velenje33 : 29Dinamo BukureštIzvještaj
19.11.2017. 16:50Skjern35 : 25Elverum-

9. kolo

25.11.2017. 19:30Reale Ademar Leon26 : 31SkjernIzvještaj
25.11.2017. 19:30Gorenje Velenje27 : 21Kadetten SchaffhausenIzvještaj
26.11.2017. 17:00Dinamo Bukurešt33 : 34Elverum-

10. kolo

30.11.2017.Kadetten Schaffhausen27 : 25Dinamo Bukurešt-
03.12.2017. 16:00Skjern35 : 20Gorenje Velenje-
03.12.2017. 17:00Elverum25 : 30Reale Ademar Leon-

Liga prvaka, skupina D

1. kolo

14.09.2017. 17:15Motor Zaporožje36 : 23Čehovski Medvedi-
16.09.2017. 17:30Montpellier32 : 22Metalurg SkopljeIzvještaj
17.09.2017. 16:00Bešiktaš MOGAZ HT26 : 30Sporting LisabonIzvještaj

2. kolo

23.09.2017. 15:00Čehovski Medvedi24 : 28MontpellierIzvještaj
24.09.2017. 17:00Metalurg Skoplje27 : 31Bešiktaš MOGAZ HT-
24.09.2017. 19:00Sporting Lisabon23 : 31Motor Zaporožje-

3. kolo

30.09.2017. 15:00Čehovski Medvedi27 : 29Bešiktaš MOGAZ HT-
30.09.2017. 17:30Metalurg Skoplje28 : 27Sporting Lisabon-
01.10.2017. 17:00Montpellier28 : 20Motor Zaporožje-

4. kolo

04.10.2017. 21:00Sporting Lisabon31 : 30Čehovski Medvedi-
08.10.2017. 15:00Bešiktaš MOGAZ HT32 : 36MontpellierIzvještaj
08.10.2017. 15:00Motor Zaporožje28 : 28Metalurg SkopljeIzvještaj

5. kolo

14.10.2017. 15:00Čehovski Medvedi26 : 32Metalurg Skoplje-
14.10.2017. 15:00Bešiktaš MOGAZ HT28 : 28Motor Zaporožje-
15.10.2017. 19:00Sporting Lisabon29 : 33Montpellier-

6. kolo

04.11.2017. 17:00Motor Zaporožje28 : 22Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj
04.11.2017. 17:30Montpellier33 : 32Sporting LisabonIzvještaj
05.11.2017. 17:00Metalurg Skoplje26 : 29Čehovski MedvediIzvještaj

7. kolo

11.11.2017. 14:00Čehovski Medvedi30 : 30Motor ZaporožjeIzvještaj
11.11.2017. 19:00Sporting Lisabon34 : 27Bešiktaš MOGAZ HTIzvještaj
12.11.2017. 19:00Metalurg Skoplje21 : 27MontpellierIzvještaj

8. kolo

18.11.2017. 14:00Bešiktaš MOGAZ HT32 : 29Metalurg SkopljeIzvještaj
18.11.2017. 17:00Motor Zaporožje32 : 29Sporting LisabonIzvještaj
19.11.2017. 19:00Montpellier34 : 23Čehovski Medvedi-

9. kolo

25.11.2017. 14:00Čehovski Medvedi30 : 27Sporting LisabonIzvještaj
25.11.2017. 17:30Metalurg Skoplje22 : 30Motor ZaporožjeIzvještaj
26.11.2017. 17:00Montpellier28 : 33Bešiktaš MOGAZ HT-

10. kolo

02.12.2017. 21:00Sporting Lisabon31 : 27Metalurg SkopljeIzvještaj
03.12.2017. 14:00Bešiktaš MOGAZ HT33 : 29Čehovski Medvedi-
03.12.2017. 15:00Motor Zaporožje31 : 30Montpellier-