Simeone nakon prolaza: "Sve osim završnice susreta izgledalo je dobro“

Atletico Madrid sinoć je izborio četvrtfinale španjolskog Kupa kralja. Nakon što su u prvom susretu kao gosti pobijedili Las Palmas 2:0, sinoć su, u uzvratnoj utakmici pred svojim navijačima, bili na rubu eliminacije, ali pobjeda 3:2 gostima nije bila dovoljna pa će nogometaši Atletica nastaviti lov na nacionalni kup...

AUTOR: Luka Medić

Trenera Atletico Madrida, Diega Simeonea nije previše uzrujao poraz na domaćem stadionu, u utakmici koja je završila pomalo neočekivanim rezultatom: „Nikada nije lijepo kada izgubiš, ali dobra stvar ovog poraza je ta što smo prošli u četvrtfinale kupa. Momčad posljednjih nekoliko minuta nije odigrala dobro, ali ipak je bilo puno pozitivnih trenutaka“ ,a dodao je kako nije iznenađen viđenim jer „takve se stvari često dešavaju u kupu“.

Od igrača pohvalio je strijelca drugog Atleticovog pogotka, Angela Correu. Correa, kako kaže argentinski stručnjak na klupi Atletica „ nastavlja s pomacima, a uvijek sudjeluje i u igri prema naprijed i u stvaranju prilika“.

Osvrnuo se i na ponajboljeg igrača Atletica, Antoinea Griezmanna; „ Kada Griezmann zabija, onda izgleda da igra dobro, ali u nekim utakmicama se ne upiše u strijelce, ali isto odigra dobru utakmicu. Za nas je bolje kad zabija. Danas je zabio prvi gol na utakmici“.

S ukupnih 4:3 Atletico je prošao dalje, te će se naći u ždrijebu četvrt-finala Kupa kralja. Sada se mogu početi pripremati za nove izazove, a prvi sljedeći je već u subotu kada igraju utakmicu s Betisom. Dodajmo kako je u ovoj pobjedi Las Palmasa sudjelovao i naš Marko Livaja s dva pogotka. Prvi je zabio za 1:1 u 57. minuti, a drugi je zabio, također za izjednačenje, 2:2 u 89. minuti.