Nogometaši Paris Saint-Germaina uz dosta su muke svladali Metz u četvrtfinalu Liga-kupa, slavili su 2:0, a oba je pogotka postigao kapetan Thiago Silva. Bordeaux je u golijadi s 3:2 svladao Guingamp...

Paris Saint-Germain nije lako došao do plasmana u polufinale francuskog Liga-kupa. Nije toliko bio problem u protivniku, Metzu, koliko u neozbiljnom pristupu domaćih igrača koji nisu koristili silne prilike kojima su puno ranije mogli riješiti pitanje pobjednika.

U konačnici je aktualni prvak Francuske slavio 2:0, a oba je gola postigao kapetan Thiago Silva, kad već napadači nisu bili raspoloženi. Poveo je PSG u 27. minuti, korner je s lijeve strane izveo Angel Di Maria, u petercu je najviši u skoku bio Silva i glavom lijepo zabio za vodstvo Parižana.

Da su fokusiraniji bili Cavani, Di Maria i Ben Arfa PSG je već do sredine drugog dijela mogao imati tri ili četiri pogotka prednosti, no susret je u konačnici morao riješiti kapetan Silva. Igrala se 72. minuta, korner je ponovno izveo Di Maria, u petercu gostiju najviši je u skoku bio Silva i na gotovo identičan način postigao i svoj drugi gol, za konačnih 2:0 i plasman u polufinale.

ALL GOALS HD -Paris SG 2-0 Metz 11.01.2017 by Benedetto-

U ranijem terminu Bordeaux je na svom Matmut Atlantiqueu u odličnoj utakmici s 3:2 svladao Guingamp i tako se plasirao u polufinale Kupa. Poveli su gosti u 12. minuti, korner je izveo Giresse, glavom zabija Privat. Već do poluvremena Bordeaux preokreće susret, u 16. minuti za 1:1 zabija Kamano, na 2:1 podiže Laborde u 38. minuti.

Utakmica je riješena u 64. minuti, Laborde zabija svoj drugi gol. Do kraja susreta gosti su tek uspjeli ublažiti poraz, Benezet je u 88. minuti zatresao mrežu za konačnih 3:2.

16.10.2017. 01:28
Subašić: "Nema isprike, odgovoran sam za gol, vratar mora obraniti takav slobodni udarac"
15.10.2017. 15:41
15.10.2017. 01:25