Hajduk u posljednjoj pripremnoj utakmici svladao Dugopolje

Nakon povratka s priprema u Turskoj, Hajduk je odigrao prijateljsku utakmicu protiv susjeda iz Dugopolja. Očekivano slavili su Splićani koji su odnijeli pobjedu 2:0...

Joan Carrillo u Dugopolju je imao posljednju provjeru svoje momčadi u prijateljskim utakmicama, Hajduk je igrao protiv domaćeg drugoligaša i upisao pobjedu 2:0. Nakon uspješnih nastupa u Turskoj gdje su Splićani brusili formu za drugi dio prvenstva, vratili su se i očekuje ih završni dio priprema.

U Dugopolju su očekivano bili bolji, a za pobjedu bio je dovoljan po jedan pogodak u svakom poluvremenu.

Nakon 15 minuta igre Hajduk je stigao do vodstva pogotkom Saida koji je dobro reagirao na dodavanje Francka Ohandze.

Sredinom prvog dijela domaćin je ostao bez isključenog Pluma, a u 40. minuti Hajduk se našao u prilici povećati prednost. Dosuđen je kazneni udarac, ali pokušaj Ohandze obranio je Picak.

Kao što se nije dugo čekalo na pogodak u prvom poluvremenu, Splićani su dosta rano zabili i u drugom dijelu. U 54. minuti Ohandza je još jednom bio u ulozi asistenta, a pogodak je postigao Ante Erceg.

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao, ostalo je 2:0 za Hajduk koji 19. veljače od 17 sati nastavlja s prvenstvenim obavezama gostovanjem u Parku mladeži.