Ligue 1, 30. kolo, 19.03.2017, 21:00 h
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 2:1 Lyon Lyon

Važan dvoboj bio je pred PSG-om, kiks protiv Lyona nije dolazio u obzir ako Parižani žele do naslova prvaka Francuske. Upisali su pobjedu 2:1 iako nisu briljirali i da je završilo neodlučeno, ne bi bilo nezasluženo...

Još od onog šoka na Camp Nou, PSG nije u svom najboljem izdanju. Bez obzira na pobjedu protiv Lyona 2:1, Parižani nisu briljirali, no ovaj put bodovi su ono što će se pamtiti.

Rano su se našli u zaostatku, uspjeli su se vratiti i do odlaska na odmor preokrenuti rezultat, međutim nisu toliko dominirali i Lyon je uz malo više koncentracije mogao do boda.

Već u šestoj minuti gosti su došli do vodstva. Nakon ubačene lopte iz kornera, najviši u skoku bio je Rafael, a na drugoj vratnici pratnji bježi Alexandre Lacazette i pogađa praznu mrežu iz neposredne blizine.

Samo dvije minute kasnije skoro novi šok na Parku prinčeva, ovaj put glavom je pucao Diakhaby, a Trapp je uspio loptu odbiti u vratnicu.

Tek nakon 20-ak minuta igre domaćin je počeo prijetiti, a u 34. minuti došao je i do poravnanja. Di Maria i Pastore odlično su kombinirali, potonji je sjajno ubacio za Rabiota koji pogađa za 1:1.

Nakon što je asistirao kod prvog pogotka, Pastore je isto učinio i kod drugog. Ovaj put pronašao je Juliana Draxlera, a Nijemac lijepom završnicom zabija za preokret.

U drugom dijelu Lyon je bezuspješno pokušavao stvoriti pritisak i probiti domaću obranu, Parižani su imali čak i bolje prilike, međutim rezultat se više nije mijenjao.

Francuska

22.10.2017. 23:32
21.10.2017. 19:51
20.10.2017. 23:13
16.10.2017. 01:28
Subašić: "Nema isprike, odgovoran sam za gol, vratar mora obraniti takav slobodni udarac"
15.10.2017. 15:41

22.10.2017. 16:34
18.10.2017. 22:34
14.10.2017. 20:10
13.10.2017. 23:00
Neymarov otac: "Njegovi prijatelji Messi, Rakitić, Suarez i Pique napravili su sve da ostane u Barceloni"
03.10.2017. 22:00