Getafe ugasio nadu Huesce i došao na korak do povratka u Primeru

Getafe je u uzvratnom susretu dodatnih kvalifikacija za Primeru svladao na svom stadionu Huescu s 3:0 i stigao blizu povratka u elitni rang...

Nakon što su prva tri susreta između Getafea i Huesce ove sezone završena remijima, napokon je netko slavio. Bio je to Getafe koji je na svom stadionu odnio pobjedu 3:0.

U ligaškom dijelu u oba susreta upisani su remiji, kao i u prvom dvoboju polufinala doigravanja u kojem se Huesca u zadnjih 15 minuta vratila iz zaostatka 2:0.

U uzvratu Getafe je bio bolji i zasluženo odnio pobjedu 3:0, no loša vijest za njega je isključenje Danija Pacheca u 87. minuti kada je sve već bilo riješeno.

Pogotke za Getafe postigli su Cala, Pacheco i David Fuster čime je Getafe otišao u finale doigravanja.

Tamo će igrati protiv Cadiza ili Tenerifea, Cadiz je u prvoj utakmici na svom travnjaku slavio 1:0.

Doigravanje za Primeru, polufinale:
Getafe - Huesca 3:0 (2:2)

Španjolska

Ernesto Valverde prezadovoljan s prvih sto dana na klupi Barcelone: "Prioritet je osvojiti prvenstvo"
21.10.2017. 13:56