Tokić: "Sve golove primamo iz individualnih pogrešaka, moramo to promijeniti"

Lokomotiva je u Kranjčevićevoj poražena 3:2 od Osijeka u susretu u kojem je imala prednost do 79. minute, ali nije ju uspjela zadržati...

Iz Kranjčevićeve: Dražen Patarčić

Mario Tokić ističe kako su individualne pogreške najveći problem njegove momčadi, posebno posljednje linije koja dosta griješi.

"Većim dijelom utakmice sam zadovoljan, protiv ovako dobrog Osijeka stvorili smo stvarno veliki broj stopostotnih šansi. Nisam zadovoljan, naravno, s realizacijom, a i ako Osijeku zabijemo dva gola, moramo u fazi obrane puno bolje odigrati. To mora biti dovoljno za pobjedu. U drugom poluvremenu kod 2:1 imali smo nekoliko izglednih situacija, prvenstveno Ivanušecova velika prilika kada smo morali riješiti utakmicu i otići na 3:1. Kasnije se dogodio taj jedanaesterac koji uopće neću komentirati i utakmica se okrenula. Ovo je peto kolo, a mi imamo previše individualnih grešaka u obrani i protivnici nas kažnjavaju. Nismo pravi u toj fazi."

Osijek je nakon pogotka iz kaznenog udarca vrlo brzo došao i do preokreta.

"Nas je taj kazneni udarac malo presjekao, a Osijek je bio u zamahu. Imali jesu inicijativu, ali bez obzira na to nisu imali nijednu pravu šansu i sve golove primili smo iz individualnih grešaka."

Lokomotivi slijedi gostovanje kod Rijeke koje neće biti nimalo jednostavno.

"Protiv Rijeke u gostima ne prolazimo baš dobro, ali pokušat ćemo u toj utakmici prezentirati se slično kao danas. Morat ćemo smanjiti te individualne pogreške i poboljšati realizaciju te iznenaditi Rijeku."

Zekić: "Brinu me golovi iz prekida, a normalno je da se osjeti kada napraviš puno izmjena"
12.08.2017. 23:21
Osijek preokretom u završnici do sva tri boda protiv Lokomotive
12.08.2017. 21:08

Hrvatski Telekom Prva liga

21.10.2017. 20:55
KRONOLOGIJA: Luda završnica na Poljudu, Dinamo u minuti do preokreta, Erceg iz penala zabio za 2:2!
21.10.2017. 19:00
21.10.2017. 17:08
20.10.2017. 20:04
Carrillo: "Nema igrača Hajduka koji neće dati sto posto od sebe protiv Dinama"
20.10.2017. 16:12

Lokomotiva remizirala s Dinamom i tako osigurala prolaz u drugo kolo UEFA Lige prvaka mladih
18.10.2017. 17:05
Osijek do boda u derbiju na Maksimiru, Henriquez spasio Dinamo duboko u sudačkoj nadoknadi
14.10.2017. 20:47
13.10.2017. 20:12
01.10.2017. 19:10
Lokomotiva i Slaven Belupo prvenstveno kolo otvorili uspavankom u Kranjčevićevoj
29.09.2017. 20:01