U susretu trećeg kola Serie B Palermo je ugostio Empoli, a susret je završen bez pobjednika 3:3. Domaćin je imao dva gola prednosti, a zatim i vodstvo do 94. minute, ali nije uspio slaviti...

I nakon trećeg kola talijanske Serie B Palermo i Empoli su neporaženi. Upisali su po drugi remi nakon što su u međusobnom srazu u Palermu odigrali 3:3.

Palermo je rano stigao do ugodne prednosti i činilo se da će slaviti, ali nije znao to zadržati. Već u desetoj minuti poljski reprezentativac Thiago Rangel Cionek doveo ga je do vodstva, a četiri minute kasnije Igor Coronado krasnim pogotkom podiže na 2:0.

Gosti se nisu predali i nakon pola sata igre Lorenco Šimić smanjuje na 2:1 da bi na startu drugog dijela Francesco Caputo potpuno vratio Empoli u igru.

U zanimljivoj završnici Eddy Gnahore prvo je vratio prednost na stranu Palerma da bi duboko u sudačkoj nadoknadi Caputo iz kaznenog udarca donio bod Empoliju.

Josip Posavec stajao je na vratima Palerma cijelu utakmicu dok je Šimić odradio punu minutažu kod gostiju.