U petom kolu druge njemačke lige Fortuna je u Düsseldorfu ugostila Union Berlin i upisala pobjedu 3:2. Strijelac za goste bio je i Damir Kreilach, ali domaćin je u završnici odnio pobjedu...

Zanimljiv dvoboj odigran je u Düsseldorfu gdje je Fortuna svladala Union Berlin s 3:2. Domaćin je bio bolji protivnik i zasluženo je slavio, a pobjedu je osigurao u završnici susreta nakon što je gubio 2:1 do 84. minute.

Već u 17. minuti Fortuna je stigla do vodstva pogotkom Marcela Sobottke i vodstvo je držala sve do 20 minuta prije kraja.

Tu je Union Berlin stigao do poravnanja pogotkom Kreilacha nakon ubačaja Christophera Trimmela, hrvatski internacionalac bio je najviši u skoku i spremio loptu u mrežu.

Deset minuta kasnije gosti dolaze do preokreta zahvaljujući Kaanu Ayhanu, turskom reprezentativcu koji je nespretno reagirao i ugurao loptu u svoju mrežu.

Iako se Fortuna na ulasku u završnicu susreta našla u neugodnoj situaciji, uspjela je okrenuti rezultat golovima Takashija Usamija i Floriana Neuhausa.

Lovren je na travnjaku bio do 65. minute kada ga je zamijenio Oliver Fink dok je Kreilach odradio cijelu utakmicu.

Njemačka

Neuer operiran, povratak na travnjak tek iduće godine
19.09.2017. 14:16
Sacchi: "Ancelotti mora napustiti Bayern"
18.09.2017. 16:02
Stagnacija momčadi presudila treneru u Wolfsburgu
18.09.2017. 13:09
17.09.2017. 20:15
17.09.2017. 15:34

Kreilach: "Vjerujem da Rijeka ima dobre šanse protiv Olympiakosa, a volio bih se jednog dana vratiti"
22.08.2017. 08:58
14.08.2017. 01:26