Vardar Skoplje Vardar Skoplje 28:21 PPD Zagreb PPD Zagreb

PPD Zagreb upisao visok poraz na gostovanju kod Vardara

U susretu trećeg kola A skupine rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je poražen u Skoplju od aktualnog europskog prvaka Vardara 21-28 (10-13).

Hrvatskom prvaku je to drugi poraz u skupini uz jedan osvojeni bod, dok je Vardar upisao i treću pobjedu.

PPD Zagreb je dobro ušao u susret i poveo je 3-0. Međutim, europski prvak je vrlo brzo posložio 'kockice svoje igre' i u desetoj minuti je izjednačio na 4-4, a nekoliko minuta kasnije stigao i do prvog vodstva (5-4). Od tog trenutka Vardar više nije ispuštao prednost.

Na koncu prvog dijela Makedonci su imali plus tri (13-10), na otvaranju drugog dijela šest golova viška (16-10), a deset minuta prije kraja i najvećih +7 (21-14). Na koncu je bilo 28-21.

Vardar su do pobjede predvodili Jorge Maqueda i Vuko Borozan sa po četiri gola, dok su hrvatski rukometaši Luka Cindrić i Ivan Čupić zabili po tri gola.

Kod Zagreba najefikasniji su bili Stipe Mandalinić s devet golova, te Luka Mrakovčić s tri gola, dok je Urh Kastelic imao 11 obrana.

Regionalna liga (M)

Sedam golova Jaganjca nedovoljno Metalurgu na gostovanju u Brestu
15.11.2017. 20:42
Hrvati uspješni u Sloveniji: Nexe remizirao s Celjem, PPD Zagreb svladao Gorenje

17.11.2017. 22:32
Kamenica: "Nantesov nastup u Szegedu bio je veličanstven", Horvat: "Želimo pokazati da možemo s jakima"
16.11.2017. 19:59
Stipe Mandalinić stavio potpis na ugovor s Füchseom iz Berlina
15.11.2017. 19:45
Vardar prošetao do pobjede, Šterbik briljirao, PPD Zagreb vrlo blijed
11.11.2017. 21:29
Kamenica i Vori: "Utakmicu smo izgubili u prvom poluvremenu s puno promašenih zicera"
05.11.2017. 12:24