Sudac promijenio odluku na sugestiju vratara

U susretu Checkatrade Trophyja između Lutona i Barneta, glavni sudac je dosudio kazneni udarac i pokazao crveni karton vrataru, ali nakon razgovora s vratarem promijenio je odluku i povukao crveni karton...

Nesvakidašnja situacija dogodila se u dvoboju između Lutona i Barneta u Checkatrade Trophyju gdje je sudac promijenio odluku nakon sugestije oštećenog igrača.

Naime u 63. minuti sudac John Busby dosudio je kazneni udarac za Barnet nakon dvoboja vratara Jamesa Shee i Andrea Blackmana te odmah pokazao crveni karton vrataru.

Međutim vratar se pobunio i odluka je promijenjena.

"Išao sam na loptu, ali sudac je dosudio kazneni udarac i meni dao crveni karton. Odmah sam mu prišao i rekao mu kako prema novim pravilima sve dok idem na loptu, ne može me isključiti nego mi dati žuti karton. Sudac je bio stvarno fer i odmah se ispričao i rekao mi da sam u pravu te promijenio odluku pokazavši mi žuti karton."

Inače susret je okončan pobjedom Lutona boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je bilo 1:1 u 90 minuta.

Engleska

Giggs: "Volio bih raditi u Leicesteru i Evertonu, ali bit će još zainteresiranih trenera"
23.10.2017. 21:20
Schmeichel brani Lovrena: "Klopp ga je ubio tim potezom", Klopp tvrdi: "Dejan nije bio ništa lošiji od ostalih"
23.10.2017. 12:47
Ključni tjedan pred Slavenom Bilićem, čelnici West Hama dali mu još dvije utakmice za ostanak na klupi
23.10.2017. 12:02
22.10.2017. 19:11
22.10.2017. 16:34