La Liga, 11. kolo, 04.11.2017, 16:15 h
Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña 0:1 Atlético Madrid Atlético Madrid

Atletico je napokon došao do pobjede, ali Diego Simeone neće biti oduševljen igrom svojih igrača. Teškom mukom slavili su u gostima kod Deportiva u La Coruni pogotkom Parteyja u sudačkoj nadoknadi...

Već duže vrijeme Atletico se muči, igra prema naprijed nije dobra i igrači Diega Simeonea nikako ne pronalaze pravu igru. Nakon tri uzastopna remija 1:1 u susretima u kojima su morali slaviti, napokon su došli do pobjede.

Nije to bila briljantna predstava, u La Coruni su slavili 1:0, a spasitelj je bio Thomas Partey koji je postigao jedini pogodak i to u 91. minuti.

Priličan problem Atletica je i nemoć Antoinea Griezmanna koji još jednom nije oduševio, odigrao je prilično skromno i nije bio opasan za domaćina.

Prvi udarac u okvir gola na susretu viđen je tek u 47. minuti kada je pucao upravo Griezmann, ali ravno u Pantilimona.

Tek za nijansu zaigrao je Atletico bolje u drugom dijelu, no i to je bilo daleko od onog što se očekivalo. Deportivo se lakoćom branio i gosti nisu dolazili do prilika.

Kada se činilo da će završiti bez pogodaka, gosti su stigli do gola vrijednog tri boda. Dosuđen je slobodni udarac na 20 metara, Gabi je kratko dodao Parteyju koji je zakucao loptu u kut.

Šime Vrsaljko utakmicu je odgledao s klupe.

14.10.2017. 22:46
Simeone: "Costa nema garantirano mjesto u prvih 11, morat će se pošteno namučiti"
03.10.2017. 10:16