La Liga, 11. kolo, 05.11.2017, 12:00 h
Levante Levante 1:2 Girona Girona

Nakon što je u prvih osam kola upisala samo jednu pobjedu, Girona se priviknula na prvoligaški nogomet i nanizala tri pobjede, a posljednju u gostima kod Levantea s 2:1...

Dugo se pričalo o pobjedi Girone protiv Real Madrida u prošlom kolu, a u klubu su znali da će im ta pobjeda malo značiti ako se ne dođe do dobrog rezultata i u dvoboju protiv Levantea.

U gostima u Valenciji katalonski klub slavio je s 2:1, tako stigao do treće pobjede u nizu (Deportivo La Coruna, Real Madrid, Levante) i skočio na devetu poziciju na ljestvici. Bilo je to zasluženo slavlje gostiju koji su odigrali dobru utakmicu, vodili 2:0, a domaćin je tek u posljednjim trenucima stigao do smanjenja zaostatka.

Od početka Girona je zaigrala dobro i već u prvih deset minuta mogla je do vodstva, ali pokušaj Stuanija zaustavio je domaći vratar Fernandez.

Levante je vrlo rijetko prijetio u prvom dijelu, a s druge strane Girona je stvorila niz prilika, no Granell, Portu i Espinosa nisu ih realizirali.

U 58. minuti gosti su ipak poveli. Borja Garcia dobio je loptu na rubu kaznenog prostora i bez razmišljanja opalio i krasno pogodio gornji kut domaćeg gola.

Kada je u 83. minuti Pons inteligentno proigrao Stuanija, a ovaj lakoćom zabio iz blizine, priči je bio kraj. U završnici susreta novopridošli Enes Unal glavom je poslao loptu u mrežu za konačnih 2:1.

Španjolska

14.01.2018. 00:22
13.01.2018. 18:08
11.01.2018. 23:26
Arsenal prodao Coquelina Valenciji, Barcelona dovela stopera iz Palmeirasa
11.01.2018. 16:40
Ne ide niti protiv drugoligaša: Kovačić i društvo samo remizirali protiv Numancije
10.01.2018. 23:43

07.01.2018. 18:22
06.01.2018. 18:12
04.01.2018. 23:14
Levante i Leganés odigrali utakmicu s 12 žutih i dva crvena kartona, ali i bez pogodaka
20.12.2017. 09:12
05.12.2017. 00:07