La Liga, 11. kolo, 05.11.2017, 20:45 h
Real Madrid Real Madrid 3:0 Las Palmas Las Palmas

Nakon teškog poraza u Londonu protiv Tottenhama i prije toga u gostima kod Girone, Real Madrid vratio pobjedama domaćim slavljem protiv Las Palmasa...

Real Madrid ponovno pobjeđuje i to se i očekivalo. Las Palmas je prošle sezone bio simpatičan protivnik koji je igrao lijepo i pobjeđivao, no danas nije niti sjena toga, u vrlo lošem je nizu i Real Madrid lakoćom je stigao do pobjede.

Slavili su Madriđani 3:0, a da gosti u 90 minuta praktički nisu zaprijetili. S druge strane Madriđani su bili dominantni, stvarali su prilike i uz bolju realizaciju slavili bi i znatno uvjerljivije.

Počelo je odličnom prilikom za Karima Benzemu koji je "zažmirio i opalio", nije ciljao već je pokušao "probiti" vratara, no samo je izazvao lijepu obranu.

U završnici prvog dijela domaćin je stigao do vodstva. Nakon ubačaja iz kornera lopta je došla do Casemira koji mirno zabija za 1:0.

Pogodak je stigao u pravo vrijeme za mirniji odlazak na odmor i Real Madrid u drugom dijelu zaigrao je bolje i slobodnije.

U 56. minuti potez utakmice za koji je zaslužan Marco Asensio. Mladi Španjolac bez razmišljanja odlično je opalio i poslao loptu u sam gornji kut gostujućeg gola.

20 minuta kasnije priču je zaključio Isco, dobra akcija domaćina u kojoj je Isco ostao usamljen i lakoćom je pogodio za 3:0.

Bio je to ujedno i konačan rezultat susreta koji je Luka Modrić odgledao s klupe, a prvi nastup u karijeri u La Ligi imao je u zadnjoj liniji Reala Jesus Vallejo.

16.11.2017. 19:36

Jako dobar Marko Popović u pobjedi Fuenlabrade, Real Madrid do očekivanog slavlja
18.11.2017. 21:39