Nacional se porazom oprostio od UEFA Futsal Cupa

Aktualni prvaci Hrvatske, igrači Nacionala, porazom od belgijskog Halle-Gooika završili su natjecanje na turniru Elitne runde UEFA Futsal Cupa u Lisabonu...

Nakon uvodnog trijumfa protiv ruske Dine igrači zagrebačkog Nacionala dvama su porazima zaključili nastup u Elitnoj rundi Uefinog Futsal Cupa. Nakon poraza od domaćina Sportinga momčad Roberta Grdovića ubilježila je poraz i protiv belgijskog predstavnika, Halle-Gooika.

Bila je to poprilično izjednačena utakmica koju je na mlin Belgijaca usmjerio sjajni Teixeira. U 11. i 19. minuti matirao je Nacionalovog Ivana Pavlića i odveo Halle-Gooik do vodstva 2:0 na poluvremenu.

Grello je u 28. minuti iz penala koji je skrivio Soares povisio na 3:0, dok je počasni pogodak za prvaka Hrvatske dvije minute prije kraja postigao Puertas.

Natjecanje u Lisabonu zaključit će se večerašnjim dvobojem Sportinga i Dine.