Serie A, 20. kolo, 06.01.2018, 18:00 h
Roma Roma 1:2 Atalanta Atalanta

Roma je napravila još jedan korak unazad kada je riječ o borbi za naslov prvaka Italije. Na svom stadionu ugostila je Atalantu i upisala poraz 2:1...

Dvoboj protiv Atalante proglašeno je u Rimu vrlo važnim u borbi za ostanak u igri za naslov prvaka, međutim unatoč velikoj važnosti, Rimljani su podbacili. Upisali su poraz 2:1 i vodeći Napoli bježi im 12 bodova.

Protiv Atalante vrlo brzo stvari su izmaknule kontroli, kasnije se pružila prilika za povratak u utakmicu, ali Roma je nije iskoristila i ostala je bez bodova.

Uoči susreta Eusebio Di Francesco uporno je upozoravao na odličan kontranapad Atalante, a gosti su do oba pogotka došli nakon kontri u prvih 20 minuta susreta.

Embed from Getty Images

U 14. minuti poveli su pogotkom Andreasa Corneliusa da bi već pet minuta kasnije Marten de Roon povisio na 2:0.

Isti igrač u 45. minuti zaradio je drugi žuti karton zbog prekršaja na nekih 25 metara od svog gola, a s igračem više Roma je krenula po poravnanje.

U 56. minuti smanjila je pogotkom Edina Džeke, no više od toga nije napravila. Najbliži drugom pogotku bili su Florenzi i El Shaarawy, no nisu bili precizni i Atalanta je proslavila pobjedu.

23.04.2018. 22:44
Strootman: "Skoro dvije godine me nije bilo, mislio sam da više neću igrati"
23.04.2018. 14:26
Spalletti: "Brozović je ponovno odigrao odlično i pokazao kontinuitet"
23.04.2018. 13:50
22.04.2018. 22:52

24.04.2018. 22:35
Eusebio Di Francesco: "U ovakvim utakmicama jedna greška vas može skupo koštati"
24.04.2018. 11:21
Redsi spremni za polufinale, Klopp poručuje: "Posebna utakmica za Salaha, ali svi smo profesionalci"
24.04.2018. 10:45
21.04.2018. 17:33
Predsjednik Rome: "Nemamo nikakve namjere prodati Alissona"
16.04.2018. 11:56