La Liga, 19. kolo, 13.01.2018, 16:15 h
Real Madrid Real Madrid 0:1 Villarreal Villarreal

Nogometaši Villarreala po prvi puta uspjeli su slaviti protiv Real Madrida na Santiago Bernabeu. Žuta podmornica slavila je pogotkom Pabla Fornalsa iz 87. minute i tako nanijela novi šok Kraljevskom klubu...

Nikada u povijesti Villarreal nije slavio na Santiago Bernabeu, sve do danas i tako zadao novi udarac aktualnom prvaku. Žuta podmornica današnjom je minimalnom pobjedom došla na samo bod zaostatka od današnjeg protivnika koji nije uspio iskoristiti svoje prilike i upisao četvrti poraz u sezoni.

Real je očekivano dominirao terenom i u prvom poluvremenu imao nekoliko vrlo dobrih prilika za postizanje pogotka. Vrijedi izdvojiti pokušao Marcela iz 19. minute kada mu odličan udarac iz daljine brani Sergio Asenjo, da bi malo kasnije gostujuću vratar uz pomoć grede obranio slobodni udarac Cristiana Ronalda.

Ostatak prvog poluvremena nije bio ništa drugačiji, momčad Zinedinea Zidana nije ostavljala previše prostora Villarrealu koji je gotovo stalno bio u podređenom položaju.

Ipak, kako je utakmica odmicala tako je pritisak Reala bio sve manji i kada svoje prilike ne iskoristite, protivnik vas često kazni. Današnji susret bio je upravo takav.

Pogodak je stigao u 87. minuti nakon što je gostujuća momčad napravila sjajnu tranziju i poentirala iz kontre, a još bolje je Pablo Fornals prebacio Keylora Navasa i donio velika tri boda Villarrealu.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za domaćina, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

18.01.2018. 23:37

Dobar Marko Popović u porazu Fuenlabrade, Unicaja gotovo prokockala pobjedu nad Barcelonom
14.01.2018. 21:15
Luka Modrić u Uefinoj momčadi godine, samo Messi iz Barcelone, nitko iz pariške velike trojke
11.01.2018. 14:42
Ne ide niti protiv drugoligaša: Kovačić i društvo samo remizirali protiv Numancije
10.01.2018. 23:43
07.01.2018. 22:54