Nakon neočekivanog remija u prvoj utakmici, Tottenham je u ponovljenom susretu šesnaestine finala FA Cupa bez većih problema svladao Newport s 2:0 te tako prošao u sljedeću fazu natjecanja...

AUTOR: Jan Šneler

Iako Mauricio Pochettino nije izašao s najjačom postavom u večerašnjoj utakmici, bilo je jasno kako će i bez najvećih zvijezda Tottenham biti prejak za goste. Do prvog gola Tottenham je došao već u 26. minuti kada je nesretni Butler zabio autogol.

Gotovo pa nije bilo Newporta u večerašnjoj utakmici, a nakon primljenog pogotka gosti su bili još manje opasni. Konačnih 2:0 postavio je Lamela pogotkom u 34. minuti.

U nastavku utakmice u igru su ušli Eriksen i Alli ali se rezultat nije mijenjao. U osmini finala FA kupa Tottenham će igrati protiv još jednog niželigaša. Protivnik će im biti trećeligaš Rochdale koji je izbacio Millwall u 1/16 finala.

FA kup, 1/16 finale:
Tottenham - Newport 2:0

Engleska

Salah: "Prekrasan je osjećaj zabiti 30 golova u prvoj sezoni za klub kao što je Liverpool"
18.02.2018. 12:19