Imanol Alguacil
Susret počinje u 18:55 sati.
1'
Žuti karton dobio je Franko Andrijašević.
6' Zasad Real Sociedad ima inicijativu, Baski su potisnuli Rijeku na njenu polovicu i pokušavaju pritisnuti što snažnije.
14' Dvije krasne prilike Riječana i sjajne reakcije Remira! Prvo je Pavičić krasno proigrao u 16 metara Andrijaševića koji pokušava malo iskosa, ali Remiro odlično zatvara kut, lopta se odbija do Lončara koji puca sa 6-7 metara, ali Remiro još jednom sjajno reagira i zaustavlja loptu.
19' Onaj prvi pritisak Baska i mala impresioniranost Riječana lagano su jenjali i sada je Rijeka potpuno ravnopravan pa i opasniji protivnik.
22' Prvo je Nevistić skoro zakuhao opasnost, loptu je ispucao točno do Oyarzabala na 16 metara, ali on ne prima dobro loptu i kreće riječka kontra koju je vukao Lončar, međutim na kraju niti je pucao, niti ubacivao i lopta odlazi pokraj gola.
24' Dvije dobre intervencije Nevistića! Prvo je Oyarzabal zapucao s 20-21 metra, Nevistić odbija loptu u stranu gdje dolazi do Davida Silve, on puca sa 6-7 metara, ali riječki vratar jako dobro je zatvorio kut.
26' Velika prilika za goste! Dugačka lopta u 16 metara Rijeke, griješi Smolčić koji je nije uspio odbiti glavom, pred Nevistićem tako ostaje Le Normand koji puca glavom, prebacuje Nevistića, ali lopta pada na gredu.
30' Sve opasniji gosti, sada je nakon kornera glavom pucao Isak, ali srećom neprecizno.
32' Smolčić ima velikih problema s Portuom, izgubio je zadnjih 3-4 duela nakon čega je bilo vatre pred golom Rijeke.
36'
Žuti karton dobio je Domagoj Pavičić.
38' Sjajna šansa za Rijeku! Andrijašević je povukao napad tri na tri, okrenuo čuvara i proigrao Lončara koji puca s ruba kaznenog prostora, ali lopta pogađa vanjski dio mreže.
43' Velika greška Gorosabela! Sjurio se po desnoj strani i ušao u 16 metara, umjesto da završi akciju, on je u sredini tražio Oarzabala i Escoval je presjekao to dodavanje.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Lončar sjajno izbacuje u kontru Andrijaševića, ali u zadnji trenutak istrčava Remiro i spašava svoju momčad.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
53' Tomečak je sjajno prebacio loptu za Pavičića koji pred golom par centimetara kasni.
57' Pogreška riječke obrane skoro je bila skupa, lopta je došla do Portua posve iskosa, on gađa suprotni kut, a lopta nekoliko centimetara prolazi pokraj vratnice.
63'
Izmjena! Izlazi Franko Andrijašević, ulazi Sterling Yateke.
66' Pada Sandro Kulenović u 16 metara, Zubimendi izbija loptu i ruši Kulenovića, ali nema kaznenog udarca.
72'
Izmjena! Izlazi Alexander Isak, ulazi Willian Jose.
77'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Ivan Lepinjica.
80' Traje pritisak Real Sociedada, Riječani bi sada odmah potpisali remi, još je deset minuta do kraja.
83' Vratnica! Čisti zicer za Oyarzabala! Dobio je loptu u 16 metara, opalio malo iskosa i zatresao vratnicu s pet metara. Puno sreće za Rijeku.
85'
Izmjena! Izlazi Mikel Oyarzabal, ulazi Jon Bautista.
86'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Luka Capan.
89' Još jedna opasna situacija, ubačena lopta za Williana Josea, ali on srećom puca pokraj gola.
89'
Izmjena! Izlazi Portu, ulazi Adnan Januzaj.
90'
Žuti karton dobio je Mikel Merino.
90'
Žuti karton dobio je Luka Capan.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+3'
GOL! Rijeka - Real Sociedad 0:1
Mrežu je zatresao Jon Bautista.
90'+3' U tzrećoj minuti sudačke nadoknade Rijeka prima gol. David Silva odlično je vidio Bautistu u dobroj poziciji na rubu 16 metara, on puca iz prve i lopta prolazi Nevistiću ispod ruke.
90'+6'
Žuti karton dobio je Ivan Lepinjica.
90'+7' Kraj, Rijeka ipak gubi 0:1.