HT Prva liga, 9. kolo, 23.10.2020, 18:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Ante Čuljak (Zagreb), Vedran Đurak (Stupno), Luka Pušić (Zagreb)
Ivan Krstanović 18'
Stipe Bačelić-Grgić 50'
Slaven Belupo
Susret počinje u 18:00 sati.
8' Krenulo je otvorenog garda s obje strane, nekoliko opasnih dolazaka do gola, a prvi konkretniji pokušaj imao je Delić koji je pucao glavom, ali preslabo za Filipovića.
10' Potez Krstanovića za pljesak. Kod primanja lopte igrao je nehotice rukom, sudac Čuljak nije to vidio, ali je Krstanović namjerno izbio loptu u aut i pokazao da je igrao rukom.
15' Drožđek je krasno prošao Mlinara, ušao u 16 metara iskosa i onda jako loše pucao, daleko od gola.
16'
Žuti karton dobio je Stefan Milić.
17' Slobodnjak na 19 metara za Slaven Belupo točno po sredini, Glavčić je probao, ali lopta pogađa živi mzid.
18'
GOL! Varaždin - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Krstanović. Asistent je Karlo Lulić.
18' Slaven Belupo vodi 1:0 iz krasne akcije! Lulić je dobio loptu na desnoj strani i savršeno centrirao na 9-10 metara za natrčalog Krstanovića koji poluvisoku loptu zahvaća iz voleja i šalje u mrežu!
25' Dobra lopta za Elezija koji cilja s ruba kaznenog prostora, ali malo preko gola. Dobra utakmica u Varaždinu, igra se otvoreno, borbeno, nema kalkulacija.
33' Još jednom Elezi pokušava izvana, ali ne uspijeva pogoditi, lopta je otišla ponovno malo preko gola.
35'
Žuti karton dobio je Matej Senić.
42' Obostrano otvoren gard u zadnjim minutama, napadaju jedni i drugi u valovima, ali cim dodju na 20-30 nmetara do gola, loptu izgube.
45' Vrlo zanimljiv pokušaj Senića koji je opalio s 30 metara poluvisoko u kut, ali Filipović odbija u korner.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog poluvremena, Slaven Belupo vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Itsuki Urata, ulazi Damjan Daničić.
46'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Matija Kolarić.
50'
GOL! Varaždin - Slaven Belupo 0:2
Mrežu je zatresao Stipe Bačelić-Grgić. Asistent je Frano Mlinar.
50' Slaven Belupo vodi 2:0! Mlinar je poslao dugačku loptu prema naprijed, pobjegao je Stipe Bačelić-Grgić, Zelenika otišao u prazno i veznjak gostiju šalje loptu u mrežu.
59'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
62'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Demir Peco.
62'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi Vinko Petković.
71'
Žuti karton dobio je Kerim Memija.
74' Kontranapad Slavena i velika prilika za zaključiti priču, Krstanović se sjurio prema golu, mogao je proigrati Glavčića samog na lijevoj strani, ali Krle je bio sebičan i nije nadmudrio Zeleniku.
76'
Izmjena! Izlazi Stefan Milić, ulazi Jurica Grgec.
82' Znamo da Glavčić ima jako dobar udarac, pokazao je to još jednom, ovaj put udarcem iz voleja s ruba 16 metara, malo preko grede.
84'
GOL! Varaždin - Slaven Belupo 1:2
Mrežu je zatresao Vinko Petković.
84' Varaždin smanjuje! Petković je prošao lijevom stranom i iz mrtvog kuta puca, lopta prolazi Filipoviću kroz noge, on je dodatno skreće i lopta ulazi u mrežu.
86'
Žuti karton dobio je Damjan Daničić.
89'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Jeffren Suarez Bermudez.
90'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Damian van Bruggen.
90' Igraju se četiri dodatne minute.
91'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Matej Senić.
95' Posljednju priliku na susretu zapucao je Kolarić, Filipović je siguran.
95' Završen je dvoboj u Varaždinu. Slaven Belupo odnosi sva tri boda.