HT Prva liga, 10. kolo, 31.10.2020, 15:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Marko Matoc (Zaprešić), Borut Križarić (Čakovec), Ivan Mihalj (Velika Gorica)
0:1(0:0) Osijek
Damjan Bohar 47'
Osijek
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret u Koprivnici.
7' Osječani su prvi pokušali, Pilj je pucao izvana, ali nije to bio posebno težak i neugodan posao za Filipovića.
13' Dva puta izvana je pokušao mladi Juraj Ljubić, inače debitant u prvenstvenoj utakmici u dresu Osijeka, no njegovi pokušaji nisu bili dovoljno opasni.
20' Mala zbunjenost u obrani domaćina, ali Osječani to nisu znali iskoristiti, lopta je na kraju završila u autu, izbio ju je Božić.
32' Dobra reakcija Filipovića, Jurčević je ubacivao u sredinu, lopta se odbila od noge Lulića i išla u prvi kut, ali vratar domaćina dobro je reagirao i odbio loptu u korner.
38' Dosta Osječana u 16 metara, nastala je mala gužva, Jurčević je dao loptu za Miereza, no on je nije dobro primio i izostao je udarac.
45' Igor Silva natrčao je na odbijenu loptu koja je došla na nekih 25 metara, opalio je iz prve, ali dosta neprecizno.
45' Kraj prvog poluvremena.
47'
GOL! Slaven Belupo - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Damjan Bohar.
47' Osječani vode! Krasan gol Bohara iz slobodnog udarca, skinuo je paučinu s gola Filipovića, udarac s nekih 18 metara.
54'
Žuti karton dobio je Jose Antonio Caro Martinez.
55'
Izmjena! Izlazi Martin Boakye, ulazi Jeffren Suarez Bermudez.
55' Glavčić opasno prijeti iz slobodnog udarca s 20 metara, lopta je išla u gornji kut, ali Ivušić odlično brani.
57' VAR provjerava dvoboj Miereza i Van Bruggena u 16 metara, Argentinac je kod kornera povukao Van Bruggena.
59' Nema kaznenog udarca odluka je Matoca.
60'
Žuti karton dobio je Danijel Lončar.
64'
Žuti karton dobio je Goran Paracki.
69' Dobar ubačaj na drugu vratnicu prema Krstanoviću koji je dolazio, ali Silva je bio dobro postavljen i Krstanović ipak nije mogao do lopte.
75'
Izmjena! Izlazi Ante Erceg, ulazi Merveil Ndockyt.
75'
Izmjena! Izlazi Bruno Bogojević, ulazi Törles Knöll.
84'
Žuti karton dobio je Mario Jurčević.
85' Slobodnjak za Slaven Belupo na 17 metara, izveo ga je Jeffren, pogodio kroz živi zid, obranio je Ivušić.
85'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Dmytro Lopa.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Gutieri Tomelin.
90'+7' Kraj u Koprivnici, Osijek odnosi pobjedu.