Suci: Marko Matoc, Borut Križarić, Željko Bučar
Varaždin
Lokomotiva
Varaždin
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret u Kranjčevićevoj.
6'
GOL! Lokomotiva - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Delić.
6' Varaždin vodi 1:0! Odličan udarac izvana Delića i lopta je u mreži! Hajdukov igrač na posudbi u Varaždinu povukao je loptu do 20 metara od gola domaćina, opalio nisko u sam kut, Hendija je malo zakasnio i nije uspio doći do lopte.
10'
GOL! Lokomotiva - Varaždin 1:1
Mrežu je zatresao Moutir Chajia.
10' Krasan gol Chajije za 1:1! Karačić je ubacio s desne strane, do lopte u skoku nije došao Tuci, odbio ju je glavom branič Varaždina, ali točno na volej Chajije koji je oapalio sjajno, svom snagom s desetak metara.
13' Slobodni udarac za Lokomotivu na 17 metara, loptu je uzeo Pivarić, prebacio živi zid, ali i vrata gostiju.
23' Zanimljiv dvoboj u Kranjčevićevoj, obje momčadi pokušavaju igrati što otvorenije i doći do prilika.
34' Đurasek je pao u 16 metara u dvoboju s Pivarićem, traže Varaždinci kazneni udarac, Matoc provjerava s VAR-om.
35' Nema kaznenog udarca, sve je bilo čisto.
40' Velika gužva u 16 metara Varaždina, pokušali su Lokosi ugurati loptu u mrežu, ali previše je gostujućih igrača bilo u bloku.
45'
Žuti karton dobio je Indrit Tuci.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
52'
Žuti karton dobio je Matej Senić.
54' Opasno je ovo izgledalo, lopta je došla u 16 metara za Ivana Delića koji je pucao iz prve u suprotni kut, ali lopta prolazi pokraj vratnice.
58'
Žuti karton dobio je Oliver Petrak.
59'
Izmjena! Izlazi Indrit Tuci, ulazi Sherif Kallaku.
60'
GOL! Lokomotiva - Varaždin 1:2
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Krunoslav Hendija.
60' Varaždin opet vodi i to zahvaljujući vrataru Lokomotive Hendiji. Urata je izveo korner, lopta je išla prema golu, a Hendija ju je izboksao u svoju mrežu.
64'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi Ivan Posavec.
66'
Izmjena! Izlazi Marko Đira, ulazi Enis Cokaj.
73'
Žuti karton dobio je Itsuki Urata.
76'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Ivan Čeliković.
76'
Izmjena! Izlazi Roko Šimić, ulazi Mario Budimir.
76'
Izmjena! Izlazi Francesco Tahiraj, ulazi Dominik Kovačić.
78' Dobro je lopta došla do Cokaja koji je opalio izvana, ali malo neprecizno.
79'
Izmjena! Izlazi Leon Benko, ulazi Jorge Obregon.
79'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Matija Kolarić.
80' Sjajna prilika za Varaždin, sam pred Hendiju došao je Posavec, ali Hendija nogom brani.
87'
Izmjena! Izlazi Demir Peco, ulazi Agon Elezi.
89'
GOL! Lokomotiva - Varaždin 2:2
Mrežu je zatresao Kyriakos Papadopoulos. Asistent je Fran Karačić.
89' Vraća se Lokomotiva! Fran Karačić ubacio je s desne strane, Papadopoulos je utrčao iz drugog plana i glavom zakucao loptu u mrežu u svom debiju.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Kranjčevićevoj.