Susret počinje u 19:00 sati.
7'
GOL! Šibenik - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Prince Obeng Ampem. Asistent je Deni Jurić.
7' Šibenik već od sedme minute vodi 1:0! Deni Jurić odlično je gurnuo loptu u prostor za Princea Obenga koji rutinski zabija pokraj Kahline.
21' Mirna utakmica u Šibeniku bez ikakvih uzbuđenja nakon vodećeg pogotka.
25' Udarac Josipa Kvesića s više od 20-ak metara završava malo iznad grede gostujućih vrata.
43' Nakon sedme minute i pogotka Ampema dvoboj na Šubićevcu prolazi bez uzbuđenja. Šibeniku u ovom poluvremenu pomaže i vjetar, Gorica će ga svakako pokušati iskoristiti u nastavku.
45' Kraj je prvog dijela susreta između Šibenika i Gorice.
46'
Izmjena! Izlazi Alvaro Martin de Frias, ulazi Nikola Rak.
46' Krenuo je nastavak susreta u Šibeniku. Gorica hvata pogodak zaostatka.
49' Velika gužva u petercu domaćina nakon ubačaja iz kornera, ali nisu uspjeli Goričani ugurati loptu u mrežu.
51' Bel provjerava na snimci tu situaciju iz kaznenog prostora, pao je Babec, ali bilo je tu svega, igranja rukoma, padova, potencijalnih prekršaja...
52' Na kraju nema kaznenog udarca i čini nam se da je Bel u pravu.
52' Steenvoorden glavom nakon kornera, dosta teška pozicija, puca pokraj gola.
53' Odlična situacija za goste. Mudrinski je pronašao Dvornekovića koji je na 8-9 metara od gola, ali puca u Labrovića.
56' U drugom poluvremenu igra se na polovici Šibenika, Gorica je pritisnula i traži poravnanje.
59' Iznenadna prilika za Princea, Goričani nikako nisu mogli izbiti loptu iz svog kaznenog prostora, na kraju se odbila do Princea koji se nije najbolje snašao u petercu.
61' Labrović je skrenuo u korner opasan pokušaj Mudrinskog izvana.
62'
GOL! Šibenik - Gorica 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Nediljko Labrović.
62' Gorica se vratila! U prvom današnjem susretu vidjeli smo boksanje Hendije nakon kornera u svoju mrežu, a sada je isto napravio Labrović nakon ubačaja Čabraje.
63'
Izmjena! Izlazi Jiloan Hamad, ulazi Paulius Golubickas.
63'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Kristijan Lovrić.
65' Znaju Goričani da je vjetar na njihovoj strani i pucaju iz svih pozicija. Sada je s 20 metara opalio Lovrić, a Labrović jedva brani.
66' Opet Lovrić, svaki njegov posjed lopte je vjerojatan udarac prema golu, sada je gađao gornji kut, ali bio je malo prekratak.
73'
Izmjena! Izlazi Matija Dvorneković, ulazi Dario Špikić.
75' Nastavcljaju Goričani udarcima izvana, ovaj put gađao je Suk, još jednom dosta blizu, ali ne u gol.
78' Evo posla i za Kahlinu, Jurić je s desne strane opalio dosta nezgodno, ali Kahlina je uspio reagirati. Prilikom udarca Jurić je pogodio nogu Jovičića što je probudilo Šibenčane na klupi i tražili su reakciju Bela i VAR-a.
82'
GOL! Šibenik - Gorica 1:2
Mrežu je zatresao Joey Suk.
82' Gol je jednostavno visio u zraku. Nakon kornera lopta je došla do Suka na petercu, a on se namješta i zabija za 2:1.
87'
Izmjena! Izlazi Deni Jurić, ulazi Emir Sahiti.
87'
Izmjena! Izlazi Juan Camilo Mesa Antunez, ulazi Yeferson Andres Contreras Villamizar.
89' Griješe Šibenčani i do lopte u 16 metara dolazi Golubickas, gađa suprotni kut, ali neprecizno.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Ognjen Mudrinski, ulazi Matar Dieye.
90'+4'
GOL! Šibenik - Gorica 1:3
Mrežu je zatresao Kristijan Lovrić.
90'+4' Točka na i Lovrića, Labrović je ispucao loptu, ali vjetar ju je vrati u 16 metara, idealna šansa za Lovrića koji lakoćom zabija.
90'+5' Kraj susreta, Gorica odnosi pobjedu.