HT Prva liga, 12. kolo, 21.11.2020, 17:05 h
Mehmet Umut Nayir 45'+2'
Vinko Soldo 56' (ag)
Hajduk
Susret počinje u 17:05 sati.
1' Početak je susreta u Koprivnici.
6' Prekid je igre. Na terenu je ostao ležati Bačelić-Grgić. Upitno je hoće li moći nastaviti s nastupom.
10'
Izmjena! Izlazi Stipe Bačelić-Grgić, ulazi Ivan Krstanović.
15' Susret u Koprivnici za sada prolazi bez konkretnijih prilika.
17' U nesadržajnoj utakmici prvu polupriliku imao je Soldo, ali je gostujuća obrana uspjela blokirati njegov put do lopte.
31' Nakon pola sata igre Hajduk je pokušao preko Caktaša koji glavom puca preko grede.
45'+2' Pogodak za Hajduk u samoj završnici prvog dijela. Caktaš s ruba kaznenog prostora nabacuje u peterac, a Umut glavom zabija za gostujuće vodstvo.
45'+2'
GOL! Slaven Belupo - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Mehmet Umut Nayir. Asistent je Mijo Caktaš.
45'+5' Kraj je prvog dijela dvoboja između Slaven Belupa i Hajduka.
46' Nastavlja se dvoboj u Koprivnici.
51' Udarac Jaira odlazi tik uz lijevu vratnicu domaćeg gola.
54'
Žuti karton dobio je Goran Paracki.
55'
Izmjena! Izlazi Jeffren Suarez Bermudez, ulazi Bruno Bogojević.
55'
Izmjena! Izlazi Damian van Bruggen, ulazi Törles Knöll.
56'
GOL! Slaven Belupo - Hajduk 0:2
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Vinko Soldo.
56' Gužva u kaznenom prostoru domaćeg sastava zaključena je pogotkom Solde u vlastitu mrežu.
71' Još jedna šansa za Umuta nakon ubačaja Jaira s desne strane. U nastavku akcije veliku je priliku propustio i Jurić.
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Brnić, ulazi Adam Gyurcso.
82' Jedna od rijetkih prilika Slavena na današnjem dvoboju. Ipak, udarac Parackog brani Posavec.
83'
Žuti karton dobio je Stefan Simić.
84'
Žuti karton dobio je Mario Vušković.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Krstanović, ulazi Martin Boakye.
88'
Izmjena! Izlazi Karlo Lulić, ulazi Miroslav Iličić.
89' Nova velika prilika za Umuta. S pet metara prebacuje vrata Slavena nakon što mu je zasmetao Božić.
90' Igrat će se devet minuta sudačke nadoknade.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Jairo de Macedo da Silva, ulazi Jani Atanasov.
90'+9'
Žuti karton dobio je Martin Boakye.
90'+10' Pobjedom Hajduka završen je susret u Koprivnici.