HT Prva liga, 9. kolo, 24.11.2020, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Marin Vidulin (Kanfanar), Robi Kezele (Rijeka), Luka Pajić (Rijeka)
1:2(0:1) Hajduk
Mijo Caktaš 12', 90'
Hajduk
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Započeo je susret u Kranjčevićevoj.
9' Korner za Lokomotivu, prvi je svoj šut na ovom susretu oprobao Pivarić.
12'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Jairo de Macedo da Silva.
12' Na dodavanje Jaira s desne strane kapetan Hajduka, potpuno neometan u srcu kaznenog prostora, šalje loptu iza domaćeg vratara. Hajduk je tako postigao zgoditak iz svoje prve prilike na utakmici.
14' Svega dvije minuta nakon pogotka Caktaš je još jednom u prilici pred Hendijom. Ovoga puta vratar Lokommotive kratko odbija njegov pokušaj, a na odbijenoj se lopti najbolje ne snalazi Jairo.
18' Nova opasnost za Lokomotivu, nova obrana Hendije. Ovoga je puta u prilici bio Jradi.
24'
Žuti karton dobio je Stefan Simić.
25' Još jednom pred vratima Lokomotive pokušava Jradi. Ovoga puta na dodavanje Umuta. Lopta odlazi iznad domaćih vrata.
26' Prilika je i na drugoj strani. Posavec brani udarac Kallakua. Od svega samo korner.
34'
Žuti karton dobio je Oliver Petrak.
38' Kakva prilika Lokomotive. Cokaj potpuno neometan puca prema vratima Hajduka, lopta pogađa jednu pa drugu stativu, a na drugoj vratnici na nju ne stiže Tuci.
45' Kraj je prvog poluvremena.
46' Nastavlja se dvoboj između Lokomotive i Hajduka.
50'
Žuti karton dobio je Denis Kolinger.
52' Posavec odlično brani pokušaj Cokaja. Prva je to konkretnija prilika u drugom poluvremenu.
53' Cokaj još jednom pokušava iz blizine, ovoga puta dobro je reagirao Hajdukov blok.
56'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao Indrit Tuci.
56' Bolju igru u nastavku Lokomotiva je naplatila u desetoj minuti drugog dijela. Na vrata Hajduka pucao je Tahiraj, a vratar gostujućeg sastava tek ju je kratko odbio do Tucija koji postavlja 1:1.
61' Na drugoj strani s 20-ak je metara pucao Gyurcso. Lokomotivu ovoga puta spašava okvir gola.
68'
Izmjena! Izlazi Mehmet Umut Nayir, ulazi Dimitrios Diamantakos.
68'
Izmjena! Izlazi Marin Jakoliš, ulazi Darko Todorović.
75'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Marko Đira.
82'
Žuti karton dobio je Marko Đira.
83'
Izmjena! Izlazi Adam Gyurcso, ulazi Ivan Brnić.
90'
Izmjena! Izlazi Indrit Tuci, ulazi Nikica Jelavić.
90'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 1:2
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš.
90' U posljednjoj minuti regularnoj dijela Hajdukov je kapetan pucao glavom na drugoj stativi, a lopta je, nakon što se odbila od travnjaka, završila u samom gornjem kutu domaćeg kola.
90' Igraju se tri minute sudačke nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Jairo de Macedo da Silva, ulazi Jani Atanasov.
90'+4' 2:1 pobjedom Hajduka završen je dvoboj u Kranjčevićevoj.