7
(do 78')

Simon Rožman
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počeo je susret u Napulju.
5' Ubačaj na drugu vratnicu gdje je do lopta skoro došao Elmas, bio je za malo kratak na sreću Nevistića.
7' Dobra situacija za Riječane, Tomeččak je dobio loptu na rub kaznenog prostora, bio je sam, ali pucao je loše.
15' Rijeka se jako dobro postavila i potpuno je odgurala Napoli od svog gola. Imala je čak nekoliko dobrih izlazaka u kazneni prostor domaćina.
23' Evo prva ozbiljnija prijetnja Napolija, stigla je na sredini prvog dijela, a pucao je Petagna s ruba kaznenog prostora, ravno u Nevistića.
27' Odlična šansa za domaćina, Politano je bio pred golom, ali Nevistić odbija nogom.
33' Još jedna dobra prilika za Rijeku, Murić je nakon dobre tranzicije pucao s ruba 16 metara, lopta je malo otišla pokraj vratnice.
34' Nevistić spašava Rijeku! Di Lorenzo je bio potpuno sam pred njim, ali Nevistić fantastično brani!
39' Korner za Napoli, dobro ubačena lopta u kazneni prostor, pucao je Bakayoko, ali malo preko gola. Sve opasniji domaćin.
41'
GOL! Napoli - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Matteo Politano.
41' Napoli vodi 1:0. Ubačena lopta u peterac, na drugoj vratnici zaspao je Anastasio, Politano dolazi ispred njega i gura loptu u mrežu.
44' Dobar pokušaj Riječana! Andrijašević je na 18 metara pronašao Lončara koji je dobro pucao, ali Meret je bio siguran.
45' Još jedan pokušaj Lončara i još jedna sjajna obrana Mereta!
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Napoli ima prednost 1:0.
50' Prva prilika u drugom dijelu je za Andrijaševića, Murić je dobro ubacio, lopta je išla na glavu Andrijaševića, ali nije je dobro zahvatio.
60' Napoli kontrolira igru, ali Rijeka dobro stoji i uglavnom ne dopušta prilike.
64'
Izmjena! Izlazi Matteo Politano, ulazi Hirving Lozano.
64'
Izmjena! Izlazi Piotr Zielinski, ulazi Lorenzo Insigne.
69'
Izmjena! Izlazi Diego Demme, ulazi Stanislav Lobotka.
69'
Izmjena! Izlazi Elif Elmas, ulazi Dries Mertens.
72' Vrlo opasno, ubacio je Di Lorenzo na Petagnu, ali on nije dobro zahvatio loptu i iz odlične pozicije puca pokraj gola.
74'
Žuti karton dobio je Armando Anastasio.
75'
GOL! Napoli - Rijeka 2:0
Mrežu je zatresao Hirving Lozano.
75' Napoli vodi 2:0. Fantastična asistencija kroz obranu za Lozana koji izlazi sam pred Nevistića i lako zabija.
78'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Sterling Yateke.
80'
Izmjena! Izlazi Armando Anastasio, ulazi Filip Braut.
81'
Izmjena! Izlazi Andrea Petagna, ulazi Fabian Ruiz.
82' Nevistić sjajno brani neugodan pokušaj Insignea.
87'
Izmjena! Izlazi Franko Andrijašević, ulazi Matija Frigan.
87'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Veldin Hodža.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Rijeka je na kraju imala lijepu priliku koju nije iskoristila, ostalo je 2:0.