Europska liga, skupina K, 4. kolo, 26.11.2020, 18:55 h, Klagenfurt, Wörthersee Stadion
Suci: Serhij Boiko, Semen Šlončak, Viktor Matjaš (Ukrajina)
Nemanja Rnić
46'
9
Dejan Joveljić
66'
19
Sven Sprangler
72'
2
Guram Giorbelidze
82'
34
Marc-Andre Schmerböck
82'

Susret počinje u 18:55 sati.
9' Ravnopravan početak, još uvijek bez opasnosti pred oba gola.
12' Prvi udarac prema golu, izvana je opalio Leitgeb i nije to bilo opasno. Lopta je otišla dosta pokraj gola.
16' Ovo je bilo već ozbiljnije, još jednom je izvana opalio Leitgeb, ovaj put snažno sa 16 metara, srećom ravno u Livakovića koji odbija loptu.
23' Prva prijetnja Dinama na sredini prvog poluvremena, ubacio je Kastrati, Petković je išao na loptu na 6-7 metara, ali branič domaćina skrenuo je njegov udarac u korner.
32' Prodor Gvardiola, uspio se uzboriti za prostor za udarac, malo iskosa u 16 metara, no pucao je dosta neprecizno.
38' Nesadržajno poluvrijeme u Klagenfurtu, nijedna momčad u skoro 40 minuta nije stvorila značajniju priliku.
42' Najveća prilika na susretu! Oršić je ubacio u sredinu, Scherzer je loše reagirao i odbio loptu na peterac do potpuno samog Petkovića koji pokušava petom, ali brani Kuttin!
44' Još jedna sjajna prilika! Ponovno Oršić ubacuje, ovaj put je Ademi sam, ali opet sjajno brani Kuttin!
45'
Žuti karton dobio je Mario Leitgeb.
45'+1' Još jednom Ademi! Opet je bio pred golom u dobroj poziciji, ali lopta odlazi preko gola!
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Baumgartner, ulazi Nemanja Rnić.
50' Kastrati je bio u dobroj poziciji za ubačaj, ali naptravio je to neprecizno, nije pronašao Oršića, međutim zaletio se Stratznig i odbio te skoro poslao loptu u svoju mrežu.
52' Prva velika prilika za domaćina, Wernitznig je ušao u 16 metara, ali sustigao ga je Moharrami i točno pred Livakovićem izbio mu loptu.
59'
Žuti karton dobio je Jonathan Scherzer.
60'
GOL! Wolfsberger - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Lovro Majer.
60' Dinamo vodi 1:0! Potpuno zasluženo jer je bolji od domaćina! Majer je započeo akciju, lopta je došla na desnu stranu do Kastratija koji ubacuje u peterac gdje ispred Lauristena Rnić nakratko čisti, odbijena lopta dolazi do natrčalog Majera, a on napokon zabija sa 7-8 metara!
64' Nevjerojatno. Čisti zicer imali su Majer i Petković, ali Petković je potpuno zakomplicirao stvari pred golom domaćina, zatim Theophile gubi loptu na sredini terena, a Vizinger dolazi sam pred Livakovića koji brani njegov pokušaj.
66'
Izmjena! Izlazi Christopher Wernitznig, ulazi Dejan Joveljić.
72'
Izmjena! Izlazi Kai Stratznik, ulazi Sven Sprangler.
73'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Luka Ivanušec.
73'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Bartol Franjić.
75'
GOL! Wolfsberger - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Arijan Ademi.
75' Dinamo vodi 2:0!!! Ademi je napravio sjajan posao, u konačnici je i pronašao samog Petkovića na petercu, a on bez problema šalje loptu u praznu mrežu!
82'
Izmjena! Izlazi Jonathan Scherzer, ulazi Guram Giorbelidze.
82'
Izmjena! Izlazi Dario Vizinger, ulazi Marc-Andre Schmerböck.
83'
Žuti karton dobio je Michael Novak.
83'
Izmjena! Izlazi Kristijan Jakić, ulazi Marko Tolić.
90' Dinamo je odlično odradio posao u Klagenfurtu, bio je bolji i potpuno zasluženo je na pragu osvajanja sva tri boda.
90'+1' Tri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Wolfsberger - Dinamo 0:3
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Arijan Ademi.
90'+2' Dinamo je rastavio Austrijance, treći pogodak postiže slavljenik Luka Ivanušec! Pogodio je lijepo s ruba kaznenog prostora nakon dodavanja Ademija.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Robert Lee Burton.
90'+4' Kraj u Klagenfurtu, Dinamo je visoko slavio s 3:0!