HT Prva liga, 13. kolo, 28.11.2020, 17:05 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Zdenko Lovrić (Đakovo), Kristijan Novosel (Gat), Goran Loparac (Sladojevci)
1:1(1:0) Lokomotiva
Indrit Tuci 50'
Lokomotiva
Susret počinje u 17:05 sati.
1' Početak je susreta u Velikoj Gorici.
4' Suk tuče prema gostujućim vratima, lopta odlazi pored lijeve vratnice.
13' Kolinger ruši Mitrovića, a Zdenko Lovrić bez zadrške pokazuje na bijelu točku.
13'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Kristijan Lovrić.
13' Gorica u 13. minuti stiže do prednosti. Kazneni udarac uspješno je izveo Lovrić.
23' Mudrinski puca iz daljine, lopta odlazi preko okvira gostujućeg gola.
25' Lovrić dodaje za Mitrovića koji sam izlazi pred Hendiju, ali lopta i ovoga puta odlazi pored okvira.
30' Malo zagrijavanja i za Kahlinu, u prilici je bio Tuci, ali ostaje bez pravog udarca na gol.
39' Lokomotiva je stigla do mini pritiska, ali i dalje bez konkretnih prilika.
45' Kraj je prvog poluvremena dvoboja između Gorice i Lokomotive.
47'
Žuti karton dobio je Denis Kolinger.
50'
GOL! Gorica - Lokomotiva 1:1
Mrežu je zatresao Indrit Tuci. Asistent je Sherif Kallaku.
50' Lokomotiva se vraća u utakmicu! Pivarić je ubacio s lijeve strane u kazneni prostor, lopta dolazi do Kallakua koji je odlično uočio na petercu Tucija, dodaje mu, a Tuci snažno pogađa za poravnanje.
54'
Žuti karton dobio je Matthew Steenvoorden.
62'
Izmjena! Izlazi Moutir Chajia, ulazi Ivan Čeliković.
65'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Matija Dvorneković.
65'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Paulius Golubickas.
69' Još jednom je iz daljine pokušao Lovrić, Gorica je iz te akcije dobila korner, a nakon što je on izveden opasnost iz blizine obranom je uklonio Hendija.
71' Kalik namješta priliku Mudrinskom koji s 12-ak metara puca pored gola.
72'
Žuti karton dobio je Joey Suk.
75'
Izmjena! Izlazi Francesco Tahiraj, ulazi Petar Gluhaković.
77' Kolinger u posljednjem trenutku izbija loptu ispred Dvornekovića.
81' Sa 16 metara jako je prema Hendiji tukao Mudrinski, ali rezultat se niti sada ne mijenja.
83'
Izmjena! Izlazi Indrit Tuci, ulazi Nikica Jelavić.
83'
Izmjena! Izlazi Marko Đira, ulazi Dominik Kovačić.
85' Hendija je još jednom uspješniji od protivničkih šutera. Pet minuta prije isteka regularnog dijela prema njemu je pucao Dvorneković.
87' Prilika je i na drugoj strani no ništa uspješniji nije niti Jelavić. Njegov je pokušaj otišao iznad gola.
90' Igra se dodatno vrijeme od dvije minute.
90'+2' Kraj je susreta u Velikoj Gorici.