HT Prva liga, 13. kolo, 29.11.2020, 17:05 h, Rujevica
Suci: Fran Jović (Zagreb), Ivica Modrić (Zagreb), Vedran Đurak (Sisak)
1:1(0:0) Osijek
Petar Bočkaj 83'
Osijek
Susret počinje u 17:05 sati.
1' Počeo je susret na Rujevici.
7' Očekivano borben početak, zasad bez prijetnji prema vratarima. Obje momčadi postavile su se čvrsto.
12'
Žuti karton dobio je Josip Vuković.
15' Prva opasnost pred vratima, lopta je ubačena iz kornera, Kulenović ju je prenio u peterac gdje natrčava Andrijašević, ali nije uspio na pravi način zahvatiti loptu.
16'
Žuti karton dobio je Domagoj Pavičić.
26' Još jedan pokušaj Riječana nakon kornera, Čerin je pucao glavom, ali nije bio precizan, lopta odlazi pokraj gola.
34' Najbolja prilika za Osijek u dosadašnjem dijelu susreta, dugačka lopta za Bohara koji dolazi sam pred Nevistića, ali domaći vratar odlično mu je skratio kut.
40' Sjajna prilika za Rijeku! Lopta je ubačena s desne strane na peterac gdje je potpuno sam bio Štefulj, on puca glavom, ali malo pokraj gola.
42' Gnezda Čerin je na travi i morat će napustiti igru.
43'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Robert Murić.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Pilj, ulazi Dmytro Lopa.
46'
Izmjena! Izlazi Merveil Ndockyt, ulazi Danijel Lončar.
53' Atraktivno Štefulj iz voleja s ruba kaznenog prostora, opalio je snažno, ali ravno u Ivušića koji odbija loptu.
54' Još jedan ubačaj u kazneni prostor Osječana, Andrijašević je bo u skoku, ali pucao je glavom preko gola.
59'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Domagoj Pavičić.
59' Sudar Pavičića i Lope, neoprezan ulazak riječkog veznjaka i drugi žuti karton.
62'
Žuti karton dobio je Ramon Mierez.
63' Fantastična prilika za Rijeku nakon pogreške Škorića, Murić izbija ispred Ivušića no vratar gostujućeg sastava izlazi kao pobjednik.
64'
GOL! Rijeka - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Franko Andrijašević. Asistent je Hrvoje Smolčić.
64' Što nije uspjela minuti ranije Rijeka je ostvarila u 64. minuti zahvaljujući preciznom šutu Andrijaševića. Lopta je otišla u samu desnu vratnicu, ovoga puta nezaustavljivo za Ivušića.
65' S igračem manje Rijeka je bolji protivnik na terenu u posljednjih pet minuta.
71'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Ante Erceg.
71'
Izmjena! Izlazi Ante Majstorović, ulazi Petar Bočkaj.
77'
Izmjena! Izlazi Josip Vuković, ulazi Laszlo Kleinheisler.
77'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Ivan Lepinjica.
79' Pritišću Osječani, Rijeka je stjerana u svojih 30 metara, previše je tu igrača i Osječani ne prolaze.
83'
GOL! Rijeka - Osijek 1:1
Mrežu je zatresao Petar Bočkaj.
83' Krasan gol Petra Bočkaja! Dobio je loptu na desnoj strani, namjestio se na udarac i krasno plasirao s 20 metara iskosa loptu u gornji suprotni kut!
85' Odmah Rijeka uzvraća zicerom! Još jednom dugačka lopta za Andrijaševića, on je možda korak predugo vukao, Ivušić mu je zatvorio šut, Franko se opet izborio za loptu i iz teške pozicije pucao pokraj gola.
87' Dobar pokušaj Kleinheislera izvana, snažno je opalio, ali ravno u Nevistića.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj na Rujevici, 1:1.