HT Prva liga, 14. kolo, 05.12.2020, 15:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Goran Pečarić (Zagreb), Bojan Zobenica (Velika Gorica), Jerko Crnčić (Vrbovec)
Damjan Bohar 59'
1:0(0:0) Varaždin
Varaždin
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Započeo je dvoboj na Gradskom vrtu.
15' Prvo uzbuđenje na dvoboju dogodilo se pred vratima Varaždina. Nakon ubačaja iz kuta za malo je na drugoj stativi zakasnio Škorić.
25' Prvi dvoboj 14. kola prolazi bez konkretnih prilika. Jedino uzbuđenje ono je od prije deset minuta pred vratima Horkaša.
27'
Žuti karton dobio je Matej Senić.
30' Pola sata igre trebalo je domaćinu za prvu pravu priliku. S lijeve je strane u kazneni prostor ubacio Jurčević, loptu je na 12 metara dočekao Žaper no njegov je udarac uspješno zaustavio varaždinski vratar.
31' Varaždin odgovara udarcem iz daljine Đuraseka, no lopta odlazi pored vrata.
38' Mierez na dodavanje Lope oprobava svoj šut, no nakon njegovog pokušaja s 15-ak metara rezultat je i dalje 0:0.
40' Ivušić izlazi kao pobjednik nakon što je glavom sa sedam metara pokušao Posavec.
44'
Žuti karton dobio je Mile Škorić.
45' Kraj je prvog dijela susreta u Osijeku.
46' Početak je drugog dijela.
47' Domaćin u nastavak starta prilikom Miereza nakon centaršuta Bočkaja. Horkaš je siguran.
53' Vratar Varaždina upisuje još jednu obranu, ovoga puta prema njemu je pucao Bohar.
59'
GOL! Osijek - Varaždin 1:0
Mrežu je zatresao Damjan Bohar. Asistent je Ramon Mierez.
59' Stolnik na 25 metara od gola gubi loptu, Mierez kreće po lijevoj prema kaznenon prostoru, a zatim dodaje za Bohara koji bez ometanja utrčava i dovodio Osijek u vodstvo.
61' Senić puca s ruba kaznenog prostora. Rezultat se ne mijenja.
66'
Žuti karton dobio je Jurica Grgec.
68'
Izmjena! Izlazi Dmytro Lopa, ulazi Josip Vuković.
70'
Žuti karton dobio je Neven Đurasek.
80'
Izmjena! Izlazi Matej Senić, ulazi Dino Skorup.
80'
Izmjena! Izlazi Ivan Posavec, ulazi Ivan Delić.
80'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Domagoj Drožđek.
84'
Izmjena! Izlazi Jurica Grgec, ulazi Borna Petrović.
89' Nova velika prilika za Osijek. Mierez šalje za Pilja koji loptu dodaje u sredinu za Bohara no njegov udarac ne pronalazi unutrašnji dio mreže.
89'
Žuti karton dobio je Damjan Daničić.
90' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.
90'
Izmjena! Izlazi Petar Bočkaj, ulazi Merveil Ndockyt.
90'+2'
Žuti karton dobio je Ivica Ivušić.
90'+4' Ndockyt je u odličnoj prilici, izbija sam pred vrata Varaždina, no umjesto za udarac odlučuje se za dodavanje i to kriminalno loše.
90'+5' Kraj je dvoboja u Osijeku.