HT Prva liga, 14. kolo, 26.01.2021, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Tihomir Pejin (Donji Miholjac), Kristijan Novosel (Gat), Ivan Janić (Ilok)
Karlo Bilić 79'
Deni Jurić 90'
Šibenik
Susret počinje u 17:00 sati.
9' Lokosi su sada dosta nezgodno zaprijetili preko Chajie za kojeg smo već saznali kako dobar šut ima, opalio je s više od 20 metara, lopta je zakačila gostujućeg igrača i za malo prošla pokraj vratnice.
16' Vrlo izjednačen dvoboj zasad bez nekih baš izraženih prilika.
19' Najbolja prilika dosad. Deni Jurić je ušao s loptom u 16 metara, pucao s nekih 13-14 metara malo iskosa, ali Santini je dobro postavljen.
21'
Žuti karton dobio je Karlo Bilić.
27'
GOL! Lokomotiva - Šibenik 0:1
Mrežu je zatresao Emir Sahiti.
27' Krasan gol Sahitija! Ušao je s loptom s lijeve strane u 16 metara, povukao je paralelno s gol aut linijom i kada su svi očekivali povratnu loptu u sredinu, on je opalio gotovo iz mrtvog kuta i iznenadio Santinija.
33' Još jednom prijete Šibenčani, ovaj put glavom je pucao Ampem nakon ubačaja iz slobodnog udarca, ali ravno u Santinija.
44'
GOL! Lokomotiva - Šibenik 0:2
Mrežu je zatresao Emir Sahiti. Asistent je Mario Ćurić.
44' Šibenčani su povećali prednost u Kranjčevićevoj, Ćurić je gurnuo u odličnu situaciju Sahitija koji dolazi pred Santinija i zabija bez problema za 2:0.
45' Kraj prvog dijela u Kranjčevićevoj, Šibenik vodi 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Emerson Santana Deocleciano, ulazi Sherif Kallaku.
48' Prva prilika u drugom dijelu za domaćina, Cipetić je ubacio, glavom je pokušao Šimić, a lopta prolazi malo pokraj vratnice.
59'
Izmjena! Izlazi Enis Cokaj, ulazi Marko Đira.
64' Slobodnjak za Lokomotivu iz solidne pozicije s nekih 20 metara, ali Chajia je pucao jako neprecizno.
70'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Isnik Alimi.
72'
Izmjena! Izlazi Mateo Marić, ulazi Nikica Jelavić.
79'
GOL! Lokomotiva - Šibenik 0:3
Mrežu je zatresao Karlo Bilić.
79' Gotovo je u Kranjčevićevoj, Lokosi su pred visokim porazom, Karlo Bilić povisio je na 3:0.
80'
Izmjena! Izlazi Josip Pivarić, ulazi Ivan Čeliković.
82'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Todor Todoroski.
84'
Žuti karton dobio je Martin Pajić.
90'
GOL! Lokomotiva - Šibenik 0:4
Mrežu je zatresao Deni Jurić. Asistent je Marko Bulat.
90' Krasan gol Denija Jurića, Bulat ga je pronašao iz kornera, a on je iz prve pogodio.
90'+5' Kraj, Šibenik visoko slavi.