Europska liga, nokaut faza, 1/16 finala - prve utakmice, 18.02.2021, 18:55 h, Krasnodar
Juri Gazinski
61'
11
Aleksej Jonov
80'

Susret počinje u 18:55 sati.
2' Prvi pokušaj Dinama na susretu, Ivanušec je pucao izvana, ali nije bio precizan.
10' Dinamo zasad izgleda dobro, uopće nije inferioran, čak izhleda i ambicioznije nego domaćin.
12' Dobra prilika za Dinamo, šteta. Ivanušec je odlično dodao za Oršića koji u sredini mrvicu previsoko ubacuje prema Ademiju. Kasnije lopta dolazi do Petkovića koji ubacuje preblizu vrataru.
15'
GOL! Krasnodar - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Bruno Petković.
15' Dianmo vodi 1:0!!!! Fantastičan posao odradio je Petković koji je oduzeo loptu na polovici Krasnodara, ona je došla do Ivanušeca koji izbacuje čuvara i puca, ali vratar odbija loptu. Međutim ona ponovno dolazi u podsjed Modrih, Majer vraća u sredinu na Petkovića koji glavom šalje loptu u mrežu uz nokaut koji mu je priuštio domaći vratar!
22' Dobro Dinamo zatvara sve u obrani, Krasnodar zasad nije ništa konkretno kreirao, a djeluje dosta nesigurno.
25' Ademi na ziceru! Odlično je presjekao dodavanje Krasnodara, jurnuo je Dinamo naprijed, Ademi je proigrao Oršića koji vraća Ademiju, a njega u situaciji jedan na jedan zaustavlja domaći vratar.
28'
GOL! Krasnodar - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Marcus Berg.
28' Potpuno nepotrebno iz ničega Krasnodar dolazi do poravnanja. Lopta ubačena na drugu vratnicu gdje nikoga nije bilo, Gvardiol je glavom u padu nepotrebno vraća u sredinu te savršeno pronalazi Berga koji je zakucao loptu u mrežu.
36' Korner za Dinamo, Majer je ubacio iz kornera, lopta na glavu Lauritsena, ali nije mu sjela onako kako je očekivao i odlazi malo preko gola.
42' Dosta odbijanja lopte u 16 metara, nitko je nije izbio i na kraju je lopta došla do Olssona koji puca pokraj gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Petković je sjajno prošao i proigrao Ademija koji sa 16 metara dobro gađa u kut, ali Gorodov dobro brani.
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:1.
50' Kontra Oršića i Majera s Kaijom, dva na jedan, ali Oršićevo zadnje dodavanje nije bilo dobro.
54'
GOL! Krasnodar - Dinamo 1:2
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Lovro Majer.
54' Dinamo vodi 2:1!!!! Ubačaj iz kornera, Gorodov je otišao u prazno, lopta dolazi do Petkovića koji rutinski zabija u praznu mrežu!
58' Rusi su zabili, srećom gol nije priznat, Berg je bio u zaleđu prije nego je zabio.
61'
Izmjena! Izlazi Kristoffer Olsson, ulazi Juri Gazinski.
63'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Iyayi Believe Atiemwen.
65' Ademi izvana cilja, lopta ide prema gornjem kutu i ne ulazi
69'
GOL! Krasnodar - Dinamo 2:2
Mrežu je zatresao Viktor Claesson. Asistent je Marcus Berg.
69' Krasnodar poravnava na 2:2. Marcus Berg napravio je veliki dio posla, u 16 metara je odlično uočio ulazak Claessona koji dobiva loptu na nogu i ne promašuje.
74' Krasnodar je pritisnuo i pokušava doći do preokreta, Vilhena je sada pokušao s 20 metara, ali Livaković brani.
75'
GOL! Krasnodar - Dinamo 2:3
Mrežu je zatresao Iyayi Believe Atiemwen. Asistent je Luka Ivanušec.
75' Dinamo treći put vodi!!!! Bruno Petković igra veliku utakmicu, opet je izmiješao obranu, pronašao Ivanušeca koji je proslijedio loptu do Atiemwena, a on iskosa mirno zabija!
78'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Bartol Franjić.
80'
Izmjena! Izlazi Jevgeni Černov, ulazi Aleksej Jonov.
82' Nakon kornera lopta je na 12-13 metara pala na nogu Petkovića koji puca iz prve, ali ravno u vratara.
89'
Žuti karton dobio je Bartol Franjić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Josip Mišić.
90'+5' Kraj u Krasnodaru, Dinamo odnosi 3:2 pobjedu!