HT Prva liga, 22. kolo, 19.02.2021, 18:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Mario Zebec (Varaždin), Borut Križarić (Čakovec), Marko Stolnik (Varaždin)
Prince Obeng Ampem 21'
Deni Jurić 40'
Šibenik
Susret počinje u 18:00 sati.
1' Odmah nakon 55 sekundi velika prilika za Šibenik! Schildenfeld je dugačkom loptom pronašao Ampema koji vara Prcea i onda dolazi sam pred vratara, ali ne zabija.
7' Uzvraća Slaven Belupo! Knöll je pobjegao u kontru i došao pred Labrovića, pucao je nisko, ali vratar Šibenčana nogom brani.
16' Bilježimo još jedan pokušaj domaćina i to preko Glavčića koji je dobio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora, gađao gornji kut i napravio to neprecizno.
18' Nakon kornera gužva u kaznenom prostoru Slavena, pucao je izvana Bulat, lopta je zakačila Jurića i otišla u gol aut.
21'
GOL! Slaven Belupo - Šibenik 0:1
Mrežu je zatresao Prince Obeng Ampem. Asistent je Marko Bulat.
21' Šibenčani vode 1:0! Vrlo jednostavna akcija, a tako ubojita, Bulat daje ravno u noge Ampema u 16 metara, on si otvara prostora za udarac prvim dodirom i zakucava loptu pod gredu!
25' Sjajna kontra Šibenčana, Jurić je u konačnici s desne strane ubacio za Sahitija koji puca iz prve malo pokraj vratnice.
32'
Žuti karton dobio je Törles Knöll.
39'
Žuti karton dobio je Josip Kvesić.
40'
GOL! Slaven Belupo - Šibenik 0:2
Mrežu je zatresao Deni Jurić. Asistent je Marko Bulat.
40' Šibenik vodi 2:0! Sjajna dubinska lopta za Jurića koji bježi Parackom i dolazi pred Filipovića, a onda rutinski zabija!
42'
GOL! Slaven Belupo - Šibenik 1:2
Mrežu je zatresao Törles Knöll. Asistent je Bruno Bogojević.
42' Vraća se Slaven Belupo, krasan ubačaj s desne strane Bogojevića i lagan pogodak Knölla na drugoj vratnici!
44'
GOL! Slaven Belupo - Šibenik 2:2
Mrežu je zatresao Miroslav Iličić. Asistent je Nemanja Glavčić.
44' Kakva utakmica! 2:2! Glavčić je nabacio iz kornera, lopta je došla na glavu Iličića koji je šalje u sam kut!
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj sjajnog prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Juan Camilo Mesa Antunez, ulazi Boris Pandža.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Kvesić, ulazi Marcos David Mina Lucumi.
49'
Izmjena! Izlazi Deni Jurić, ulazi Ignacio Bailone.
50' Pokušaj Ćurića s ruba 16 metara, dosta neprecizno. Inače Rendulić je minutu ranije izvadio svog najubojitijeg igrača Denija Jurića, vjerujemo zbog ozljede.
56'
Žuti karton dobio je Nemanja Glavčić.
65' Opasno je bilo pred golom Slavena, nekoliko ubačaja, pa nekoliko kornera, ali bez budarca u gol.
66'
Izmjena! Izlazi Miroslav Iličić, ulazi Ivan Krstanović.
71' Prvi ozbiljniji pokušaj u drugom dijelu, Ampem je pucao pod gredu, ali Filipović je odbio u korner.
77'
Izmjena! Izlazi Franjo Prce, ulazi Mitch Apau.
78'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Nikola Rak.
85'
Žuti karton dobio je Karlo Lulić.
90'+4' Kraj, remi u Koprivnici 2:2!