HT Prva liga, 22. kolo, 20.02.2021, 15:00 h, Aldo Drosina
Suci: Fran Jović (Zagreb), Vedran Đurak (Sisak), Luka Pušić (Zagreb)
0:1(0:0) Varaždin
Matej Senić 88'
Varaždin
Susret počinje u 15:00 sati.
6' Velika prilika za Istru, ali Horkaš sjajno brani! Gontalez je prošao lijevom stranom do peterca, zatim pronašao Guzinu koji iz blizine gađa u Horkaša.
7' Vratnica! Slavko Blagojević je lijepo gađao s nekih 18 metara, poslao je loptu prema donjem kutu, ali vratnica je spasila Horkaša.
22' Ništa posebno se ne događa na travnjaku, lopta je između dva kaznena prostora, obje momčadi igraju borbeno, ali oprezno kada su u posjedu strahujući od pogreške.
26'
Izmjena! Izlazi Sergio Gonzalez Teston, ulazi Luka Hujber.
28' Gržanu žuti za prigovor, a Jović još pregledava dvoboj Horkaša i Gržana u 16 metara. Potencijalni penal za Istru.
31' Kazneni udarac za Istru i poništen karton Gržanu!
32' Puca Lončar, ali Horkaš sjajno brani njegov udarac s 11 metara!
41' Dobra akcija Varaždina i lopta u 16 metara za Pecu koji neometan puca s 14 metara, ali preko grede.
45' Kraj prvog dijela 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Glavina, ulazi Andris Herrera.
50'
Žuti karton dobio je Jurica Grgec.
52' Dobar pokušaj domaćina, Hujber se izborio za udarac, opalio je izvana u kut, ali Horkaš je odlično obranio.
58'
Crveni, isključujući karton dobio je Marko Stolnik.
59' Stolnik je zaradio isključenje zbog prekršaja nad Gržanom koji je krenuo prema golu, prvo se činilo da će mu dati žutikarton, ali ipak je pokazao crveni.
61'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Boureima Hassane Bande.
61'
Izmjena! Izlazi Stefan Lončar, ulazi Josip Špoljarić.
61'
Izmjena! Izlazi Demir Peco, ulazi Matej Senić.
65'
Žuti karton dobio je Einar Galilea.
69'
Žuti karton dobio je Jorge Obregon.
71' Slobodni udarac za Istru odlično je izveo Blagojević, lopta je išla pod gredu, ali Horkaš je obranio.
76' Još jednom odlično reagira Horkaš. Blagojević je ušao u 16 metara i malo iskosa ppokušao prevariti vratara gostiju, ali Horkaš odlično ragira i brani nogom.
86'
Izmjena! Izlazi Rafa Navarro, ulazi Leon Šipoš.
87'
Izmjena! Izlazi Jurica Grgec, ulazi Maks Juraj Čelić.
87'
Žuti karton dobio je Josip Tomašević.
88'
GOL! Istra 1961 - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Matej Senić. Asistent je Igor Postonjski.
88' Varaždin vodi 1:0! Nakon što je Istra bila opasnija u dosadašnjem dijelu susreta, ali nije zabila pogodak, učinio je to Varaždin. Postonjski je ubacio iz slobodnog udarca, Senić je bio najviši u skoku i poslao loptu u mrežu!
90' Šest minuta nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Itsuki Urata.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Nikola Tkalčić.
90'+3' Puno sreće za Horkaša! Nakon učaja u kazneni prostor, Bande skreće loptu prema golu, ali ona se odbija u vratnicu, dolazi di Šipoša koji iz peterca još jednom pogađa stativu.
90'+5'
Žuti karton dobio je Andris Herrera.
90'+7' Kraj, Varaždin uzima tri vrlo važna boda.