HT Prva liga, 22. kolo, 21.02.2021, 15:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Duje Strukan, Hrvoje Radić, Mario Pepur
Ramon Mierez 25', 69'
2:0(1:0) Rijeka
Rijeka
Susret počinje u 15:00 sati.
5' Sjajna prilika za domaćina, nakon ubačaja s desne strane glavom je pucao Miloš, pogodio je vratnicu nakon čega se Mierez nije snašao na odbijenoj lopti.
10' Sjajna prilika za Riječane! Andrijašević je proigrao Lončara koji je ipšao sam prema golu, pucao s 18 metara, ali Ivušić odlično brani!
12'
Izmjena! Izlazi Petar Brlek, ulazi Vedran Jugović.
25'
GOL! Osijek - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Mile Škorić.
25' Ubačena je lopta iz kornera, Škorić je igrao glavom do Miereza koji je iz blizine šalje u mrežu.
40' Češće se igra pred riječkim golom, Osijek je trenutno bolji protivnik i može se reći da zasluženo vodi.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
56' Kratko je trajalo slavlje Osječana, nakon ubačaja u 16 metara glavom je loptu u gol poslao Škorić, ali pokazano je zaleđe.
58'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Josip Drmić.
69'
GOL! Osijek - Rijeka 2:0
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
69' Osijek vodi 2:0! Velika pogreška Nevistića koji je pokušao primiriti loptu na 17 metara, ona se neugodno odbila, Mierez ju je pokupio i poslao loptu u praznu mrežu.
70'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Ante Erceg.
72'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Luka Menalo.
72'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Daniel Štefulj.
77'
Izmjena! Izlazi Franko Andrijašević, ulazi Robert Murić.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Domagoj Pavičić.
79'
Izmjena! Izlazi Igor Silva, ulazi Mario Jurčević.
79'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Marin Pilj.
82' Provjerava se dvoboj Miereza i Arsenića u 16 metara pri čemu je Mierez pao.
83' Sve je čisto, igraj dalje.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Domagoj Pavičić.
90'+5' Kraj, Osijek slavi 2:0!