HT Prva liga, 23. kolo, 28.02.2021, 17:05 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Marin Vidulin (Kanfanar), Goran Pataki (Đakovo), Vedran Đurak (Sisak)
Mario Gavranović 90'
3:0(0:0) Slaven Belupo
Slaven Belupo
Susret počinje u 17:05 sati.
8' Traje pritisak Dinama od početka susreta, lopta je konstantno ili u 16 metara ili oko njega.
12' Prvi nekakav udarac prema golu, Ivanušec je ubacio, Atiemwen je bio u skoku i neprecizno glavom poslao loptu pokraj gola.
18' Majer je bio sebičan, sam je vukao napad i ušao u 16 metara, nije se odlučio za dodavanje i na kraju je izgubio loptu.
28' Dinamo ima inicijativu i očekivano posjed u svojim nogama, ali nedostaju prilike. Slaven je koncentriran na kontranapade i čeka na pogrešku Dinama.
30'
Žuti karton dobio je Hyun-Woo Kim.
37' Dinamo vodi 1:0! Ivanušec je ubacio iz slobodnog udarca, Lauritsen je pobjegao obrani i glavom skrenuo loptu u mrežu!
40' Ipak ništa od pogotka! VAR je pokazap kako je u trenutku izvođenja slobodnog udarca Lauritsen bio u minimalnom zaleđu.
43'
Žuti karton dobio je Gonzalo Julian Leyton Gamarra.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+1' Dobra akcija Dinama, lopta za Čabraju na lijevoj strani, dao je povratnu do Mišića na 16 metara, ali njegov udarac bio je vrlo neprecizan.
45'+6' Kraj prvog dijela na Maksimiru, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Marko Tolić.
46'
Izmjena! Izlazi Marijan Čabraja, ulazi Joško Gvardiol.
46'
Izmjena! Izlazi Robert Lee Burton, ulazi Lirim Kastrati.
50'
Žuti karton dobio je Petar Stojanović.
53' Gavranović je odlično primio loptu prsima, gurnuo si je taman da napravi dva koraka o vrlo dobro opali, ali sjajno brani Filipović.
54'
Izmjena! Izlazi Gonzalo Julian Leyton Gamarra, ulazi Antonio Bosec.
54'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Franck Etoundi.
54'
Žuti karton dobio je Bruno Bogojević.
57' Dobra prilika za Dinamo, ubačena lopta na 7-8 metara, dosta nezgodno glavom puca Atiemwen, ali Filipović sjajno reagira.
60'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 1:0
Mrežu je zatresao Joško Gvardiol.
60' Dinamo je napokon probio led i došao do vodstva! Gvardiol je pucao iskosa, lopta je na putu do mreže zakačila Kima, prevarila Filipovića i ušla u mrežu.
63' Kastrati je napravio dobar posao, dobro je prošao desnom stranom pa zatim pronašao Gavranovića koji puca preko gola.
64'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 2:0
Mrežu je zatresao Marko Tolić. Asistent je Lirim Kastrati.
64' Još jednom prolazi Kastrati, dolazi do gol auit linije pa vraća loptu u sredinu za natrčalog Tolića koji mirno zabija.
70'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Bartol Franjić.
71'
Izmjena! Izlazi Miroslav Iličić, ulazi Tin Petričić.
71'
Izmjena! Izlazi Bruno Bogojević, ulazi Nikola Turanjanin.
71'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Gyu-Hyeong Kim.
72' Vidulin sudi kazneni udarac nakon kontakta Van Beruggena i Atiemwena, odmah postaje jasno da će VAR imati dosta posla.
74' Nema kaznenog udarca, start je bio čist.
79'
Izmjena! Izlazi Iyayi Believe Atiemwen, ulazi Izet Hajrović.
80'
Žuti karton dobio je Tin Petričić.
81' Slobodnjak za Dinamo na 18 metara, pucao je Hajrović, vrlo dobro, ali mrvicu pokraj gola.
90'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 3:0
Mrežu je zatresao Mario Gavranović. Asistent je Dino Perić.
90' Vrlo jednostavna akcija, Hajrović je ubacio iz kornera, Perić glavom prenio pred gol gdje Gavranović podmeće nogu za 3:0.
90'+1' Pet minuta nadoknade.
90'+5' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 3:0!