Hrvatski kup, Četvrtfinale, 03.03.2021, 14:30 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Mario Zebec (Varaždin), Borut Križarić (Čakovec), Nikola Kečkiš (Virovitica)
Susret počinje u 14:30 sati.
7'
GOL! Osijek - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Robert Murić. Asistent je Franko Andrijašević.
7' Rijeka odmah dolazi do vodstva! Dobra tranzicija gostiju, napad je vukao Andrijašević, kada je došao do kaznenog prostora uočio je na desnoj strani Murića, odlično mu je asistirao, a on krasno s ruba kaznenog prostora pogađa u suprotni kut!
13' Rijeka je povela, ali nije se povukla, pokušava igrati i napasti i dalje.
14' Odlična prilika za Osijek! Jurčević je ubacio, lopta došla do Bohara koji pogađa vanjski dio mreže.
15'
GOL! Osijek - Rijeka 1:1
Mrežu je zatresao Mile Škorić. Asistent je Mario Jurčević.
15' Osijek se vraća! Ubačaj iz kornera Jurčevića, Škorić je neshvatljivo ostao nepokriven zajedno s još jednim suigračem i glavom je poslao loptu u mrežu.
25' Ovo je moglo biti opasno, slobodnjak je bio za Rijeku na 30-ak metara posve iskosa, Murić je ubacivao u gužvu pred golom, ali prejako i lopta je sve preletjela.
32' Čisti zicer za Miereza, brani Nevistić! Ubačena je lopta s lijeve strane, Mierez je jednim potezom izbacio čuvara, došao sam pred Nevistića koji mu sjajno brani.
34' Kazneni udarac za Osijek!
34'
Žuti karton dobio je Andrija Vukčević.
34' Vukčević je rukom zaustavio loptu na putu do gola, penal čist kao suza!
35' Puca Mierez, ali ovaj put ne zabija! Sjajno ga je pročitao Nevistić!
42' Menalo je pao u 16 metara i još je na travnjaku nakon dvoboja s Lončarom, Zebec provjerava ima li elemenata za kazneni udarac.
44' Nema nikakvog prekršaja, igraj dalje.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, vrlo dobra utakmica, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Mato Miloš, ulazi Igor Silva.
48' Kakve prilike za Osječane! Riječani su tri puta izbijali loptu s gol-linije nakon što nisu uspjeli očistiti opasnost poslije kornera.
59' Kakva obrana sada Ivušića! Odlčno je Lončar ubacio za Drmića u kazneni prostor, on puca glavom, ali Ivušić fantastično brani.
60'
Žuti karton dobio je Adam Gnezda Čerin.
63'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Petar Bočkaj.
63'
Izmjena! Izlazi Ante Erceg, ulazi Adam Gyurcso.
67' Opasan pokušaj Lončara iskosa, gađao je donji bliži kut, ali Ivušić brani.
68' Traže Riječani kazneni udarac, rukom je u 16 metara igrao Jurčević, VAR odrađuje svoj posao.
70' Kazneni udarac kaže Zebec!
70'
Žuti karton dobio je Mario Jurčević.
71'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Robert Murić.
71' Murić ne griješi, rutinski zabija!
73'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Ivan Santini.
80'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Daniel Štefulj.
80'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Robert Mudražija.
80' Rijeka je pobjegla u kontru, Andrijašević ju je vukao, kada je došao do 16 metara opalio je prema kutu, ali Ivušić je bio spreman.
82'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Marin Pilj.
85'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Sandro Kulenović.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3' Odlična prilika za Osijek, ubačaj na peterac, u skoku je bio Mierez, ali je loše zahvatio loptu i ona odlazi pokraj gola.
90'+5'
Žuti karton dobio je Luka Menalo.
90'+5'
Žuti karton dobio je Igor Silva.
90'+6' Kraj, Rijeka ide u polufinale!