HT Prva liga, 24. kolo, 07.03.2021, 17:30 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Duje Strukan, Hrvoje Radić, Mario Pepur
Mislav Oršić 65'
2:0(1:0) Rijeka
Rijeka
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Započeo je susret u Maksimiru.
7' Oršićev pokušaj glavom nakon ubačaja s desne strane odlazi van okvira gola. Nema prave opasnosti po vrata Rijeke.
11' Povratna je Petkovića za Ademija, na rub kaznenog prostora, no od svega samo korner za Modre.
25' Nevistić uz sitnije probleme zaustavlja pokušaje Majera.
27'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Mislav Oršić.
27' Oršić u trku, iz drugog pokušaja, šalje loptu za Ivanušeca koji s desne strane puca ispod ruku gostujućeg vratara i Dinamo je nakon nešto manje od pola sata igre stigao do vodstva.
35' Nakon dodavanja Andrijaševića Menalo s lijeve strane puca prema Dinamovim vratima, no od pogotka ništa jer zatresao se tek okvir gola.
38' Ademi je sam pred Nevistićem, puca iskosa, ali gostujući vratar čita njegove namjere.
44' Na četiri metra od Livakovića našao se Kulenović, nakon ubačaja s lijeve strane, ali niti njegov pokušaj ne pronalazi put do mreže.
45' Kraj je prvog poluvremena.
46' Nastavlja se susret između Dinama i Rijeke.
60'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Josip Drmić.
61' Pokušaj Murića Livaković sigurno hvata.
64'
Žuti karton dobio je Andrija Vukčević.
65'
GOL! Dinamo - Rijeka 2:0
Mrežu je zatresao Mislav Oršić. Asistent je Bruno Petković.
65' Uigrana akcija Modrih, nakon slobodnog udarca lopta ide do Petkovića, na desnoj strani kaznenog prostora, on odmah vraća za Oršića koji je uspio izbjeći zaleđe i poentirati za povećanje vodstva.
69'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Lirim Kastrati.
71'
Žuti karton dobio je Franko Andrijašević.
72'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Bartol Franjić.
72'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Marijan Čabraja.
73'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Daniel Štefulj.
73'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Domagoj Pavičić.
78'
Žuti karton dobio je Josip Drmić.
80'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Sterling Yateke.
84'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Iyayi Believe Atiemwen.
84'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Mario Gavranović.
89' Nevistić brani još jednu odličnu priliku Modrih. Ademi izbija sam pred Nevistića, ali promjene rezultata nema.
90' Iz daljine snažno prema gostujućem golu puca i Franjić, ali Nevistić je i ovoga puta uspješniji.
90' Igraju se dodatne četiri minute.
90'+1'
Žuti karton dobio je Nino Galović.
90'+4' Kraj je susreta u Maksimiru.