34
(do 78')
Danijel Jumić
Susret počinje u 15:00 sati.
6' Velika prilika za Oriolik na početku susreta! Ondoa je zaplivao i nije odnio loptu koja je ubačena u 16 metara, ona se odbila do Batala koji ostaje sam na ziceru, ali Ondoa nogom brani.
9' Još jedna sjajna prilika za Oriolik! Ubačena lopta s lijeve strane, u kaznenom prostoru dolazi do Marušića koji je u sjajnoj poziciji, ali sa 6-7 metara puca snažno preko gola.
11' Sada i Istra prijeti nakon kornera, najviši u skoku bio je Guzina, ali njegov udarac glavom ide ravno u vratara Hercega.
18' Slobodnjak za Istru na nekih 25 metara, opalio je dosta nezgodno Blagojević, ali brani Herceg.
31' Oriolik se dobro drži i ne dopušta Istri one prave velike prilike, čak su i dvije Oriolikove s početka susreta bile bolje i opasnije.
45' Kraj prvog dijela, nije bilo promjena, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Mario Lovre Vojković, ulazi Šime Gržan.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Špoljarić, ulazi Taichi Hara.
46'
Izmjena! Izlazi Gedeon Guzina, ulazi Boureima Hassane Bande.
52' Istra je bolje krenula u drugo poluvreijeme, s Harom, Gržanom i Bandeom je puno opasnija.
60'
GOL! Oriolik - Istra 1961 0:1
Mrežu je zatresao Taichi Hara.
60' Sat vremena izdržao je Oriolik. Loptu je dobio Hara u prostor, odlično je ušao u 16 metara i rutinski je poslao u mrežu pokraj Hercega.
68' Blagojević iz slobodnog udarca puca pokraj gola.
69'
Izmjena! Izlazi Dario Batalo, ulazi Anto Galović.
72'
Izmjena! Izlazi Stefan Lončar, ulazi Matej Vuk.
78'
Izmjena! Izlazi Mateo Lisica, ulazi Rafa Navarro.
81'
Izmjena! Izlazi Luka Morber, ulazi Šimun Lucić.
86'
GOL! Oriolik - Istra 1961 0:2
86' Istra vodi 2:0 i rješava pitanje prolaza. Ponovno sjajni Hara, primio je loptu, prošao kroz obranu i mirno zabio.
89'
GOL! Oriolik - Istra 1961 0:3
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Mario Živatović.
89' Hara je zakuhao i treći gol, ubacio je loptu u sredinu gdje ona dolazi do Živatovića i odbija se u praznu mrežu.