HT Prva liga, 21. kolo, 07.04.2021, 18:00 h, Gradski stadion u Poljudu
Suci: Goran Pečarić, Anto Marić, Ivan Mihalj
2:2(1:0) Slaven Belupo
Ivan Krstanović 65', 69'
Slaven Belupo
Susret počinje u 18:00 sati.
10' Ravnopravan dvoboj, u ovim početnim minutama Slaven se čini nekako poduzetniji.
22'
GOL! Hajduk - Slaven Belupo 1:0
Mrežu je zatresao Mehmet Umut Nayir. Asistent je Marko Livaja.
22' Hajduk vodi 1:0! Vrlo jednostavna akcija, lopta na desnu stranu za Livaju koji idealno ubacuje na peterac za natrčalog Umuta koji lakoćom zabija.
26'
Žuti karton dobio je Marco Fossati.
32'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
41' Nepotrebno se zagužvalo uz aut liniju, sukob između Mujakića i Lulića uz aut liniju.
41'
Crveni, isključujući karton dobio je Nihad Mujakić.
41' Mujakiću izravni crveni karton zbog šamaranja Lulića. Izrazito glup potez.
41'
Žuti karton dobio je Karlo Lulić.
43'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Opasno je bilo pred vratima Slavena, Livaja je ubacio na drugu vratnicu gdje je dolazio Čolina, ali Bosec u zadnji tren izbacuje ispred natrčalog beka domaćina.
45'+4' Kraj prvog dijela, Hajduk vodi 1:0, ali ima igrača manje zbog isključenja Mujakića koji je napravio vrlo glup potez.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Lulić, ulazi Edin Julardžija.
52' I s igračem manje Hajduk je pritisnuo Koprivničance koji zadnje dvije minute ne mogu praktički van svojih 16 metara.
60' Odmaknuo je Slaven domaćina od gola i sada se igra uglavnom nma sredini terena bez nekih prijetnji.
62'
Izmjena! Izlazi Darko Todorović, ulazi Mario Vušković.
65'
GOL! Hajduk - Slaven Belupo 1:1
Mrežu je zatresao Ivan Krstanović. Asistent je Bruno Goda.
65'
Žuti karton dobio je .
65' Vratio se Slaven Belupo! Goda je ubacio s desne strane, u sredini je bio Krstanović koji lijepo zabija za 1:1.
69'
GOL! Hajduk - Slaven Belupo 1:2
Mrežu je zatresao Ivan Krstanović.
69' Krasan gol Krstanovića! Odbijena lopta došla je na 20 metara gdje Krstanović iz trkla odmah puca i pogađa pod gredu!
73'
Žuti karton dobio je Edin Julardžija.
77'
Izmjena! Izlazi Alexander Kačaniklić, ulazi Marin Ljubičić.
78'
Žuti karton dobio je Antonio Bosec.
79'
Izmjena! Izlazi Ivan Krstanović, ulazi Miroslav Iličić.
83'
Izmjena! Izlazi Bruno Goda, ulazi Gonzalo Julian Leyton Gamarra.
84' Bliži se kraj susreta, Hajduk nema ideju niti snagu kako se vratiti iz rezultatskog minusa. Livaja je dobro zatvoren, a ostali ne znaju što s loptom.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Ivan Delić.
90'+3' Pet minuta nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Goran Paracki.
90'+6'
GOL! Hajduk - Slaven Belupo 2:2
90'+6' Hajduk se vratio u 96. minuti! Slobodnjak na 25 metara i lijepa akcija, lopta je gurnuta prema Livaji koji iz prve petom pronalazi Umuta, a on dolazi sam pred Filipovića i zabija za 2:2!
90'+8' Kraj, 2:2!