HT Prva liga, 28. kolo, 11.04.2021, 17:05 h, Aldo Drosina
Suci: Marko Matoc (Zaprešić), Vedran Đurak (Sisak), Željko Bučar (Duga Resa)
Hajduk
Susret počinje u 17:05 sati.
6'
Žuti karton dobio je Taichi Hara.
9' Krenulo je s 2-3 nespretna starta, nadamo se da to neće zagužvati utakmicu i odvesti je u neke druge vode.
17' Hajduk je polako preuzeo inicijativu i konkretnije kreće prema golu domaćina, ali još čekamo na prave velike prilike Splićana.
24'
Žuti karton dobio je Slavko Blagojević.
25' Dobra situacija za Hajduk, lopta je došla u 16 metara do Umuta, ali on se spetljao i obrana Istre izbila je loptu. Kačaniklić je bio taj koji je pronašao Umuta.
33'
Žuti karton dobio je Dino Halilović.
38' Napokon neki udarac prema golu i to nije izgledalo bezazleno. Fossati je bio s loptom na nekih 22-23 metra, opalio je iz koraka, ali malo neprecizno.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
45'+3'
Žuti karton dobio je Rafa Navarro.
52'
Žuti karton dobio je Mehmet Umut Nayir.
53'
Žuti karton dobio je Boureima Hassane Bande.
54'
Izmjena! Izlazi Dino Halilović, ulazi Dylan James Christopher Levitt.
55' Odlično se snašao Lučić nakon udarca Vuškovića. Ubačena lopta iz kornera, točno na glavu Vuškovića koji dobro puca, ali Lučić se odlično snašao i nogom odbio loptu.
68' Jedan od rijetkih pokušaja Istre, izvana je pucao Blagojević, gađao je donji kut, ali bio je to lagan posao za Kalinića.
69'
GOL! Istra 1961 - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Stefan Simić. Asistent je Mehmet Umut Nayir.
69' Hajduk vodi 1:0! Nakon ubačaja iz kornera nastala je velika gužva, Umut je uspio poslati loptu prema golu, u mrežu ju je skrenuo iz blizine Simić i Hajduk je poveo.
78' Najbolja prilika Istre u dosadašnjem dijelu susreta, Levitt je lijepo pronašao Haru koji se namješta i puca s 12-13 metara preko gola.
83'
Izmjena! Izlazi Boureima Hassane Bande, ulazi Josip Špoljarić.
86'
Žuti karton dobio je Šime Gržan.
87'
Izmjena! Izlazi Einar Galilea, ulazi Leon Šipoš.
90'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Slavko Blagojević.
90' Četiri minute nadoknade.
90' Kako se kaže profesionalan pekršaj Blagojevića, odmah je znao što mu slijedi.