Hrvatski kup, Polufinale, 14.04.2021, 18:00 h, Aldo Drosina
Suci: Duje Strukan, Goran Perica, Hrvoje Radić
Josip Drmić 53'
Robert Murić 72' (11m)
Rijeka
Susret počinje u 18:00 sati.
6' Dvije sjajne prilike za Istru! Levitt je proigrao Haru koji ulazi u 16 metara i gađa u donji kut, ali Nevistić brani, lopta dolazi na drugu vratnicu do samog Navarra, on puca glavom prema praznoj mreži, no Nevistić još jednom brani.
7'
GOL! Istra 1961 - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Josip Šutalo.
7' Istra vodi 1:0! Lopta je ubačena iz kornera, najviši u skoku bio je Josip Šutalo koji glavom odlično pogađa za vodstvo domaćina!
16' Rijeka se nenadano našla u ranom minusu i sada pokušava pritisnuti domaćina i doći do prilika za pogotke.
18'
Žuti karton dobio je Luka Menalo.
23'
GOL! Istra 1961 - Rijeka 2:0
Mrežu je zatresao Taichi Hara. Asistent je Gedeon Guzina.
23' Istra vodi 2:0!!! Krasna akcija, Guzina je fantastično ubacio loptu u prazan prostor za Taichija Haru koji prolazi Nevistića i pogađa praznu mrežu!
35' Istra vrlo dobro stoji na travnjaku i zgusnuto se brani kada se Rijeka približi golu i u biti u ovih 35 minuta Riječani nisu imali nijednu priliku.
44'
GOL! Istra 1961 - Rijeka 3:0
Mrežu je zatresao Gedeon Guzina. Asistent je Antonio Ivančić.
44' Nestvaran rezultat na semaforu! Istra vodi 3:0!
44' Još jednom Riječani stoje daleko od igrača, Ivančić je prošao kroz sredinu i odlično pronašao Guzinu koji izlazi sam pred Nevistića i zabija za 3:0!
45' Kraj prvog dijela, sjajna Istra vodi 3:0!
46'
Izmjena! Izlazi Daniel Štefulj, ulazi Darko Velkovski.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Adrian Liber.
46'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Sandro Kulenović.
53'
GOL! Istra 1961 - Rijeka 3:1
Mrežu je zatresao Josip Drmić.
53' Rijeka smanjuje na 3:1! Dugačka lopta na rub kaznenog prostora za Drmića koji je prima na prsa i puca iz okreta, lopta je na putu do gola zakačila Galileu i završila u mreži.
58' Istra je mogla ponovno do plus tri, Levitt je ubacio, glavom je pucao Bosančić, ali nije bio precizan.
60'
Žuti karton dobio je Stefan Lončar.
64'
Izmjena! Izlazi Dylan James Christopher Levitt, ulazi Dino Halilović.
65'
Žuti karton dobio je Darko Velkovski.
66'
Žuti karton dobio je Robert Murić.
67' Razmahao se Strukan kartonima, ali nema prigovora, sve je na mjestu.
68'
Žuti karton dobio je Taichi Hara.
69'
Žuti karton dobio je Einar Galilea.
70' Kazneni udarac za Rijeku!
71'
Žuti karton dobio je Gedeon Guzina.
71' Vrlo glup prekršaj Šutala nad Capanom i Strukan je pokazao na 11 metara.
72'
GOL! 3:2! Najstrožu kaznu realizirao je Robert Murić.
72' Murić rutinski, Lučić odlazi u suprotnu stranu.
75'
Izmjena! Izlazi Antonio Ivančić, ulazi Josip Špoljarić.
76'
Izmjena! Izlazi Josip Tomašević, ulazi Antonio Perera Calderon.
78' Odbijena lopta na 18 metara, natrčao je Capan i pucao visoko preko gola.
81' Capan na crti zaustavlja loptu i drži Rijeku iznad vode! Špoljarić jr proigrao Haru koji prolazi Nevistića i puca iz okreta, ali Capan zaustavlja.
88'
Izmjena! Izlazi Gedeon Guzina, ulazi Boureima Hassane Bande.
89'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Sterling Yateke.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, Istra je u finalu Kupa!